دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان و در سطح متوسطه را، امروز راس ساعت همیشگی آغاز نمودیم و خدا را شاکریم که زبان آموزانی با این جدیت و روحیه تلاشگری در خانواده بزرگ بهین دانش و در کنار خود داریم.
زبان آموزان در همان ساعت اولیه شروع به گفتگو با استاد آقاجانی و بقیه همکلاسی های خود کرده و به خوبی توانسته بودند که در مکالمه روزمره انگلیسی، لغات جدید و عباراتی که به تازه گی فراگرفته بودند را به کار بگیرند.
هدف از مکالمه در دقایق ابتدایی کلاس این است که، زبان آموزان بتوانند زبان انگلیسی را در زندگی واقعی خود بکار برده و از دانش زبانی خود در هر سطحی که هستند، استفاده کامل ببرند. اسامی در هر جلسه پرسیده می شود، حال و احوال می شود، از کارهایی که در طول روز انجام داده اند صحبت می شود، و این کار به منظور یک مرور کلی بر روی مباحث اولیه صورت می گیرد. زبان انگلیسی به دلیل فرار بودن و زود فراموش شدن، نیاز به تکرار و تمرین دارد و ما در آکادمی زبان بهین دانش هستیم تا زبان آموزانمان هر روز بتوانند با دوره های آنلاین، سطح مکالمه و نوشتن به زبان انگلیسی را در خود تقویت نمایند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

کلاس Ami ۲ انگلیسی در ساعت ۱۵:۰۰ برگزار می شود و یکی از مزیت های دوره های آنلاین این است که در این ساعت زبان آموزان مجبور نیستند که مسیر طولانی ای را تا آموزشگاه زبان طی نمایند و در این هوای گرم و خستگی بر تن آنها بماند، بلکه براحتی می توانند وقتی که در منزل، محیط کار، مسافرت و… هستند در جمع کلاس حضور یابند و با دوستان و اساتید خود به مکالمه و گفتگو بپردازند.
همانطور که می دانید بسیاری از زبان آموزان مدتها صرف یافتن پارتنر انگلیسی می کنند، تا بتوانند دقایق اندکی در طول روز یا هفته را با او به مکالمه بپردازند و گاهی نیز باعث می شود که یک هزینه جدا صرف مکالمه زبان انگلیسی تلفنی کنند؛ ولی چیزی که دوره های آنلاین انگلیسی به روش راکت انگلیسی را از دیگر دوره های آموزش زبان متمایز کرده است، این که دیگر نیازی به یافتن پارتنر نیست و شما می توانید بدون صرف هزینه، از وجود همکلاسی ها و اساتید خود به صورت روزانه در مکالمه و چت انگلیسی بهره ببرید.
در واقع چیزی که در این دوره بیش از سایر دوره ها به چشم میخورد همین قدرت مکالمه زبان آموزان و اعتمادبنفسی بود که در طی این دوره کسب کرده بودند. در دسترس بودن استاد و همکلاسی ها در تمام ساعت روز، همکاری در رفع اشکال، پشتیبانی آنلاین اساتید و همکاران متخصص مجموعه، همه و همه باعث شده بودند که در این ترم به شکل شگفت انگیزی شاهد مکالمه قوی و قدرت نوشتاری زبان آموزانمان باشیم.
موضوعی که در ابتدای کلاس به آن پرداخته شد، کاربرد will در زبان انگلیسی بود. این درس با تمرین هایی که استاد در نظر گرفته بود و جای خالی ای که در این تمرین ها بود، برای زبان آموزان تهیه دیده شده بود. استاد هر تمرین را می نوشت و زبان آموزان پس از تکمیل آن، عکس جمله کامل شده خود را در گروه ارسال می کردند.
این کار قدرت نوشتن در زبان انگلیسی را بیشتر می نمود و در واقع زبان آموزان را با نگارش بهتر، شکل صحیح املای کلمات انگلیسی و… آشنا می کرد. در ادامه ما نیز بخش های مهم از آموزش گرامر استاد آقاجانی را برای شما تهیه دیده ایم که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

 

زمان آینده ساده با will در انگلیسی!

فرمولی که برای ساخت زمان آینده ساده در زبان انگلیسی بکار برده می شود بسیار ساده است. در واقع شما کافی است از فعل کمکی will در انگلیسی و شکل ساده فعل استفاده نمایید تا زمان جمله شما به زمان آینده ساده تغییر پیدا کند.

سوالی کردن زمان آینده ساده
برای این کار نیز تنها کافی است که جای فعل کمکی will و فاعل را با هم عوض کنید تا شکل جمله شما به جمله سوالی تغییر نماید.

منفی کردن زمان آینده ساده
منفی کردن جملات در آینده ساده، تنها با قرار دادن not بعد از فعل کمکی (will) و قبل از فعل اصلی، انجام می پذیرد.

 

 

برای این موارد خوب است که چند مسال ساده بزنیم تا شما عزیزان نیز مانند زبان آموزان کلاس Ami ۲ استاد آقاجانی به این موضوع به خوبی مسلط شوید.

این مثال را راحله عزیز برای ما زد:
.If Jack go I speak will you exam

برای شکل سوالی این موضوع می توان به مثال زیر اشاره داشت:
?Will I speak

برای شکل منفی در زمان آینده ساده نیز به مثال زیر توجه نمایید:
.I will not speak

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که برای اینکه به زبان غیررسمی و صمیمانه تر، در زمان آینده ساده دست یابیم، تنها کافی است که ضمایر را با فعل کمکی will تلفیق کنیم تا جمله انگلیسی، شکلی ساده تر و محاوره ای تر به خود بگیرد.
.I’ll not speak

به این شکل از جمله در زبان انگلیسی  contraction یا خلاصه کردن می گویند و شما می توانید به ساده گی هر چه تمام تر، جملات خود را از حالت رسمی به حالت صمیمانه، تبدیل نمایید.

اگر بخواهیم برای شما کاربرد کلمه will در زبان انگلیسی را شرح دهیم کافی است که به این چند مورد اشاره کنیم:

– در جملات شرطی نوع اول از will به عنوان شرطی که برای کاری در آینده صورت می گیرد، مورد استفاده قرار می گیرد.
– برای تعهد یا قول در زمان آینده از فعل کمکی will در زبان انگلیسی استفاده می شود.
– برای احتمال، امید یا نظری که در آینده قرار است به وقوع بپیونند از آن استفاده می کنیم.
– برای بیان تصمیمی که در حال برای آینده گرفته می شود از will استفاده می شود.

 

 

در ادامه برای زبان آموزان یک تمرین جهت تقویت قدرت شنیداری انگلیسی زبان آموزان تهیه دیده شد و از آنها خواسته شد که به خوبی به این آدیو گوش داده و در ادامه جملات ناقص را پر کنند.
در واقع هر تمرین با اهداف مختلفی در کلاس های استاد آقاجانی دنبال می شد. این تمرین علاوه بر تقویت قدرت شنیداری زبان آموزان، املای صحیح کلمات انگلیسی را به آنها یاد می داد و در عین حال گرامر را نیز به خوبی برای زبان آموزان مرور می کرد.
در ۹۰ دقیقه حضور در کلاس، تمامی مهارت ها در کنار هم و به شکل ویژه ای به زبان آموزان آموزش داده می شد و اگر چه تمام کلاس با مکالمه انگلیسی پیش می رفت اما هیچ مهارتی بر سایر مهارت های دیگر اولویت نداشت و همه به یک اندازه مهم و مفید بودند.
تمرین ها یک به یک انجام شدند و نهایت نوبت به ریدینگ رسید تا زبان آموزان به خوبی با تلفظ ها و شکل صحیح ادای عبارات انگلیسی آشنا شده و در نتیجه هر آنچه را که فرا گرفته اند، خوانده و صدای ضبط شده خود را در گروه بفرستند.

 

 

دوره آنلاین زبان انگلیسی به خوبی توانسته است ارتباط آموزشی بهتری را بین استاد و زبان آموز شکل دهد. زبان آموزان و علاقه مندان بسیاری از سراسر کشور و حتی کشورهای دوست و همسایه، در دوره های آنلاین انگلیسی ما ثبت نام نموده و ما خوشحالیم که توانسته ایم دین خود را در همگانی کردن زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر، برای عموم مردم ادا کنیم.
دایره آموزش ما وسیع شده است و امروزه شاهد این هستیم که این ارتباط آموزشی تنها به شهر اصفهان معطوف نشده و برای ما مرزها دیگر معنای خود را از دست داده اند. دستیابی همه با یک شیوه درست و برنامه ریزی شده و البته به کارگیری اساتید کار کشته، با تجربه و آشنا به سیستم آموزشی رامیت، توانسته است گامی بزرگ را در آموزش برداشته و زمان آموزان بسیاری را به اهداف خود نزدیک تر بنماید.
اگر شما عزیزان نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط خود بهره ببرید.
همکاران ما همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار خواهند داد.