دوره های آنلاین آموزش زبان های خارجه در آکادمی زبان بهین دانش، به صورت تخصصی و با سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی و دوره راکت زبان های خارجه، در حال برگزاری هستند. این دوره ها در واقع با دیدی وسیع تر به آموزش و یادگیری نوجوانان نگاه می کنند و در واقع به دنبال جایگزین کردن یادگیری به جای آموزش هستند.
اساتید دوره های آنلاین انگلیسی
 در مجموعه ما، در حقیقت راهبران زبان آموزان هستند و کلاس را به محیطی اکتیو و فعال تبدیل می نمایند. تمامی اساتید این دوره، به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس ویژه تدریس آنلاین زبان های خارجه شرکت نموده و تخصص های لازم از جمله مدریت کلاس های آنلاین، چگونگی طرح درس در کلاس های آنلاین و چگونگی مشاوره دادن به افراد کم تلاش و ایجاد انگیزه بیشتر در افراد موفق تر و غیره را به دست آورده اند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

دوره آنلاین زبان انگلیسی، با ادغام با دوره راکت انگلیسی، تحولی بزرگ در زمینه آموزش انگلیسی را رقم زده و امروزه به ویژه ترین دوره آموزش زبان انگلیسی تبدیل شده است. زبان آموزان شرکت کننده در این دوره ها در واقع علاوه بر مزیت های کلاس آنلاین انگلیسی، ویژگی های مثبت دوره راکت زبان انگلیسی را در یادگیری انگلیسی به همراه خود خواهند داشت و می توانند با در دست داشتن این برگ برنده مسیری کوتاه تر و کاربردی تر را در آموزش زبان انگلیسی بدست آورند.
استاد میرلوحی از اساتید متخصص در زمینه تدریس غیرحضوری زبان انگلیسی است. ایشان به دو زبان زنده دنیا مسلط هستند و تدریس زبان عربی و زبان انگلیسی را به شکل ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان در زمینه فعالیت های مستمر خود قرار دارند. ترم بهاره دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، با تدریس ایشان آغاز شد.
این دوره تحت عنوان Ami ۳ در میان زبان آموزان ما شناخته شده است و شکل یک دوره ۱۸ جلسه ای ترمیک است. زمان حضور در کلاس های آنلاین ۹۰ دقیقه است و زبان آموزان در این ساعت به بهترین نحو به تقویت مهارت های زبان انگلیسی به کمک استاد می پردازند.
کتاب Teen ۲ Teen ۳ 
از مجموعه کتاب های تین تو تین انگلیسی است در برای زبان آموزان ۱۲ تا ۱۵ سال گزینه مناسبی جهت فراگیری زبان انگلیسی است که استاد میرلوحی در زمینه کاری خود قرار داده اند. در واقع این کتاب نیز اثری مشترک از نویسندگان فعال در حوزه کتاب های آموزش زبان، جوان ساسلو و آلن آشر است.
کتاب تین تو تین از مجموعه کتاب هایی است که با دارا بودن بخش Student Book و Work Book در یک جلد و به شکل گلاسه رنگی، برای زبان آموزان جذابیت ایجاد می کند. عکس ها و تصاویر این کتاب و همچنین دی وی دی فیلم و فایل صوتی باعث شده است که زبان آموزان با منبع متنوعی برای یادگیری انگلیسی آشنا شده و با روش های مختلف به تقویت تمامی مهارتهای اصلی در فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.
با شروع کلاس و خوش و بش های دوستانه، استاد در حین مکالمه گفتگو را به بخشی از کتاب سوق دادند و کمی که بحث جلو رفت، از بچه ها خواسته شد که به کتاب رجوع کرده، تا بتوانند با دایره لغات بهتر و جدیدتر، بحث را به شکل بهتری به انجام برسانند.

 

 

دانستن لغات مربوط به آب و هوا و بلایای طبیعی یکی از مباحث کاربردی در یادگیری زبان انگلیسی است. از این رو برای تسلط بیشتر در مکالمه انگلیسی به معرفی پر کاربرد ترین لغات مربوط در این زمینه می پردازیم. حوادثی مثل سیل، طوفان و زلزله ممکن است در هر نقطه ای از دنیا رخ دهند و شاید بد نباشد که ما در این باره اطلاعات کافی کسب کنیم و بتوانیم درباره آن با دیگران به گفتگو بپردازیم.
موضوع بحث امروز استاد میرلوحی نیز در مورد حوادث ناگهانی و بلایای طبیعی وغیر طبیعی در زبان انگلیسی بود که اگر موافق باشید ما نیز بخشی از آموزش های کلاس استاد میرلوحی را به تحریر می کشیم تا شما عزیزان نیز از این موضوع استفاده نمایید…

 

بیشتر بخوانید:
اصطلاحات انگلیسی

 

بلایای طبیعی به زبان انگلیسی!!

Avalanche  سقوط بهمن
Snowstorm  برف و بوران
Flood سیل
Hail تگرگ
Famine قحطی
Land side رانش زمین
Lightning رعد و برق
Earthquake زمین لرزه
Volcanic eruption  فوران آتشنشان
 Storm tornado طوفان
Fog مه
Hurricane گرد و باد شدید
Blizzard کولاک یا طوفان برف
Tsunami سونامی
Forest fire آتش سوزی
Drought خشکسالی
Explosion انفجار
Drizzle نم نم باران
Rain باران

– Hot/ Warm
برای صحبت کردن از هوای گرمی که غیرقابل تحمل است از کلمه hot و برای صحبت کردن از هوای گرمی که مطبوع تر است و برای افراد قابل تحمل است از کلمه warm استفاده می شود.

– Cold / Cool
Cold در واقع در مورد هوای سرد غیرقابل تحمل است و هوایی که به نقطه انجماد رسیده است اما واژه cool در دمای پایین تر استفاده می شود، دمایی که معمولا در بهار است و فقط با یک سویی شرت می توان از خود را از سرمای آن حفظ کرد.

– Sunny / Rainy
Rainy هوای بارانی و Sunny در زبان انگلیسی به معنی هوای آفتابی است.

– Clear / Cloudy
clear به معنی هوای صاف و روش است. اما روز ابری یا cloudy یعنی آسمان پوشیده از ابر، که نشانی از خورشید نیست و احتمال بارش باران در آن روز زیاد است.

– Gusty / Windy
این دو صفت وضعیت باد یا wind در انگلیسی را وصف می کنند. هوای طوفانی در زبان انگلیسی یا “gusty”، به وزش ناگهانی باد اشاره دارد؛ در حالیکه windy به جریان باد شدیدتر و تقریبا طوفانی اشاره دارد.

– Foggy / Misty
مه “fog” به سطح زمین نزدیک تر و غلیظ تر است و دید را مشکل می کند. غبار “mist” معمولا روی تپه ها و کوه ها وجود دارد و غلظت آن به اندازه fog نیست.

– Thunder / Lightning
این دو کلمه معمولا برای توصیف طوفان به کار برده میشوند. کلمه thunder به معنی رعد صدایی بلند و ناگهانی است که معمولا بعد از برق زدن آسمان شنیده می شود و به این واقعه رعد و برق گفته می شود. تندر امروزه در زبان فارسی نیز استفاده می شود و برای همه ما کلمه ای شناخته شده است.

 

بیشتر بخوانید:
ضرب المثل های انگلیسی

 

بحث امروز داغ داغ بود و این مبحث با کلیپ آموزش انگلیسی، فایل صوتی انگلیسی، گفتگوی میان استاد و زبان آموزان به خوبی پیش رفت و در نهایت با سوال و جواب های زیر زبان آموزان توانستند به بهترین روش به گفتگو بپردازند. سوالات زیر سوالات کاربردی درباره صحبت در مورد بلایای طبیعی به انگلیسی است:
–  ?What do you think about people who follow tornadoes around to get data, video and photographs
– ?Which country has the most natural disasters
–  ?Do you know that difference between a hurricane, a typhoon, and a cyclone
–  ?How many types of natural disaster can you name? Which is the worst
– ?What natural disasters are common in your country
حالا برای تمرین بهتر، با سوالات احتمالی آشنا شوید و به آنها پاسخ دهید. این بخش در واقع یک گزارش کلی از مطالبی بود که استاد میرلوحی با زبان آموزانشان کار کرده و به تمرین پرداخته بودند.

 

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان انگلیسی تلفنی

 

و اما سوالات زیر، سوال و پرسش درباره آب و هوا و درجه حرارت را نشان می دهد:

– ?How’s the weather? / What’s it like out there
– ?( What’s the temperature like (out there ( برای پرسیدن درجه هوا)
– ?What’s the weather forecast ( برای پرسیدن شرایط آب و هوایی در روزها و هفته های آتی!)

هدف از برگزاری دوره های آنلاین در دسترس بودن آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان های رایج و مهم، برای تمامی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان فارسی زبان است. قطعا داشتن شعبه در جای جای ایران و همچنین در خارج از ایران و در کشورهای همسایه میسر نیست، اما دوره های آنلاین این راه را برای ما باز گذاشته تا بتوانیم آموزش و یادگیری زبان دوم را در سراسر دنیا و برای تمامی اقشار، به شیوه نوین در دسترس قرار دهیم.
آموزش انگلیسی به روش غیر حضوری
 در واقع راهی برای وارد کردن زبان انگلیسی در زندگی روزمره ماست. چت گروهی و مکالمه روزانه با همکلاسی ها و استاد، می تواند مسیری ایده آل را در یادگیری زبان برای شما رقم بزند. این مهم با تمرین و تکرار با سرعت بیش تری بدست می آید و کیفیت یادگیری را بیشتر خواهد کرد.
آموزش مجازی زبان انگلیسی
 گرچه تمامی مهارت ها را قدم به قدم به جلو هدایت می کند اما در زمینه مکالمه زبان انگلیسی و تقویت مهارت نوشتن در زبان انگلیسی بیش از سایر دوره های دیگر، موفق عمل نموده و امروزه شاهد نتایج مثبت این حرکت هستیم.
اگر شما عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و یا علاقه دارید که در دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی شرکت نمایید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبث شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره ببرید.
انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود، اصولا نیاز به یک مشاوره اصولی با افراد با تجربه در این مسیر دارد که این امر با مشاوره رایگان در آکادمی زبان بهین دانش، میسر گشته است. تمامی موارد از جمله آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، ثبت نام در دوره آموزشی، آزمون پایان ترم و غیره، به صورت آنلاین برگزار می شود.
اپلیکیشن بهین دانش
، زبانگرد و  ARE از جمله اپلیکیشن های اختصاصی آکادمی زبان بهین دانش هستند که مشاوره، تعیین سطح آزمون و حتی یادگیری زبان در منزل را برای زبان آموزان فراهم نموده اند و مسیر پیش روی زبان آموزان را به شکلی هموارتر، به انجام رسانده اند.
همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.