کلاس های ترمیک آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان، در گذشته به شکل حضوری و با یک روند کاملا تخصصی در آکادمی زبان بهین دانش، پیش می رفت. اما ما به این حد در آموزش قانع نبوده و امروزه به شکل تخصصی تر، با ادغام چند دوره ویژه، کلاس های خود را دایر، و در نتیجه رنگ و بویی تازه به آنها داده ایم و همچنین راهی تازه را، در آموزش و یادگیری زبان آموزان گشودیم.
در حال حاضر دوره های آنلاین انگلیسی، با روش سیستم آموزشی رامیت و راکت زبان های خارجه در حال برگزاری هستند. راکت انگلیسی از دوره های فوق فشرده در آموزش زبان انگلیسی است، که مزیت آن تنها به کوتاه مدت بودنش برنمی گردد؛ از مزیت مهم این دوره، روش راهبرانه یادگیری زبان انگلیسی است که به صورت تخصصی به زبان آموزان آموزش داده می شود.
دوره های آموزش آنلاین انگلیسی
، با شکل جدید و نگاه وسیعی که دارد، یک تحول بزرگ در آموزش زبان انگلیسی محسوب می شود و زبان آموزانی که امروز با این روش پیش می روند، می توانند آینده ای متمرکز و هدفمند را برای خود در نظر بگیرند. اساتید این دوره ها، همگی به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس راکت شرکت نموده اند و از تخصص های لازم برخوردار هستند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:
راکت زبان انگلیسی

 

اساتید دوره آنلاین زبان انگلیسی، علاوه بر گذراندن دوره های تربیت مدرس و داشتن علم زبان مورد نظر، موظف هستند که به صورت تخصصی، دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین زبان انگلیسی و تربیت مدرس راکت انگلیسی را بگذرانند. هدف از این موضوع، سازنده بودن دوره های آنلاین و نگاه تخصصی تر به این بخش است.
استاد هاجر آقاجانی از اساتید کارکشته مجموعه ما است و با سالها تجربه و روابط خوبی که با زبان آموزان خود دارد، توانسته به خوبی مدیریت کلاس های آنلاین خود را برعهده بگیرید. ایشان با حداقل ۹ سال سابقه در زمینه تدریس زبان انگلیسی و زبان ترکی استانبولی، در تمامی رده های سنی و به دو روش حضوری و غیرحضوری، به یکی از اساتید کاربلد در جامعه آموزشی تبدیل شده اند.
استاد آقاجانی در این ترم، تدریس دوره Movers ۱ انگلیسی را بر عهده گرفته اند و ما را در برگزاری هر چه بهتر این دوره، یاری خواهند رساند. این دوره سطح ۱ از دوره پیشرفته آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان است، که به شکل مستمر در آکادمی زبان بهین دانش برگزار می شود.
گزارش امروز درواقع شرح کوتاهی بر روند کلاس و موضوعاتی است که به صورت کامل تدریس می شود. در ضمن شما می توانید با نحوه طرح استاد آقاجانی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آشنا شوید و اگر جز والدین زبان آموزان هستید با شناخت بهتر از روند آموزش، انتخاب درست تری داشته باشید.
کتابی که در این دوره آموزش داده می شود، کتاب Big English ۲ است. این کتاب به صورت یک مجموعه کامل ارائه شده است و در هفت جلد (Starter- ۶) دانش آموزان رده سنی ۸ تا ۱۳ سال را از سطح A۱ تا B۱ ارتقاء می دهد. از ویژگی های مثبت این کتاب می توان به مواردی چون،به تدریس بخش ها و موضوعات متنوع از طریق زبان انگلیسی و همچنین پرداختن به تمامی مهارت های مهم و اصلی در زبان انگلیسی پرداخت. 
کتاب بیگ انگلیش ۲
، با توجه به سطح زبان آموزان، در تقویت مهارت مکالمه انگلیسی، با استفاده از فایل های صوتی انگلیسی و یا کلیپ های آموزش انگلیسی می پردازد و این کتاب در کنار دوره های آنلاین انگلیسی که به صورت ناخودآگاه به تقویت این مهارت می پردازند، قدم مثبتی در زمینه آموزش زبان انگلیسی نهاده است.

 

 

کلاس های آنلاین استاد آقاجانی همیشه حدود ۱۰ دقیقه زودتر آغاز می شوند. زبان آموزان در این دوره بی تابانه منتظر شروع کلاس هستند و این برای ما قطعا با ارزش خواهد بود. در همان دقایق زبان آموزان یکسری تمرین ارسال نمودند و با هم به گفتگوی انگلیسی پرداختند.
به محضی که استاد، آنلاین شدند، فایل های صوتی زبان آموزان یکی پس از دیگری ارسال شد که همگی حاوی سلام و احواپرسی های گرم و دوستانه بودند. نکته مثبتی که در این کلاس بیش از همه به چشم می خورد، همین احساس خوب مشترک و حال خوبی است که زمان را برای ما کوتاه می کند.
دوره های آنلاین استاد آقاجانی همیشه با یک گپ و گفت دوستانه، پیرامون حس و حال زبان آموزان شروع می شود. تاکید بر این موضوع از طرف ایشان در واقع با هدف ایجاد حال خوب در کلاس و روند مثبت آموزش است. در عین حال معرفی به انگلیسی و حال و احوال پرسی می تواند بخشی از آموزش و مرور هر آنچه که تا کنون آموخته ایم، باشد.

 

 

زبان آموزان از عهده مکالمه بخوبی بر آمده بودند و با اعتمادبنفس، مکالمه خود را در بخش های گسترده تری هدایت می نمودند. لهجه خوب انگلیسی و تلفظ صحیح لغات انگلیسی از ویژگی مثبت این مکالمه بود. استاد آقاجانی به شکل رسمی پس از ده دقیقه مکالمه انگلیسی، کلاس را آغاز کردند و از زبان آموزان خواستند قبل از شروع درس جدید، از مشکلات و ضعف های خود در  یادگیری بگویند.
ایلیا به هر سوال استاد، چنان با انرژی پاسخ می داد، که استاد را مجبور به عکس العمل کرده بود. انرژی فوق العاده و آمادگی کامل زبان آموزان این موضوع را القا می کرد که قطعا در زمان خارج از کلاس، به خوبی به تمرین می پردازند و یادگیری را موکول به ساعات کلاس نکرده اند.
فعالیت های کلاس طبق یک پلن از قبل آماده شده طرح می شدند و اولین تمرین به سوالی کردن جملات انگلیسی پرداخت. Questions یا سوالات در انگلیسی به طریق های مختلف انجام می شوند که اصولا سوالات در زبان انگلیسی، در حقیقت با جابجا کردن فعل و فاعل صورت می گیرد و تنها کافی است که به طور مثال جای IT و IS تغییر بدهید.
.Sentence: It is a dog
?Questions: Is it a dog

از انواع سوالات انگلیسی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– YES/ NO QUESTIONS
از ساده ترین نوع سوالات در زبان انگلیسی، می توان به این نوع سوالات پرداخت. این سوالات معمولا با یک فعل از جمله فعل های کمکی یا فعل های وجهی، مثل would یا can شروع می شوند. نکته ای که در این مورد حائز اهمیت است، این است که اگر جمله ما، فعل کمکی نداشت و فعل اصلی نیز “to be” نبود، در این موارد باید از فعل “do” یا “does” در ابتدای سوال استفاده کرد.

– سوالات “Wh-questions”
این نوع سوالات با ۵ واژه پرسشی در زبان انگلیسی که شامل who، what، where، when و why هستند شروع می شوند و نکته ای که قابل بیان است، این است که کلمه پرسشی How نیز جز این بخش قرار دارد.

– سوالات غیرمستقیم در زبان انگلیسی
این سوالات با عبارت هایی مانند، …please tell me… / Do you know… / Could you شروع می شوند و حالتی مودبانه و رسمی به سوال شما خواهند داد.

– Tag Questions
این نوع سوالات در فارسی به عنوان سوالات تاییدی، مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه یک سوال تاییدی بسازید، باید قسمت تاییدی را به انتهای جمله اضافه کنید. نکته ای که باید رعایت شود این است که سوال تاییدی باید مخالف فعل اصلی، فعل کمکی یا افعال وجهی باشد که در جمله اصلی به کار رفته است. بنابراین اگر جمله اصلی مثبت بود، سوال تاییدی باید منفی باشد. که این کار با اضافه کردن یک NOT به فعل به انجام می شود.

– استفاده از سوالات منفی برای نشان دادن تاکید یا تعجب!
این نوع سوال، سوالی است که در جمله بندی آن کلمه not یا یک ادغام منفی فعل مثل، didn’t یا weren’t وجود داشته باشد. از  این نوع سوال می توانید برای تایید چیزی که می دانید درست است یا نشان دادن تعجبی که از اتفاق نیفتادن کاری برآمده است، استفاده نمایید.

 

 

تمرین های سرگرم کننده نیز در ادامه ارسال شد و هدف، یادگیری زبان انگلیسی با سرگرمی و بازی بود. این تمرین علاوه بر ایجاد سرگرمی، زبان آموزان را با افعال ing دار در انگلیسی آشنا می کرد و کاربرد این افعال را به صورت ناخودآگاه برای زبان آموزان مشخص می نمود.
–  چنانچه قبل از فعل ing دار، فعل های to be بیاید، نقش فعل را در جمله بازی می کند.
– چنانچه بعد از فعل ing دار، اسم بیاید نقش صفت فاعلی را در جمله دارا می باشد.
–  چنانچه هیچکدام از نقش های بالا را دارا نباشد، بصورت اسم مصدر ترجمه می شود.

در واقع افعال ingدار انگلیسی، برای بیان کاری که در همان لحظه در حال انجام است یا کاری که به طور موقت در حال انجام است اما لزوما در لحظه صحبت کردن درباره آن، به انجام آن کار مشغول نیستیم یا قراردادهای قطعی و یا حتی بیان تغییر تحولاتی که در حال جریان هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

دوره آنلاین پیشرفته زبان انگلیسی مزایای مثبتی نسبت به دوره های حضوری دارد. سرگرم بودن این دوره نسبت به دوره های ترمیک و حضوری زبان انگلیسی، زبان آموزان را راغب به حضور و مشارکت بیشتر کرده است. آنها به خوبی مکالمه می کنند، به خوبی می نویسند و شهامت شرکت در فعالیت های کلاس را بیش از سابق بدست آورده اند.
این دوره ها، دلیلی برای حضور پررنگ تر زبان آموزان در کلاس است و انرژی آنها تا پایان کلاس به خوبی حفظ شده بود. نرگس، ارشیا، تینا و سایر زبان آموزان به خوبی از عهده تمرین ها برآمدند و استاد برای حضور پررنگ هر یک از آنها یک امتیاز مثبت در نظر گرفته و در آخر هر بخش این امتیاز کلاسی را اعمال می کردند.
اگر چه امروز چهارمین جلسه از کلاس Movers ۱ بود، اما تغییرات کاملا محسوس بود و زبان آموزان توانسته بودند ارتباط خوبی با کلاس های آنلاین خود بگیرند. استاد آقاجانی نیز به عنوان یک پشتیبان دلسوز، در کنار آنها بود تا این مسیر را راحت تر و بهتر طی نمایند.
دوره آنلاین انگلیسی ویژه کودکان
، راس ساعت به صورت رسمی پایان یافت اما استاد آقاجانی از آنها خواستند که در تمام مدتی که از این جلسه تا جلسه دیگر زمان دارند، می توانند برای رفع اشکال با او در تماس بوده و سوالات یا مشکلات خود را بپرسند.
اگر شما نیز مانند باران، شاهرخ، نرجس عماد و سایر دوستانشان، تمایل به شرکت در دوره های آنلاین یادگیری زبان انگلیسی را دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و همچنین برای انتخاب زبان یا دوره متناسب با خود، از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما، بهره ببرید.
کارشناسان ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا گذراندن پایان دوره مربوطه، حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.