این کلاس تحت عنوان دوره Movers ۱ انگلیسی، در آکادمی زبان بهین دانش برگزار می شود و در واقع اولین سطح از دوره پیشرفته زبان انگلیسی برای کودکان است. در این دوره کتاب Big English ۲ به زبان آموزان معرفی می شود و در آنها با بخش شگفت انگیز و جدی تری در زبان انگلیسی آشنا می شوند.
قطعا زبان آموزانی که به این سطح وارد شده اند، از زبان آموزان هدفمند هستند که راه و علاقه خود را یافته و انگیزه کافی برای ادامه راه را دارند. در این مسیر اما راهنمایی و نحوه طرح درس اساتید می تواند از نکات قابل توجهی باشد که باید بدان پرداخته شود.
آکادمی زبان بهین دانش، دوره های ترمیک زبان انگلیسی ویژه کودکان را در سال ۹۹ به صورت کاملا آنلاین برگزار نمود و در واقع هدف از این نوع آموزش، ادغام دو دوره ویژه آکادمی با هم و استفاده از روش سیستم آموزشی رامیت، جهت بهبود این مسیر بود.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

TKTاین دوره با شکل جدید خود در واقع یک مسیر ایده آل را برای یادگیری و آموزش طراحی کرده و اینار بجای اینکه به نقش پررنگ اساتید توجه شود، به نقش مهم زبان آموزان اشاره می شد. این دوره از اساتید به عنوان یک راهبر و همراه در زمینه یادگیری استفاده میکند و کلاس بیش از اینکه با صحبت های استاد همراه باشد، با فعالیت و مشارکت زبان آموزان در بحث های کلاسی همراه است.
دوره آنلاین انگلیسی برای کودکان
 و در این سن می تواند یک تجربه نو و اما کاربردی باشد که اگر اساتید کارکشته و کاربلد در این دوره ها شرکت نمایند، در واقع هر قدمی که برداشته می شود، در راستای تقویت زبان و علاقه مندی به یادگیری زبان انگلیسی است.
در این دوره تمامی مهارت ها نقش مکمل هم را بازی می کنند و هیچ یک از مهارت ها، اولویتی بر سایر مهارت های دیگر ندارد. اما نکته قابل توجهی که در دوره های آنلاین انگلیسی به چشم می خورد، تقویت مهارت مکالمه انگلیسی و همچنین تقویت مهارت نوشتن در انگلیسی، به شکل ویژه تری از دوره های حضوری زبان انگلیسی است. در این دوره به شکل ناخودآگاه با تعاملی که در گروه ها برقرار است، این دو مهارت رفته رفته شکلی جدی تر و قدرتمندتر به خود می گیرند.
اساتیدی که در این بخش تدریس می کنند همگی از اساتید قدری هستند، که دوره های تربیت مدرس راکت انگلیسی و دوره های TTC ، TKT و English Proficiency را گذرانده اند و تخصص های ویژه تدریس آنلاین و غیرحضوری را کسب نموده اند.استاد آزاده یزدانی مدرس این دوره Movers نیز از اساتید برجسته ما است و علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی، به زبان های ترکی و اسپانیایی نیز، آشنا هستند و سابقه تدریس ایشان نزدیک به یک ده می رسد.

 

 

آشنایی با How many و How much!

در زبان انگلیسی برای بیان زیاد بودن چیزی از واژه های مختلفی می توان استفاده کرد. هریک از این واژه ها کاربردهای خاصی در زبان انگلیسی دارند که یادگیری این نکات می تواند بخش مهمی در تسریع یادگیری شما عزیزان باشد. برای آموزش نکات کاربردی استفاده از much و many در زبان انگلیسی و یادگیری کاربرد واژه ها در جملات زبان انگلیسی می توانید با این گزارش از کلاس استاد یزدانی با ما همراه شوید…

– Much و Many: معادل هر دو این کلمات انگلیسی در زبان فارسی ” زیاد ” است.
– کاربرد آن ها در زبان انگلیسی متفاوت است. Much در زبان انگلیسی قبل از اسم های غیر قال شمارش (uncountable) می آید و اما Many  قبل از اسم های قابل شمارش (countable) قرار می گیرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

– very) much) اغلب به همراه فعل در جملات سؤالی یا منفی زبان انگلیسی به کار برده می شود. در حالت سؤالی ، much همیشه در آخر جمله و همچنین در حالت منفی ، much هم قبل از فعل می آید و هم اغلب در آخر جمله بکار برده می شود.
– عبارات so much ، as much ، much more و too much به همراه افعال و اسامی غیر قابل شمارش، در جملات مثبت زبان انگلیسی به کار برده می شوند.
– عبارت very much در زبان انگلیسی به همراه بعضی از افعال بکار برده می شود که از جمله این افعال، فعل هایی هستند که اصولا معنی “دوست داشتن” می دهند و شکل مثبتی دارند.
–  very) much) تنها قبل از more و to می تواند با صفات مورد استفاده قرار بگیرد؛ یا در صورتی که صفت تفضیلی با er ساخته شده باشد. صورت مزبور نمی تواند به تنهایی به جای very پیش از صفات بیاید.
– و …

چیزی که در تمامی این نکات مهم است و بیشتر در بحث های آموزشی به آن پرداخته می شود، کاربرد این دو عبارت به شکل زیر است:
– ۱-کلمه How much به معنای «چه مقدار» می باشد. هر گاه بخواهیم سؤال کنیم که «چقدر » یا «چه مقدار» از این کلمه استفاده می کنیم. How much برای پرسیدن مقدار اشیاء غیرقابل شمارش و یا برای پرسیدن قیمت چیزی است. بعضی از اشیاء غیر قابل شمارش عبارتند از پول، نان، برنج‌، آب و شیر …….به مثال زیر توجه کنید:

?How much money do you have

?How much water does he want

۲-کلمه How many به معنای «چه تعداد» می باشد. هر گاه بخواهیم سؤال کنیم که «چندتا» یا «چند عدد» یا «چه تعداد» از این کلمه استفاده می کنیم. How many برای پرسیدن تعداد اشیاء قابل شمارشT مانند کتاب، دانش آموز، اتومبیل و… بکار برده می شود که برای آشنایی بهتر به مثال های زیر توجه نمایید:

?How many buses are there in the street

?How many pencil cases are there

 

بیشتر بخوانید:
گرامر انگلیسی

 

اگر بخواهیم واقعیت را بیان کنیم، استاد یزدانی یکی از اساتیدی هستند که با روش های خلاقانه خود حتی ما را به شنیدن مطالبشان راغب می کنند و دوست داریم ساعت ها در کلاس ایشان حضور داشته باشیم. ایشان از هیچگونه فیلم یا کلیپ آموزش انگلیسی ای که از قبل تهیه شده باشند، استفاده نمی کند و اگر نیازی به تصاویر یا فیلم های آموزشی در حین تدریس پیدا کند، در همان لحظه از کلیپ های خلاقانه خود بهره می برد.
کلیپ های ساده و اما کاربردی، نقطه قوت طرح درس انگلیسی از طریق ایشان است و با ساده سازی گرامر انگلیسی، این بخش را به جد، به شیرین ترین بخش آموزش های خود تبدیل کرده اند. ایشان مرا به یاد یکی از اساتید دانشگاه می اندازند، کسی که با ساده سازی آموزش ریاضی، هر آنچه را که تا کنون به سختی حفظ کرده بودیم در طول یک ترم، برای همیشه در ذهن ما ماندگار کرد.

 

 

کودکان ما در هر کجای دنیا که باشند، حق دارند تا بتوانند از ایده آل ترین نیازهای جامعه بی بهره باشند. بسیاری از کودکان ما تشنه یادگیری زبان انگلیسی هستند اما به دلیل کمبود امکانات آموزشی و در دسترس نبودن این بخش برای آنها، از رویای یادگیری دست کشیده و در مسیر دیگری قرار می گیرند.
شاید هیچوقت امکان پذیر نباشد که ما در هر شهرستان یا روستای دور افتاد یک نمایندگی از خودمان داشته باشیم اما قطعا با هدفمند کردن دوره های آنلاین زبان های خارجه می توانیم جغرافیای زبان آموزان خود را گسترده تر نموده و آموزش را در تمامی شهر و روستاهای ایران و حتی در خارج از این میسر نماییم.
برای شرکت در دوره های آنلاین از تعیین سطح گرفته تا آزمون پایان ترم، همه و همه به صورت آنلاین برگزار می شود. کارنامه های پایان ترم، بر روی اپلیکیشن اختصاصی بهین دانش قرار می گیرد و در واقع سیستم حضوری، رفت و آمدهای وقت گیر و کاغذبازی های بی مورد را از سیستم آموزشی خود حذف می نماید.
در واقع این دوره ها نه تنها یک ادای دینی به تمام فارسی زبان است، بلکه یک گام بزرگ در زمینه حفظ محیط زیست و مراقبت از داشته های طبیعی مان خواهد بود.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان آموزشی کارشناسان ما بهره مند شوید.
کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، تحت حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.