کلاس Movers ۶ آخرین ترم از مجموعه دوره های Movers را شامل می شود. در واقع زبان آموزانی که به این سطح از یادگیری زبان انگلیسی می رسند، دوره پیشرفته زبان انگلیسی ویژه کودکان را پشت سر نهاده و پس از اتمام این فصل از فصل های Movers انگلیسی، مدرک مربوط به این دوره را ازآن خود خواهند کرد.
کلاس راس ساعت ۱۵:۰۰ آغاز به کار کرد و اما زبان آموزان زودتر از ساعت مقرر در کلاس آنلاین شده و با هم پیرامون درس، به بحث و گفتگو پرداختند. مزیتی که دوره های آنلاین برای زبان آموزان ایجاد نموده است، همین بحث و گفتگوهای خارج از کلاس و مکالمات روزانه ای است که به انگلیسی با هم دارند.
در واقع آنها نیاز به پارتنر انگلیسی نداشته و می توانند در گروه کلاس خود، با استاد و سایر همکلاسی های خود، در خارج از ساعت کلاس به گفتگو و چت انگلیسی بپردازند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

استاد رحیمی راس ساعت ۱۵:۰۰ حضور یافته و با سلام های گرم همیشگی و حال خوبی که به شاگردانش داد، کلاس رنگ و بویی تازه به خود گرفت. زبان آموزان نیز با سلام های پر انرژی خود و احول الپرسی های حرفه ای، استاد را همراهی کرده و کلاس به شکل ویژه ای برگزار شد.
استاد پس از یک خوش و بش دوستانه، از زبان آموزان پرسید که آماده اند که کلاس را شروع کنند؟ همگی با Yesهای محکم خود، استاد را مطمئن کردند که ۹۰ دقیقه ای پر بار را خواهند داشت. استاد کلاس را با موضوع جملات مثبت و منفی در انگلیسی آغاز کردند.
شروع کلاس با یک تمرین آغاز شد و از آنها خواسته شد که جملاتی که با تیک سبز رنگ علامت خورده اند را به صورت مثبت تکمیل کرده و جملات با تیک قرمز رنگ را به صورت منفی!
تعدادی از بخش های این تمرین به شکل زیر بود:
. I ….. a sandwich, an apple and some salad 
این جمله باید به شکل مثبت تکمیل می شد. محمد طاها با کلمه had جای خالی را پر کرد و مورد تشویق استاد قرار گرفت.
جمله دوم یعنی .I…… ۸ hours of sleep last night نیز باید به شکل مثبت تکمیل می شد که محمد امین این جمله را با کلمه got تکمیل کرد.
جمله سوم اما باید به شکل منفی تکمیل می شد. این جمله یعنی .I …. lunch نیز توسط نیما و با کلمه didn’t eat تکمیل شد. استاد از مشارکتی که در فعالیت های کلاس داشتند قدردانی کرد و از آنها خواست که به بخش دیگر کتاب نیز مراجعه کرده تا یک بازی سرگرم کننده در کلاس انجام دهند.
برای این بخش، قسمتی از درس ارسال شد و از آنها خواسته شد که به آدیویی که توسط استاد پر شده است گوش داده و در آن متن، چهار کلمه ای که استاد انتخاب کرده اند را پیدا کرده و دور آن کلمات خط کشیده و برای استاد ارسال  نمایند. همگی به خوبی از عهده تمرین ها بر آمدند و در واقع با این تمرین قدرت چشم آنها نیز تقویت می شد.

 

 

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم!

یادگیری زبان با فیلم یکی از روش های کاربردی در زبان انگلیسی است. با این روش شما می توانید با تلفظ لغات و عبارات انگلیسی به خوبی آشنا شده، زبان بدن افراد بومی را در ادای عبارات تمرین کنید و در نتیجه با مکالمات انگلیسی نیز آشنا شوید. استاد برای این موضوع یک فیلم سه دقیقه ای در گروه ارسال کردن و از آنها خواسته شد که به خوبی به فیلم نگاه کرده و در پایان به سوالاتی که استاد از این بخش تهیه دیده اند، پاسخ بدهند.
سوالات از نوع سوالات wh و yes/no در انگلیسی بود و با ضمایر پرسشی ای مانند: what, where, who و do/ does شروع می شد. هدف از این بخش آشنایی آنها با این نوع سوالات و پاسخ های درست مربوط به آن بود. در واقع چیزی که مشخص است این است که در سوالات با do/does شما می توانید با پاسخ کوتاه و تنها با yes و no به این سوالات پاسخ دهید.
اما سوالات wh نیاز به پاسخ های کامل تر داشته و تفاوت تنها در اینجاست.

 

 

برای ساختن سوال با do و does  شما باید به فاعل جمله نگاه کرده و در نتیجه اگر فاعل شما I, you, we یا they باشد از do استفاده و هر گاه فاعل he, she یا it باشد از does استفاده کنید. برای جواب به این نوع سوالات نیز تنها کافی است که به پاسخ های کوتاه بسنده کنید.
این نوع سوالات برای نشان دادن حال ساده در انگلیسی کاربرد دارند و شما میتوانید به دو شکل زیر، با توجه به فاعل جمله، به سوالات پاسخ دهید:

شکل مثبت
.Yes, I do

شکل منفی
.No, I don’t

در واقع برای منفی کردن تنها کافی است که یک not بعد از کلمه do و does استفاده نمایید. به اشکال زیر توجه کنید:

Do not => don’t

Does not => doesn’t

در این میان زبان آموزان با انوع غذاهای مختلف در زبان انگلیسی نیز آشنا شدند و مروری نیز بر بخش های قبل شد. چیزی که در این میان به چشم می خورد، کلاس مکالمه محور استاد رحیمی بود که سعی می کردند هر تمرین را با ارسال ویس و مشارکت در گفتگو از زبان آموزان بخواهند.
زبان آموزان نیز با این سیستم آموزشی استاد رحیمی آشنا بوده و کاملا اعتمادبنفس لازم را کسب کرده بودند و به خوبی از مهارت گفتگوی انگلیسی خود نیز، استفاده می بردند. استاد رحیمی به روش راکت، زبان آموزان را اخت داده و آنها نیز به خودباوری لازم جهت بکار بردن مهارت های خود رسیده بودند.

 

 

تمرین ها یکی پس از دیگری انجام شد و همه موارد به خوبی انجام شد. در نهایت زبان آموزان با ارسال ویس و صحبت پیرامون مطالب ارسال شده مکالمه خوبی را ایجاد نمودند.
استاد از آنها خواستند که هر کدام بخشی از ریدینگ انگلیسی را انتخاب کرده و از روی آن بخوانند. در این میان باید توجه داشتند که به خوبی واژگان انگلیسی را تلفظ کرده و همچنین تقلید مثبتی در شکل صحیح ادای عبارات انگلیسی داشته باشند. این کار در هر جلسه انجام می شد تا کم کم زبان آموزان بتوانند به خوبی مهارت خواندن در انگلیسی را در کنار دیگر مهارت های اصلی در زبان انگلیسی تقویت نمایند.
مهارت ریدنیگ می تواند با خواندن داستان های کوتاه انگلیسی و بخشی از روزنامه یا مجلات اینترنتی، تقویت شده و به مرور به کتاب های تخصصی تر رجوع کرده و با آنها این مهارت را روزانه تقویت نماییم. خواندن کتاب های زبان اصلی به مراتب شیرین تر از کتاب های ترجمه شده است و شما می توانید به مرور در صورت علاقه به ترجمه متون انگلیسی نیز روی بیاورید.

 

بیشتر بخوانید:
معرفی به انگلیسی

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در واقع یک روش ایده آل برای تقویت مکالمه انگلیسی است. این دوره می تواند برای تمامی افرادی که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند، مفید واقع شده و دایره وسیعی از زبان آموزان را در جای جای این کره خاکی در خود جای دهد.
علاقه مندان به یادگیری زبان دوم، دیگر نگران نبود امکانات آموزشی و همچنین رفت و آمدهای بیهوده نیستند و می توانند با این دوره در هر کجای دنیا هستند، شهر یا روستای دور افتاده، رویای خود را به واقعیت تبدیل نمایند. 
دوره های آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش
، با روش راکت انگلیسی، امروزه به شکل ویژه ای به یکی از دوره های کارآمد آموزش زبان تبدیل شده است و زبان آموزان ما می توانند در هر کجا که ساکن هستند، به ثبت نام آنلاین اقدام نموده و تمامی مراحل از تعیین سطح انگلیسی گرفته تا آزمون پایان ترم را به صورت آنلاین انجام دهند.
روزانه عمکلرد زبان آموزان در اپلیکیشن بهین دانش ثبت و جهت ارائه به آنها تقدیم می شود. این، مهم در واقع زبان آموزان را در پایان هر جلسه در جریان عملکرد واقعی خود قرار می دهد و آنها می توانند به نقاط قوت و ضعف خود واقف و در صدد تقویت آنها بپردازند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود بهره مند شوید.
همکاران ما در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.