کلاس Movers ۴ از مجموعه کلاس های Movers انگلیسی ویژه کودکان، در آکادمی زبان بهین دانش راس ساعت ۱۵:۰۰ برگزار می شود و زبان آموزان موظف هستند در ساعت مقرر شده حضور یافته و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. امروز نیز مانند سایر روزهای دیگر بچه ها خیلی زودتر از ساعت تعیین شده در کلاس های آنلاین انگلیسی حضور پیدا کردند و با هم به خوش و بش و احوالپرسی پرداختند.
دوره های آنلاین مسیر جدیدی برای آنها ایجاد کرده بود و آنها می توانستند در هر ساعت از شبانه روز با دوستان خود به چت و گفتگوی انگلیسی بپردازند و در همین حین، درباره دروس جدید باهم بحث مثبتی نیز داشته باشند.
زبان آموزان مشتاق ما، همیشه آماده ارائه مهارت های خود بودند و در این راه استاد رهنما نیز حضور داشت تا آنها را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهد.

IELTS7 Banner 01 8

 

مهارت لیسنینگ با استاد رهنما!

استاد رهنما بعد از احوالپرسی و مکالمه ای که به انگلیسی با زبان آموزان خود داشتند، امروز ترجیح دادند که کلاس خود را با تمرکز بر تقویت مهارت شنیداری در زبان انگلیسی شروع کنند. برای این منظور یک فایل صوتی چند دقیقه ای و کوتاه از کتاب ارسال نمودند و از بچه ها خواستند که به خوبی گوش کرده و در نهایت بخش مربوط به آن را به خوبی خوانده و صدای خود را در گروه ارسال نمایند.
مهارت شنیداری در انگلیسی
 شما را به بهترین شکل ممکن می تواند با تلفظ صحیح لغات انگلیسی و ادای صحیح عبارات و جملات انگلیسی، آشنا نماید. در عین حال تقویت این مهارت، شما را در داشتن شکل بهتر و صحیح تری از مکالمه انگلیسی، هدایت خواهد کرد.
وقتی بتوانید خوب بشنوید و درست متوجه مکالمه یا ویس بشوید، می توانید پاسخ درست و به موقعی نیز در گفتگوها و حل تمرین ها نیز داشته باشید. استاد نیز به تک تک ویس های ارسال شده دقت نموده و آنها را مورد بررسی قرار می دادند. در صورتی که کلمه ای اشتباه تلفظ می شد از زبان آموزان خواسته می شد که دوباره و دوباره آن را تکرار کنند.
نکته ای که در کلاس های زبان آموزشگاه زبان انگلیسی بهین دانش چشمگیر است، استفاده صحیح زبان آموزان از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی آکسفورد است. آنها می توانند در صورتی که با شکل درست تلفظ لغات انگلیسی آشنا نیستند، از دیکشنری های انگلیسی کمک بگیرند.
فونتیک ها در همان دوره های مقدماتی در هر رده سنی ای از طریق اساتید آموزش داده می شود و برای همین منظور استفاده از دیکشنری برای هیچکدام از زبان آموزان ما سخت نخواهد بود.
در ادامه نیاز بود تا تمرین های این بخش نیز حل شود تا درک مطلب انگلیسی آنها نیز مورد بررسی و سنجش قرار بگیرد. استاد هنوز شماره صفحه را به طور کامل نگفته بود که زبان آموزان یک به یک تمرین های این بخش را ارسال کرده و استاد شگفت زده از این احساس مسئولیت و جدیت در یادگیری، از آنها به صورت ویژه، تقدیر کرد.

 

 

تمرین های این بخش به راحتی توسط زبان آموزان انجام شد و امتیاز مثبت این بخش را همگی شامل حال خود کردند. استاد رهنما در پایان تمرین یا فعالیتی یک امتیاز در نظر می گرفتند تا با این روش مشارکت زبان آموزان در کلاس درس را بیشتر نمایند.
یادگیری زبان انگلیسی با تصاویر بخش دوم کلاس استاد رهنما بود. قرار شد که با هر عکسی که ارسال می شود، استاد از زبان آموزان سوال پرسیده و آنها نیز با جملات کامل، به این سوالات پاسخ دهند.
این بخش به عنوان یک مسابقه در کلاس آنلاین اجرا شد و در واقع زبان آموزان زبان انگلیسی را با بازی و سرگرمی فرا می گرفتند. این بخش همیشه مورد علاقه زبان آموزان بود و مشارکت زیاد آنها نشان از علاقه ای بود که از این بخش داشتند.

 

 

عکس ها مرتبط با شغل های گوناگون به زبان انگلیسی بود. تصاویر یک به یک ارسال می شد و استاد از زبان آموزان سوالاتی مانند شغل آنها چیست یا او در حال انجام چه کاری است می پرسید. این نوع سوالات به انگلیسی به این شکل هستند:

?What does she do
او چیکار می کند؟

.She is a chafe
او یک آشپز است.

Where does she work
او کجا کار می کند؟

.She work at the restaurant
او در رستوران کار می کند.

?Is he a doctor
اون دکتره؟

No, he isn’t. He is a teacher
نه او (دکتر) نیست. او یک معلم است.

تمرینی که در این بخش در نظر گرفته شده بود در واقع یک مرور کلی درباره انواع سوالات و جواب ها در مورد شغل در انگلیسی بود. در این میان زبان آموزان با شغل ها در انگلیسی نیز آشنا شدند. شغل هایی که در کلاس بیان شد عبارتند از:

صندوق دار : Cashier
آشپز : Chef
پلیس : Police Officer
کشاورز : Farmer

برای آشنایی با شغل های بیشتر در زبان انگلیسی می توانید به لینک پایین و مقاله تحت همین عنوان مراجعه نمایید.

 

 

تمرین ها برای یادگیری شغل ها در انگلیسی یکی پس از دیگری انجام شد. در واقع تمرین های انجام شده تمامی مهارت ها را در بر می گرفت. زبان آموزان در عین حال که با لغات انگلیسی جدید آشنا می شدند، درک مطلب، مکالمه، مهارت نوشتن و خواندن را نیز با انجام این تمارین، تقویت می کردند.
فعالیت در ساعات آخری به حدی بود که استاد برای آنها یک بازی در نظر گرفته و از آنها دعوت به مشارکت کردند. بازی در انگلیسی به این شکل بود که استاد به صورت تصادفی در خصوصی زبان آموزان می رفتند و یک شغل را به آنها می دادند. آنها باید بدون اینکه اسم شغل را مستقیما در گروه اعلام کنند، درباره آن شغل صحبت کرده و هر چه که به ذهنشان می آمد را می گفتند.
در واقع هر کدام در نقشی قرار می گرفتند که استاد به آنها می داد. در این میان مهارت ها یکی پس از دیگری تقویت شده و زبان آموزان اجازه داشتند که آزادانه برای توصیف این شکل از هر جمله یا موضوعی صحبت کنند.

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان به کودکان

تمرین ها در کلاس استاد رهنما به صورت کامل انجام شد. د ر واقع برنامه کلاس استاد رهنما به شکلی طراحی شده بود که علاوه بر پرداختن به تمامی مهارت های اصلی در زبان انگلیسی، حل تمرین و مرور نیز در این ۹۰ دقیقه، انجام شود.
برای یادگیری انگلیسی نیاز به پارتنر انگلیسی است و این موضوع اصولا سخت ترین بخش از کارهایی است که باید برای یادگیری انجام داد. کلاس های آنلاین اما این مشکل را به خودی خود حل کرده و برای زبان آموزان این موقعیت را قرار داده تا بتوانند در روز و به صورت مستمر با همکلاسی ها و اساتید خود به مکالمه و چت انگلیسی بپردازند.
پشتیبانی آنلاین
 نیز در آکادمی زبان بهین دانش برای همین منظور هست، تا بتوانیم علاوه بر کلاس های درس، خارج از ساعات کلاس، شما را به صورت کامل و کاربردی ساپورت نماییم. کلاس های آنلاین با ویژگی های مثبت خود، راه و مسیری نو را برای زبان آموزان ایجاد کرده اند و علاقه مندان در سراسر جهان می توانند بدون محدودیت در زمان یا رفت و آمد، به یادگیری زبان مورد علاقه خود پرداخته و چند زبانه شدن را بیش از سالهای دیگر به مهارت های خود بیافزاییم.
چند زبانه بودن یک مهارت است و افرادی در این مسیر قرار می گیرند که راه و هدف خود را شناخته اند. زبان آموزان کلاس Movers ۴ نیز از جمله افرادی هستند که دقیقا برای این مسیر برنامه ریزی کرده اند و با هدفی بزرگ در این راه پا نهاده اند. چرا که رسیدن به سطح پیشرفته زبان انگلیسی از عهده بسیاری خارج و بسیاری در ادامه راه، مسیر خود را تغییر خواهند داد.
اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و درعین حال آمادگی حضور در کلاس های حضوری یا رفت و آمدهای بیهوده را ندارید، می توانید با ثبت نام در دوره های آنلاین انگلیسی به روش راکت و با سیستم آموزشی رامیت، رویای خود را به واقعیت تبدیل نموده و در عین حال به مهارت های خود بیافزایید.
برای مشاوره رایگان در انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود، می توانید بخش زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان آموزش ما باشید. همکاران ما هر روز بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.