دوره های آنلاین زبان انگلیسی در سطح مقدماتی و مختص به کودکان، در آکادمی زبان بهین دانش به عنوان دوره های Starters شناخته می شود. استاد حمیده اسحاقی مدرس سطح ۶ از دوره های Starters است و در این سطح، از روش راکت زبان انگلیسی و سیستم آموزشی رامیت در آموزش خود، بهره می برد.
این دوره با استفاده از ویژه ترین روش های آموزش زبان انگلیسی در مجموعه ما، در واقع یک روش ادغام شده از تمامی روش های کاربردی در آموزش انگلیسی است و اساتید مدرس این دوره، به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس راکت و تربیت مدرس آموزش آنلاین زبان های خارجه، شرکت نموده و تخصص های لازم را کسب نموده اند.
استاد اسحاقی نیز از اساتید برحق و کارکشته در زمینه تدریس آنلاین است و به همین دلیل، کلاس های او با استقبال بی نظیری از سمت زبان آموزان، برخوردار است. ایشان به زبان ترکی نیز آشنا هستند و این روزها به بهترین شکل، دوره های تخصصی آموزش انگلیسی را، با هدف بهبود در نحوه طرح درس و استفاده از متدهای به روز در تدریس انگلیسی، می گذرانند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

شروع کلاس با نقاشی ملیکا شکل رسمی گرفت. ملیکا از زبان آموزان خوش ذوق، برای استاد یک نقاشی زیبا ارسال کرد و با صدای کودکانه و زیبای خود، یک سلام گرم به استاد و ما تقدیم کرد. نقاشی ملیکا یک دختر و پسر شاد و سرحال بودند که مثل خود ملیکا لبخندای قشنگ داشتند و این برای همه ما بهترین هدیه در آن ساعت بود.

فاطمه و ملیکا هر دو، از زبان آموزان خوش ذوق کلاس استاد اسحاقی هستند و راستش ما بیش از اینکه به تهیه گزارش آموزشی فکر کنیم، منتظر این هستیم که امروز برای ما چه سوپرایز قشنگی خواهند داشت. آنها به طور کامل انگلیسی صحبت می کنند و با بیان زیبایشان، آموزش انگلیسی را کاری لذت بخش تر می کنند.
استاد اسحاقی کلاس رو متفاوت تر از هر روز برگزار کردند و از زبان آموزان خواستند که به ویس گوش داده و هر چیزی که می شنوند را توی دفترهایشان بنویسند و بفرستند. دو ویس متفاوت از دو موضوع متفاوت ارسال شد و فاطمه و ملیکا به خوبی از عهده تمرین برآمدند.
این تمرین برای تقویت قدرت شنوایی انگلیسی آنها تهیه دیده شده بود و البته بخش نوشتن آن نیز، در تقویت مهارت املای انگلیسی زبان آموزان، کمک بسزایی داشت. چراکه ما اصولا نمی توانیم هر آنچه را که می شنویم به درستی بنویسیم و اما نوشتن آن، باعث می شود که به شکل بهتری لغات انگلیسی را در حافظه خود ثبت کنیم.
نوشتن بخش مهمی در یادگیری زبان است. در واقع این کار علاوه بر املای صحیح لغات انگلیسی، باعث می شود که معنی لغات بهتر در ذهن ما ثبت شود و هم چنین به دلیل تکرار بهتر تلفظ آنها را به ذهنمان بسپاریم.
در این راستا دیکشنری های آنلاین آکسفورد انگلیسی به انگلیسی می توانند در رده های بالاتر، یک وسیله کمک آموزشی خوب در کنار سایر موارد باشند. استاد اسحاقی با روش راهبرانه در آموزش انگلیسی، به زبان آموزان یاد می دهد که چطور بدون اینکه به دنبال معادل فارسی یک کلمه باشند، از درک مطلب متن انگلیسی به مفهوم جمله و کلمه پی ببرند.
در این راستا نیز، چگونگی یادگیری زبان انگلیسی در منزل را به زبان آموزان یاد می دهند که این خود می تواند تکنیک خوبی برای گام های بعدی یادگیری و در سطوح بالاتر باشد. استاد اسحاقی به دلیل سن کم، ارتباط عمیقی با زبان آموزان خود دارد و خب شناخت نیازهای زبان آموزان برای ایشان به بهترین شکل، صورت می گیرد.

 

 

اون چی پوشیده؟

?What is she wearing اون چی پوشیده؟
آیا شما مثل فاطمه و ملیکا با انواع لباس ها در انگلیسی آشنا هستید؟ اگر نه، با ما همراه باشید.

– shirt (پیراهن به انگلیسی) / pants/ trousers (شلوار) / T-shirt (تیشرت) / parka – jacket (کاپشن) / coat – car coat (پالتو یا کت بلند) /  cardigan (ژاکت زنانه) / sweater ( پلیور) /  jumper (گرمکن) / sweatshirt (سویشرت) / socks ( جوراب) / tunic (تونیک) / Blouse (بلوز) / skirt (دامن) / dress (پیراهن زنانه) / suit (کت شلوار- کت دامن) / …

 

بیشتر بخوانید:
آموزش مکالمه انگلیسی

 

دنیای لباس های زنانه و مردانه انگلیسی!!

sarafan (سارافون)
sundress (سارافون تابستانه)
 denim overall (سرهمی)
 maternity dress (لباس بارداری)
apron (پسشبند)
scarf (روسری)
tights (جوراب شلورای)
 Scarves (شال گردن)
 miniskirt (دامن کوتاه)
fabric  cloth (پارچه)
و…

تنوع لباس ها در زبان انگلیسی بسیاری زیاد است و اگر در زبان فارسی به شکل های متفاوت تنها از کلمه لباس استفاده می کنند، در زبان انگلیسی اما هر وسیله اسم مخصوص به خود را دارد و برای همین بسیار راحت می توانید در هنگام استفاده از لباس های متنوع، انگلیسی را در زندگی روزانه خود وارد کنید و این لغات را به یاد بسپارید.
یادگیری انواع پارچه ها نیز می تواند به شما در ایجاد مکالمه و گفتگو به انگلیسی کمک کند. پارچه ها انواع مختلفی دارند که اگر به زبان خود برگردیم، خواهیم دید که در طول روز کاربرد بسیاری دارد. از جمله این پارچه ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:
– checked
 چهارخانه
– flowered
 گل گلی
– patterned 
طرح دار
– plain
 ساده
– polka-dots or spots
 خال خالی
– pinstriped
 راه راه

آشنایی با تک تک لباس ها در انگلیسی و یا انواع پارچه ها در زبان انگلیسی، در سطوح مقدماتی یادگیری زبان انگلیسی واجب نیست اما همه ما می دانیم که این موارد کاربرد بسیاری در زندگی روزمره دارند و به همین جهت می توانیم از موضوعات روزمره در زبان انگلیسی، به عنوان یک سرگرمی استفاه نماییم.

 

بیشتر بخوانید:
آشنایی با گرامر انگلیسی

 

استاد از فاطمه و ملیکا خواستند که نقاشی کشیده و در گروه ارسال نمایند. وقتی نقاشی های زیبای خود را ارسال کردند با تشویق استاد مواجه شدند و استاد از آنها خواست که برای نقاشی هایشان با توجه به موضوعی که یاد گرفته اند یک سوال و یک جواب طرح کنند.
?What is he wearing
.He is wearing an orange hand
موضوع بحث به خوبی توسط استاد مدیریت شد و در عین سوال و پرسش، زبان آموزان را به انواع کلماتی که در این مکالمه نیاز می شد، آشنا کردند. این موضوع از موضوعات کاربردی در مکالمات روزانه انگلیسی است و همیشه برای زبان آموزان از جذابیت خاصی برخوردار است.

 

 

مدیریت کلاس های آنلاین انگلیسی ویژه کودکان، بسیار حائز اهمیت است. اینکه بتوانید در یک ساعت و نیم کلاس، زبان آموزان را مشتاق نگه دارید، یک هنر است که هر استاد زبانی برای رسیدن به آن، باید تلاش داشته باشد. تدریس مقوله ای است که همیشه نیاز به به روز شدن دارد و استفاده از متدهای جدید آموزش انگلیسی و بسیار آموختن را می طلبد.
خوشبختانه در آکادمی بهین دانش، دوره های تربیت مدرس زبان های خارجه به شکل حضوری و غیرحضوری، به صورت مستمر در حال برگزاری است، تا این نیاز مهم در اساتید مجموعه و علاقه مندان، به بهترین شکل ممکن، برطرف شود. در واقع تدریس در زمینه کودکان، در هر بخشی به تخصص ویژه نیاز دارد و هیچ کدام از ما نمی توانیم منکر این موضوع باشیم.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی با روش راکت 
می تواند در یادگیری هر مبحثی برای زبان آموزان در سنین بالاتر نیز، کارساز باشد. چرا که به روش های راهبرانه، یادگیری را آموزش می دهد و اگر زبان آموزان ما کمی جسور باشند می توانند بدون نیاز داشتن به افراد دیگر، به یادگیری هر آنچه که دوست دارند، برسند.
آموزش مقدماتی زبان انگلیسی به شیوه غیرحضوری
، بهترین فرصت برای تمرین این موضوع است و در دوره های آنلاین به شکل ویژه ای به این مهم و دیگر مهارت های اصلی در زبان انگلیسی پرداخته می شود. علاوه بر چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی، سایر مهارت ها از جمله داشتن اعتمادبنفس برای رائه بهتر هر آنچه که آموخته اند را به آنها یاد خواهند داد و در نتیجه این اعتمادبنفس به صورت ناخودآگاه در مکالمه روزانه در گروه های آنلاین، به شکل خوبی تقویت خواهد شد.
دوره های آنلاین زبان های خارجه
 اعم از دوره آنلاین مکالمه انگلیسی، دوره آنلاین آموزش انگلیسی در ۵۰ روز و موارد دیگر، با طرح قوانین هدفمند و ویژه، به شکل مستمر برگزار می شوند که در این راستا تمامی علاقه مندان می توانند با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش ما در زمینه انتخاب زبان یا دوره متناسب با خود بهره ببرند.
کارشناسان ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.