دوره های آموزش آنلاین انگلیسی ویژه بزرگسالان نکات مثبت بسزایی دارد. بسیاری از این افراد بخاطر مشغله کاری، رسیدگی به کارهای خانه و یا حتی نگهداری از کودکانشان، از رویای یادگیری زبان دست کشیده و سعی میکنند که به خود بقبولانند که از سن آنها گذشته و یا زمان کافی در دست ندارند.
دوره های آنلاین انگلیسی
 اما این مشکل را رفع کرده و در صدد دارد که با بهترین کیفیت و استفاده از سیستم آموزشی رامیت و دوره راکت انگلیسی، این نیاز را برطرف نموده و از تمامی بزرگسالان عزیزی که رویای یادگیری انگلیسی را دارند، دعوت رسمی نماید.
ویژگی این دوره روش راهبرانه اساتید راکت مجموعه است که زیر نظر استاد ابراهیمی و با روش های تدریس راکت زبان های خارجه ایشان، برگزار می شود و در نهایت تمامی زبان آموزان را به خود باوری و اعتمادبنفس بسزایی می رساند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

مدرس این دوره سمانه جعفری است که استاد ابراهیمی با سالها همکاری با ایشان از روش تدریس صحیح و کاملا کاربردی ایشان اطمینان کامل دارند. در حقیقت سمانه جعفری به دو زبان زنده دنیا، علاوه بر زبان مادری خود مسلط، و بیش از این خود را با شرکت در چالش های متعدد، برای ما و زبان آموزانشان، ثابت نموده اند.
تخصص ایشان در حوزه آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان اسپانیایی، است و در تمامی رده های سنی و به دو شکل حضوری و آنلاین به صورت تخصصی فعالیت می کنند. استاد جعفری در ترجمه متون انگلیسی نیز دستی بر آتش دارند و قدرت نوشتاری انگلیسی توانسته بخشی از مهارت های مهم ایشانبه حساب بیاید.
استاد جعفری در این دوره از کتاب تاپ ناچ انگلیسی استفاده می کند. کتاب Top Notch انگلیسی یک مجموعه کامل از آموزش را دارا می باشد که در واقع تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی را، تحت آموزش قرار میدهد و با توجه به بخش های مثبت مانند Home work، سی دی صوتی و دی وی دی تصویری آموزش انگلیسی، به تمامی مهارت ها به یک اندازه می پردازد و زبان آموزان را از سطح A۱ به سطح B۱ خواهد رساند.
استاد جعفری با آموزش روش های یادگیری زبان در منزل و استفاده درست از کتاب موجود، یادگیری را بخشی راحت و ساده تبدیل می کند و با توجه به ارتباط مثبتی که با این عزیزان دارد، خلاقیت و نوآوری را در آنها تقویت می کند.

 

 

فعالیت اول کلاس، با هدف تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان صورت گرفت. در این فعالیت زبان آموزان باید هر آنچه را که می شنیدند به تحریر می کشاندند. برای تقویت این مهارت می توان از پادکست های انگلیسی، فایل های صوتی انگلیسی، گوش دادن به ترانه های انگلیسی و موارد اینچنینی استفاده نمود.
تمرین این مهارت از موارد مهم در یادگیری زبان انگلیسی است و جز فاکتورهای مهم در آموزش زبان است. اما از جمله فاکتورهای مهم دیگر ایجاد مکالمه انگلیسی و تقویت این مهارت است. برای همین منظور باید به تلفظ صحیح عبارات انگلیسی و شکل ادای درست عبارات انگلیسی دقت ویژه ای نمود.
این موارد با تمرین و تکرار زیاد و گوش دادن به فایل های آموزشی و همچنین دیدن فیلم و سریال های انگلیسی و یا انیمیشن و کارتون های انگلیسی، در مدت اندکی به دست خواهد آمد و زبان آموزان بعد از دیدن نتیجه آن به طور قطع شگفت زده خواهند بود.

 

 

فعالیت های کلاس بر طبق یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده یک به یک و با هدف تقویت بخش های مهم زبان به زبان آموزان داده می شد. در واقع هر یک از اساتید یک پنل آموزشی تخصصی دارند که از قبل تعیین و در کلاس ارائه می شود. بخش ها به صورت گام به گام انجام می شوند و در نتیجه یک بررسی کلی از مهارت های زبان آموزان صورت می گیرد.
بخشی که همیشه زبان آموزان حتی در دوره مدارس یا کلاس های دانشگاه سخت بود، درک مطلب زبان انگلیسی است که این مورد با خوب گوش دادن و خوب توجه کردن به مرور به یک بخش سرگرم کننده در فراگیری زبان انگلیسی تبدیل می شود. برای این بخش به شکل ویژه ای زمان در نظر گرفته شده است و زبان آموزان می توانند در کلاس درس تخصص های ویژه یادگیری این مهارت را کسب نمایند.
در واقع تمرین های متفاوت با شکل های ویژه ای برای این بخش در نظر گرفته می شود تا زبان آموزان را راغب به تقویت این مهارت و تکرار و تمرین کنند.
و اما برای تقویت بهتر مکالمه انگلیسی، نیاز است که به صورت صحیح واژگان انگلیسی تلفظ شوند. چرا که بسیاری از این واژگان در زبان انگلیسی به هم شبیه هستند و گاها این تلفظ و شناخت معنی آن است که به شما در بکارگیری درست آن کمک خواهد کرد. این کار را می توانید با یادگیری روش استفاده از دیکشنری آکسفورد، براحتی بیاموزید و این مهم در همان روز اول حضور در کلاس های آموزش انگلیسی به زبان آموزان آموزش داده می شود و به مرور به یک قانون مهم در کلاس ها تبدیل می شود.

 

 

نوشتن در زبان انگلیسی یکی دیگر از مهارت مهم در آموزش انگلیسی است و این کار نیز با فعالیت کردن در این حوزه با تمرین های متفاوت براحتی حاصل خواهد شد. اگر کمی جدیت مانند زبان آموزان ما داشته باشید، با نوشتن خاطرات روزانه به زبان انگلیسی و تمرین در این حوزه، می توانید به این مهم بپردازید.
یکی از تمرین کلاس های استاد جعفری، نیز بر همین پایه استوار است و در این زمینه اصولا با تعیین چند موضوع و دادن انتخاب به زبان آموزان، از آنها خواسته می شود که در حدود یک پاراگراف نوشته و سعی کنند تا جایی که امکان دارد، به موارد نگارشی، املای انگلیسی و جمله بندی درست و گرامر انگلیسی توجه نمایند.
این کار هم جنبه سرگرمی دارد و هم یک تمرین ویژه و کاربردی در یادگیری زبان انگلیسی است. بسیاری از ما علاقه مند به نوشتن هستیم و علاقه داریم با زبان های مختلف با دیگران صحبت کنیم. این مهارت می تواند در اعتمادبنفس ما تاثیر بسزایی نیز داشته باشد.

 

 

دوره مجازی زبان انگلیسی، می تواند مسیر درستی را برای زبان آموزان ما شکل دهد؛ از رفت و آمدهای بی مورد کم کرده و زمان بیشتری را برای یادگیری انگلیسی به زبان آموزان بدهد. این دوره می تواند سطح وسیعی از جغرافیای اطراف ما را در بر گیرد و در عین حال رویای بسیاری را به یک واقعیت تبدیل نماید.
فارسی زبان در هر کجای این جهان خاکی، بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند در دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی شرکت نموده و برای آینده ای بهتر، مهارت جدید و کاربردی ای را کسب نماید. ما امروزه شاهد این هستیم که زبان آموزان زیادی از جای جای ایران در دوره های آنلاین ما شرکت کرده و ما را خوشنود از مسیر انتخابیمان می کنند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید و دوست دارید در مدتی اندک به توانایی های مدنظرتان برسید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان آموزشی کارشناسان ما بهره مند شوید.
همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا اتمام دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی آنلاین خود قرار خواهند داد.