این دوره در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان Draw ۲ انگلیسی معرفی شده است و این دوره از دوره های مقدماتی آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان است که به صورت ترمیک برگزار می شود. دوره های ترمیک در آکادمی زبان بهین دانش با ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه، همراه است و زبان آموزان زمان کافی را برای یک یادگیری قدرتمند در دست خواهند داشت.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی، در آکادمی زبان بهین دانش، با ادغام با دو بخش مهم آموزشی از جمله سیستم آموزشی رامیت و راکت زبان انگلیسی، به ویژه ترین دوره تبدیل شده است. در واقع این دوره با ویژگی های مثبت سه دوره، به یک دوره تبدیل شده است و شما با یک تیر در واقع چند نشان را هدف گرفته اید.
در دوره های آنلاین از اساتید کارکشته بهره برده می شود و این عزیزان در واقع تمامی دوره های تخصصی تربیت مدرس آموزش آنلاین زبان های خارجه را گذرانده و تخصص لازم را جهت این مهم کسب نموده اند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

استاد اشرف دهخدا نیز با تخصص ویژه و گذراندن دوره های تربیت مدرس انگلیسی و با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس، از اساتید دوره های آنلاین زبان انگلیسی است که در تمامی رده های سنی به صورت تخصصی، به تدریس می پردازد.
ایشان در زمینه تولید محتوا به دو زبان فارسی و انگلیسی نیز تخصص ویژه ای داشته و در این زمینه کارهای ارزشمندی را در کارنامه درخشان خود وارد نموده اند. اشرف دهخدا در دوره آنلاین و در این سطح، از کتاب تین تو تین ۲ انگلیسی، استفاده و زبان آموزان خود را با روش راهبرانه و راکت انگلیسی، به سمت جلو سوق می دهند.
کتاب Teen ۲ Teen
 از مجموعه کتاب های آموزش انگلیسی است که به روش آموزش گام به گام انگلیسی عمل می نماید و از صفر تا صد انگلیسی را به خوبی به زبان آموزان آموزش می دهد. این کتاب به خوبی به مهارت های چهارگانه انگلیسی می پردازد و زبان آموزان را برای رسیدن به بخش های حرفه ای تر انگلیسی، آماده می سازد.
این کتاب به صورت پایه ای گرامر را آموزش داده و در عین حال، با CD آموزش انگلیسی و همچنین DVD آموزش تصویری انگلیسی، مهارت های مهمی چون مکالمه انگلیسی و مهارت شنیداری انگلیسی را تقویت می نماید.
کلاس Draw ۲ استاد دهخدا با این سیستم و طبق کتاب معرفی شده در ساعت ۱۸:۳۰ آغاز و دقایق ابتدایی به یک مکالمه شسته رفته در میان ایشان با زبان آموزانشان صورت می گیرد. گرچه سلام و احوالپرسی به انگلیسی، یک بخش همیشگی در کلاس های آکادمی است اما موضوعات انتخابی بعدی، با توجه به دروس قبل و با هدف مرور این موضوعات صورت می گیرد.
در واقع با تمرین هر روزه مکالمه، این موضوعات ملکه ذهن زبان آموزان می شود و می توانند با اعتمادبنفس کامل از دانش زبانی خود بهره ببرند. این مهم یکی از اصول یادگیری انگلیسی است و بهتر است توجه ویژه ای در ساختن خودباوری و اعتمادبنفس در زبان آموزانمان داشته باشیم.
موضوعات مکالمه امروز حول محور سوال و جواب در مورد کارهای شخصی به زبان انگلیسی صورت گرفت و زبان آموزان به خوبی توانستند از عهده یک مکالمه حرفه ای با استاد دهخدا برآیند.

 

 

موضوع رسمی کلاس در مورد واحد اندازی در مواد غذایی و همچین صحبت پیرامون کلمات قابل شماره و غیر قابل شمار ش در زبان انگلیسی بود. استاد این موضوع را در یک مکالمه ساده وارد کرد و کم کم و به روش ناخودآگاه زبان آموزان را با این موضوع آشنا نمودند.
در نهایت با ارسال عکس های متفاوت در مورد غذاهای متفاوت از زبان آموزان خواسته شد درباره این موارد غذایی در زبان انگلیسی صحبت کنند و در واقع بگویند که آیا به این مواد علاقه ای دارند یا نه. در پاسخ به این سوال، زبان آموزان باید از جواب های بلند و کامل استفاده می کردن و در عین حال گفته خود را به تحریر نیز در می اوردند.
این مورد علاوه بر تقویت گفتگوی انگلیسی، به زبان آموزان اجازه ارائه بهتر در نوشتن واژگان و جملات انگلیسی را داده و در واقع تمرین همزمانی برای این دو مهارت محسوب می شد.

 

 

پاسخ کوتاه در زبان انگلیسی!

در ادامه موضوع گسترده تری ایجاد شد که درباره احساسات مختلف در زبان انگلیسی بود، این موضوعات خارج از موضوع بحث قبل نبود و در واقع می خواست به زبان آموزان درباره احساس گرسنگی در زبان انگلیسی و یا احساس سیر بودن و دیگر احساسات صحبت کند.
گویا این موضوع بیش از ذهینیت ما برای زبان آموزان لذت بخش بود. همکاری و مشارکت در بحث های کلاسی از نقطه قوت زبان آموزان این کلاس بود و در واقع نیاز به تکرار کردن سوال استاد نبود، همه در آن واحد به پرسش های مطرح شده، جواب می دادند و جواب های آنها کامل، فکر شده و متنوع بود.
تکنیک های متنوع در تدریس، کلاس را به بخش جذاب و سرگرم کننده ای تبدیل کرده بود و موضوعات به شکل های متفاوت آنقدر تکرار می شدند که زبان آموزان بدون مکث یا تفکر به سرعت به سوالات استاد دهخدا پاسخ می دادند

 

بیشتر بخوانید:
احساسات به انگلیسی

 

تمرین های انگلیسی برای منزل، همیشه در تایم آخر کلاس ارسال می شد و استاد دهخدا به شکلی این تمرین ها را طراحی کرده بودند که تمامی مهارت ها در کنار هم تقویت شده و زبان آموزان در واقع یادیگری انگلیسی در منزل را به بهترین شیوه انجام دهند.
از تمرین گرامر انگلیسی گرفته تا تمرین آشنایی با فونتیک های انگلیسی و تلفظ انگلیسی در راستای کار این تمرین ها بود. تمرین ها کوتاه اما کاربردی شکل گرفته بودند و از آنها خواسته شده بود در مورد زمان انجام کارهای شخصی نیز، به انگلیسی صحبت شود و هم نوشته شود.
نوشتن در زبان انگلیسی 
باعث یادگیری بهتر گرامر زبان انگلیسی، یادگیری لغات انگلیسی و همچنین ثبت موارد یادگرفته شده در حافظه بلند مدت می شود. دوره های آنلاین در واقع این مهم را خود به خود، با چت انگلیسی در گروه تقویت می کند اما خوب است که در کنار این مورد به موارد دیگری برای ثبت بهتر این موارد بپردازیم.

 

 

دوره آنلاین زبان انگلیسی با هدف دستیابی همگانی تمامی افراد در جای جای ایران و جهان، در آکادمی زبان بهین دانش، به اجرا در آمده است و در واقع آکادمی بهین دانش بجای ایجاد مراکز آموزشی در جای جای این مناطق که عملا کاری نشد است، با دوره های آنلاین زبان های خارجه به تک تک شهرها و روستاهای شما آمده است تا بتوانیم در کنار هم به چند زبانه بودن معتقد و به انجام آن بپردازیم.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی در لحظه تعیین سطح تا اعطای کارنامه پایان دوره، به صورت آنلاین به انجام می رسد. تعیین سطح آنلاین تنها تفاتی که با تعیین سطح حضوری دارد در شکل غیرحضوری بودن آن است و این مهم به شکل آنلاین تمام بخش ها مهم و قابل سنجش را مورد بررسی قرار می دهد تا زبان آموزان از سطحی که مورد نیازشان است، به یادگیری زبان مبادرت بورزند.
ثبت نام نیز در اپلیکیشن آنلاین بهین دانش انجام می شود و در واقع قابلیت های این اپلیکیش این است که آزمون بصورت آنلاین در آن انجام می شود و کارنامه پایان ترم شما نیز به صورت آنلاین و با شفاف سازی در بخش کارنامه این نرم افزار قرار می گیرد.
همه موارد از جمله مشاوره جهت انتخاب دوره و زبان مورد نظرتان نیز به صورت آنلاین صورت می پذیرد و شما عزیزان از لحظه اقدام به ثبت نام تا گذراندن پایان دوره، از حمایت و پشتیبانی کارشناسان و اساتید ما بهره خواهید برد.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.