اردیبهشت برای بسیاری از انسان ها، نوید یک فصل خوب با اتفاقات خوب است. اردیبهشت ۹۹ نیز، در واقع بعد از ۲ ماه سردرگمی برای همه مردم دنیا بعد از ورود ویروس کرونا و همه گیری آن در سراسر دنیا، نوید یک سبک جدید از زندگی را آورد. مردم کمابیش به این شرایط عادت کرده بودند و در صدد یک اتفاق جدید در زندگی امروزی خود بودند.
آکادمی زبان بهین دانش
 نیز از این قائده مستثنی نبود؛ به همین جهت با برنامه ریزی های به موقع و تصمیمات درست، ترم زمستانه زبان انگلیسی را به پایان رسانده و ترم بهاره را در تاریخ مقرر و مانند همیشه، به صورت مستمر برگزار کردند. اما این ترم از ویژگی مثبتی نسبت به سایر دوره های دیگر برخوردار بود که این موضوع برگ برنده ای بود برای تمامی زبان آموزان آکادمی زبان بهین دانش.
مجموعه ما تصمیم گرفت که با ادغام دوره های آنلاین و دوره های راکت و با روش سیستم آموزش رامیت، نوعی جدید از آموزش آنلاین زبان انگلیسی را در برنامه های خود وارد نمایند تا زبان آموزان بتوانند با راکت زبان انگلیسی و سیستم راهبرانه اش، مسیری ایده آل تر را طی نمایند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

آموزش آنلاین انگلیسی، یک روش آموزشی تخصصی است که در این زمینه نیاز به تدریس ویژه و مدرسین متخصص دارد. در این زمینه ما از اساتید جوان و با انگیزه در دوره های آنلاین بهره برده ایم و دوره آنلاین مقدماتی آموزش زبان انگلیسی را تحت تدریس استاد آزاده یزدانی، در ترم بهاره برگزار نموده ایم.
آزاده یزدانی از اساتید فعال در حوزه تدریس آنلاین زبان انگلیسی هستند و علاوه بر زبان انگلیسی با زبان اسپانیایی نیز آشنا هستند. ایشان با روش راکت انگلیسی و به کارگیری سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی، راهی جدید را برای زبان آموزان خود رقم زده و این مسیر را با قدرت طی می نمایند.
این دوره مقدماتی به عنوان دوره Essential ۶ انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش برگزار می شود و کتاب تحت تدریس در این کلاس، از مجموعه کتاب های تاپ ناچ انگلیسی است. در این کتاب تمامی موارد گرامری به صورت بخش بندی شده و برنامه ریزی شده، آموزش داده شده است و در عین حال با استفاده از تصاویر جذاب، بسیار از مفاهیم را به خوبی آموزش داده اند.
کتاب تاپ ناچ
 از معروف ترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی است که هر چهار مهارت اصلی در آموزش زبان انگلیسی را، به زبان آموزان با استفاده از تمرین های متنوع، فایل های صوتی آموزشی انگلیسی، ویدئوهای آموزش انگلیسی و موارد دیگر، آموزش می دهد.
استاد یزدانی در کنار این کتاب، یک شیوه راهبرانه و کاملا فکر شده بکار برده و به زبان آموزان علاوه بر یادگیری مباحث کلی، روش یادگیری انگلیسی در منزل یا روش خودآموز زبان انگلیسی را آموزش می دهد. در این روش زبان آموزان فرا می گیرند که چگونه بدون کمک استاد، مسیر را به درستی ادامه دهند و این مسیر لذت بخش را با آرامش طی نمایند.

 

 

از اصول اولیه در هر کلاس حضوری یا غیرحضوری زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش، مکالمه و حال و احوال کردن با زبان آموزان و جویای احوال آنها شدن است. اساتید مجموعه این کار را به دو دلیل انجام می دهند، یک اینکه با شرایط روحی و حتی جسمی زبان آموزان در همان ابتدای کلاس آشنا شده و در صدد راغب کردن آنها در این مسیر برآیند و دو اینکه این نوع گفتمان، در واقع مروری بر دانسته های سابق و تسلط بر مکالمات روزانه انگلیسی است.
سلام و حال و احوال کردن زبان آموزان به خوبی و گرمی انجام شد و نکته مثبت این مکالمه انگلیسی، تنوع در گفتمان انگلیسی و موضوع صحبت را گسترده تر کردن از طریق خود زبان آموزان بود. این موضوع نشانه شهامت و اعتمادبنفس لازم در زمینه برقراری مکالمه انگلیسی است و این کار آنها از دید استاد به هیچ وجه پوشانده نمی ماند.

 

 

آزمون به شیوه استاد یزدانی!

بعد از صحبت گرمی که در میان زبان آموزان و استاد برقرار شده بود، اینبار استاد یک متن تایپ کرده در گروه ارسال کرده و از زبان آموزان خواستند که به این آزمون در ۵ دقیقه پاسخ دهند. موضوعی که این آزمون مورد بررسی قرار می داد، استفاده از شکل گذشته افعال انگلیسی یا شکل حال افعال در زبان انگلیسی با توجه به جمله مورد نظر بود.
تمرین باید انجام شده و هر یک به شخصی استاد ارسال می نمودند. در ادامه استاد جوابهای درست را نیز در کلاس ارسال کرد و از آنها خواست هر کجا که ایراد یا اشکالی دارند، قبل از ورود به بخش جدید درس، با او در میان بگذارند. وقتی که تمامی جملات کامل شدند، استاد خواستند که از روی تمامی متن ها خوانده و ویس خود را در گروه ارسال نمایند. زمانی که برای این فعالیت در نظر گرفته شده بود، ۲ دقیقه بود.
ساغر از اولین زبان آموزانی بود که ویس خود را ارسال نمود و بعد از آن بقیه دوستانش به همین شیوه فعالیت در نظر گرفته شده را انجام دادند. استاد یزدانی همیشه بخاطر شیوه نو در تدریسشان، موضوع بحث زبان آموزان هستند و این بار نیز با یک ایده پردازی عالی توانستند دوباره به بهترین شکل عمل کرده و شیوه تدریس خود را به رخ بکشانند.
در فعالیت جدید استاد یزدانی به جای اینکه کلمات را به زبان آموزان بدهند و از آنها بخواهند که فونتیک انگلیسی آنها را در دیکشنری آکسفورد انگلیسی به انگلیسی بیابند، فونتیک ها و توضیحات مربوط به کلمات را ارسال کرده و از زبان آموزانشان خواستند که با توجه به موضوعی که متوجه شده اند هر بخش مرتبط با هم را به هم وصل کرده و در گروه ارسال نمایند. زمان در نظر گرفته شده برای این تمرین ۸ دقیقه بود.
در ادامه از کتاب بخش دیگری در نظر گرفته شد و از آنها خواست با توجه به گوش دادن ویس ارسال شده آن بخش، از روی متن یکبار خوانده و در گروه ارسال نمایند. این کار علاوه بر تقویت قدرت لیسنینگ زبان انگلیسی، تلفظ صحیح عبارات انگلیسی را نیز به آنها آموزش می داد. این موضوع از موارد مهم در کلاس های ترمیک زبان انگلیسی اساتید ما است.
کلماتی که به اشتباه تلفظ شده بود، به آنها گوشزد شد و در ادامه استاد خواستند با توجه به تلفظ صحیح عبارات جدید، یکبار دیگر از روی متن خوانده و در گروه ارسال نمایند. دقت در این ویس باید بیشتر می شد و زبان آموزان یک فرصت مجدد برای بهتر شدن خود داشتند. برای این کار هم ۴ دقیقه در نظر گرفته شد.

 

بیشتر بخوانید:
اسباب خانه به انگلیسی

 

ویس بعدی که استاد ارسال نمودند حاوی این مطلب بود که باید تک تک زبان آموزان به ویس کتاب تاپ ناچ گوش داده و در این ویس اسم ۸ وسیله خانه به انگلیسی را یافته و با تلفظ صحیح در گروه ارسال نمایند. در ادامه یک تمرین فوق العاده برای زبان آموزان ارسال شد که می توان گفت به استادانه ترین روش، تمامی مهارت های مهم در زبان انگلیسی را مورد سنجش و بررسی قرار می داد.
در این تسک یا تمرین انگلیسی که برای تکالیف خانه در نظر گرفته شده بود اسامی چند شغل به انگلیسی بیان شده بود و از تک تک آنها خواسته شد که یک بخش را به دلخواه انتخاب کرده درباره آن بنویسند و درباره آن صحبت کرده و برای جلسه بعد ارسال نمایند.
استاد اما در ادامه هنوز نگران تلفظ های اشتباه تعدادی از زبان آموزان بودند و برای همین منظور از آنها خواستند که اگر موافق هستند دوباره تمرین کرده و با ارسال ویس با هم به بررسی تلفظ ها بپردازند. در واقع استاد تا قبل از شروع جلسه بعد، با زبان آموزان خود در هر ساعتی که نیاز داشتند به تمرین و بررسی می پرداختند.

 

 

دوره های آنلاین از قدرتمندترین دوره های آموزش زبان انگلیسی در آکادمی بهین دانش است و دلیل این قدرت به گستردگی زبان آموزان ما از جای جای ایران و حتی کشورهای دوست مانند کشور افغانستان و کشورهای عربی زبان بر میگردد. این دوره با هدف آموزش انگلیسی در سراسر ایران و جهان تهیه دیده شده است و می تواند خارج از جغرافیا و شهر و روستایی که شما عزیزان در آن قرار دارید، شما را در کنار هم گرد آورده و با یک روش یکسان یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آسان نماید.
دوره های مجازی زبان انگلیسی
 نیازی به رفت و آمدهای محدود کننده ندارد و شما می توانید تنها با روش کردن دیتای گوشی های همراه خود، در یک ساعت مشخص به صورت خصوصی یا گروهی به فراگیری زبان انگلیسی بپردازید. این مهم به دلیل دستیابی اکثر مردم به اینترنت، می تواند بخش بزرگی در آموزش را ازآن خود نموده و در نهایت یادگیری را به مرزبندی ها و کلانشهرها موکول ننماید.
زبان انگلیسی
 از اصلی ترین زبان های دنیا است و بسیاری از کشورهای پیشرفته این زبان را در برنامه های آموزشی مدارس و دانشگاه های خود قرار می دهند. این موضوع می تواند ایده آل شغلی و آینده فرزندان ما را رقم بزند و مسیر درستی را در همان سنین کودکی جلوی پای آنها قرار دهد.
امروزه با در دسترس بودن اینترنت، اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی، دیکشنری های آنلاین، کتاب های صوتی یا پادکست های انگلیسی، بیش ازموارد دیگر، مورد توجه قرار گرفته اند و هیچ کدام از ما نمی توانیم اهمیت این موضوعات را انکار نماییم.
اگر شما عزیزان نیز به شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان های خارجه یا دوره های آنلاین تربیت مدرس زبان، علاقه مند هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزشی ما بوده و در عین حال از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.
دوره های آنلاین دارای مدرک معتبر هستند و از این با دوره های حضوری هیچگونه تفاوتی نخواهند داشت. گرچه ما معتقد هستیم مزایایی که دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی دارند را هیچ کدام از دوره های حضوری نخواهند داشت. پشتیبانی آنلاین و تمام وقت نیز از مزایای دیگر دوره آنلاین زبان انگلیسی است و شما عزیزان می توانید از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره، از مشاوره رایگان و پشتیبانی آنلاین آکادمی زبان بهین دانش بهره مند شوید.
همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند و شما را مورد حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار خواهند داد.