چهارمین جلسه از کلاس آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان پسر، با تدریس استاد هاجر آقاجانی برگزار شد. استاد آقاجانی از اساتید با سابقه در زمینه تدریس زبان انگلیسی و زبان ترکی هستند و از اساتید چندزبانه در مجموعه ما محسوب می شوند. ایشان با بیش از یک دهه سابقه تدریس و ارتباط موثری که با زبان آموزان خود داشته اند امروزه توانسته اند، زبان آموزان موفقی را به جامعه تحویل دهند.
ایشان علاوه بر تدریس قوی، با توجه به حال و هوای مثبتی که در کلاس های خود ایجاد می کنند، کلاس های خلاقانه و هدفمندی دارند. اساتید خلاق زبان آموزانی خلاق پرورش خواهند داد و زمینه بروز استعدادهای زبان آموزان خود را فراهم خواهند کرد.

IELTS7 Banner 01 8

آموزش انگلیسی به شکل غیرحضوری، با بوجود آوردن محیط خلاق مجازی، زمینه خلاقیت و پرورش را بیشتر از دوره های حضوری فراهم خواهد کرد و این همان چیزی است که ما در آموزش های آنلاین زبان برای نوجوانان، به آن نیازمندیم.

 

 

استاد آقاجانی برای تدریس این دوره، به زبان آموزان خود، کتاب تی تو تین ۱ انگلیسی را معرفی کرده و در کنار راهبرانه بودن روش های خود، این کتاب را در راستای کار خود قرار داده اند.
کتاب Teen ۲ Teen ۱
 از مجموعه کتاب های Teen ۲ Teen انگلیسی است که برای سطح مقدماتی و نوجوانان سنین ۱۲ تا ۱۵ ساله، در آکادمی زبان بهین دانش  به کار برده می شود. نویسندگان این کتاب، جوان ساسلو و آلن آشر هستند که در زمینه کتاب های آموزشی زبان انگلیسی فعال و کتاب های Top Notch را نیز در کارنامه کاری خود، دارند.
ناشر این کتاب در واقع شرکت بزرگ آکسفورد است که خود مهر تاییدی بر بر کیفیت این کتاب خواهد بود. این کتاب دارای ۱۲ درس است که در آکادمی زبان بهین دانش، هر ۴ درس در یک ترم آموزش داده می شود و اما ترم ها به صورت پیوسته و متوالی برگزار می شود و اگر زبان آموزی بتواند در آزمون پایان ترم آنلاین، موفق عمل کند می تواند به ترم جدید و سطح بالاتر راه یابد.
هر درس، لغات انگلیسی، گرامر انگلیسی، درک مطلب و سایر بخش های مهم را در بر می گیرد و زبان آموزان می توانند با CD آموزش انگلیسی و DVD فیلم های آموزش انگلیسی، مسیر امنی را در یادگیری زبان طی نمایند. استاد آقاجانی تمامی موارد هر بخش را به طور کامل به زبان آموزان آموزش میدهد و آنها را برای رسیدن به هدف ویژه خود، آماده خواهد کرد.
سیستم آموزشی آکادمی زبان بهین دانش
 و اساتید آن بر پایه یادگیری بنا نهاده شده است و تلاش دارند تا بتوانند در آینده نزدیک، زبان آموزان را از وابستگی به آموزش رها کرده و مسیر یادگیری شخصی را به آنها یاد دهند.

 

 

…Let’s go

اولین حرکت استاد آقاجانی در جلسه امروز، آموزش جمله سازی درست در زبان انگلیسی بود و این کار را با دادن یک سری جملات بهم ریخته و مرتب کردن این کلمات، انجام دادند. هدف از این تسک یا تمرین انگلیسی، یادگیری گرامر انگلیسی، آشنایی با لغات جدید، تمرین نکات نگارشی و سایر موارد دیگر است.
هر تمرین با هدف خاصی برنامه ریزی می شود و با شناخت این اهداف، زبان آموزان احساس بهتر و مثبت تری به حل تمرین ها خواهند داشت. رسول، یاسین و آرمین به خوبی به این موضوع واقف بوده و در بهترین شکل ممکن و با احساس خوب، به حل تمرین ها و مرور کلی پرداختند.
تنوع در تمرینات ارسالی، سرگرمی بسیاری ایجاد کرده بود و استاد تلاش داشتند که با استفاده از تصاویر و یا فیلم های آموزشی خلاق، یادگیری را به موهبتی شیرین تبدیل نمایند. تصویرها به اقتضای سن زبان آموزان بود و نکته مهمی که هر تمرین داشت، خواندن هر یک از آنها توسط زبان آموزان بود که در عین حال که به تقویت مهارت های بالا می پرداخت، قدرت مکالمه انگلیسی را افزایش می داد و در تلفظ و لهجه انگلیسی بهتر زبان آموزان، موثر بود.

 

بیشتر بخوانید:
راکت انگلیسی

 

تلفظ صحیح و ایجاد مکالمه انگلیسی در کلاس آنلاین انگلیسی استاد آقاجانی بسیار حائز اهمیت است و از قوانین مثبتی که بکار برده می شود، تنها و تنها صحبت کردن به زبان انگلیسی است. این روش می تواند به مرور به یک عادت تبدیل شود و کلاس های آنلاین به صورت ناخودآگاه در تقویت این مهم، موثر خواهند بود.
این دوره ها، به مرور در ایجاد مکالمه بهتر کمک خواهند کرد و مشکل نبود پارتنر انگلیسی را، به خودی خود برای زبان آموزان حل خواهند کرد. در واقع این دوره ها با شکل غیرحضوری خود، مزیت های فراوانی برای زبان آموزان ما بوجود می آوردند که در بخش بعد به شکل ویژه تری به این موضوع می پردازیم.
موضوع مهمی که در جلسه امروز آموزش داده شد، نقش آپاستروف ها در زبان انگلیسی بودند. اما این روش با توضیح همراه نبود و استاد تلاش داشتند که به روش ناخودآگاه و در حین بحث این موضوع را به زبان آموزان آموزش بدهند.
یکی از مباحث بسیار مهم در گرامر زبان انگلیسی مالکیت (possession) است. مالکیت در انگلیسی به روشهای مختلفی انجام می شود اما موضوع بحث امروز، مالکیت با استفاده از s’ بود. به طور کلی هنگامی که مالکیت متعلق به اشخاص، حیوانات، کشورها و سازمان ها باشد از (s’ (s-genitive استفاده می شود. به مثال های زیر توجه کنید:
– .Gill is nick’s teacher
– .Niki is Bill’s friend
مالکیت در این جملات به سادگی بیان شده است و شما می توانید برای نشان دادن اشیا، کشورها و موارد دیگر نیز به همین شیوه عمل کنید.

 

 

تمرین ها به شیوهای خلاقانه یکی پس از دیگری برای تمرین و مرور انجام شدند و چیزی که می توانست این حال خوب را ایجاد نماید سرگرمی به همراه یادگیری زبان انگلیسی بود. این کار زبان آموزان را از دلزدگی و خستگی رها می کرد و باعث می شد تا با احساس بهتری تا پایان کلاس حضور یابند.
در این تمرین ها فاعل به شکل ضمیر در انگلیسی نیز، یک مرور اجمالی شد. کاربرد ضمایر انگلیسی در واقع جلوگیری از تکرار بی مورد اسامی در متن است و در واقع به زیبایی متن نوشته شده می افزاید. صفات ملکی در انگلیسی اما، کلماتی هستند که در کنار اسم قرار می گیرند و مالکیت آن را نشان می دهند. این صفات به شکل زیر هستند:
– my/ your /his/ her/ its/ our/ your/ their
این موارد در حین تمرین ها مرور کوتاهی شد و به دلیل تکرار دائم آنها، این موضوع به خوبی در ذهن زبان آموزان ثبت شده است و این موضوع بر صحت یادگیری انگلیسی با تمرین و تکرار می افزاید.

 

 

هدف از آموزش دوره های آنلاین انگلیسی، در واقع دستیابی عموم مردم به یادگیری زبان و مهارت ورزی این عزیزان است. دوره های آنلاین انگلیسی در واقع زمینه ساز اتفاقات خوب برای افرادی است که رویای یادگیری زبان انگلیسی را دارند اما به دلیل امکانات کم و یا حتی نبود امکانات آموزشی، از این رویا دور گشته و یا برای رسیدن به این مهم باید فرسنگ ها راه را تحمل نموده تا به هدف دلخواهشان برسند.
ما در آکادمی زبان بهین دانش با برگزاری تخصصی دوره های آنلاین زبان های خارجه در تمامی رده های سنی، آموزش و یادگیری زبان دوم را برای تمامی فارسی زبانان داخل و خارج از ایران میسر نموده و آرزو داریم در آینده نه چندان دوری تمام علاقه مندان به یادگیری زبان دوم را، به چند زبانه بودن سوق داده و مسیر را برای این عزیزان هموار سازیم.
اگر شما عزیزان نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان آموزشی کارشناسان آکادمی زبان بهین دانش بهره مند شوید.
این عزیزان همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی آنلاین خود قرار می دهند.