دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان، در آکادمی زبان بهین دانش، به شکل غیرحضوری و با روش راکت انگلیسی برای زبان آموزان عزیزمان برگزار می شود. این دوره که از دوره های پیشرفته و ترمیک زبان انگلیسی است، با توجه به آموزش های خلاقانه استاد یزدانی، مسیری جذاب را طی می کند.
این کلاس تحت عنوان Movers ۱ از مجموعه دوره های Movers، در ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه برگزار می شود و اصولا زبان آموزان مشتاق، این کلاس را زودتر از ساعت مقرر آغاز می نمایند. استاد یزدانی ارتباط خوب و قوی ای با شاگردانشان دارند و به همین دلیل آنها کلاس را تا پایان، با انرژی و حال خوب سپری می کنند.
روش راکت در واقع به زبان آموزان جسارت ارائه شدن را می دهد و از آنها می خواهد که توانایی های خود را بدون ترس از اشتباه کردن، به سایرین نشان دهند و زبان انگلیسی را در زندگی روزمره خود، کاربردی کنند. این دوره با ادغام با دوره آنلاین، امروزه به شیوه ای بهتر برای تمامی افراد در سراسر جهان، به اجرا در آمده و علاقه مندان بسیاری را در دایره آموزشی خود قرار داده است.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

استاد یزدانی برای شروع کلاس آنلاین انگلیسی، یک زنگ مخصوص دارند. در حقیقت با به صدا در آمدن زنگ، زبان آموزان می دانند که کلاس شروع رسمی به خود گرفته است و باید حضور خود را اعلام نمایند. با جمله 
?Hello every body, how are you today
، کلاس حالت رسمی به خود گرفت و همگی به حال و احوال با همدیگر پرداختند. مکالمه به خوبی انجام گرفت و زبان آموزان نیز به بهترین شکل در فعالیت ابتدایی کلاس شرکت نمودند. هدف از مکالمه ابتدایی ای که در کلاس انجام می شود، مرور بر مکالمات روزانه انگلیسی و همچنین استفاده از عبارات و کلمات جدید در این نوع مکالمه است. در حقیقت زبان آموزان روز به روز با دایره لغات بیشتری آشنا شده و می توانند این نوع مکالمه را به شکل جدیدتری ارائه دهند.
با ارسال تصاویر متنوع توسط استاد و سوال با عبارت How many از زبان آموزان خواسته شد که در جواب دادن به سوالاتی که پرسیده می شود، مشارکت داشته و در عین حال به تقویت صحبت کردن به انگلیسی نیز پرداخته شود.
عکسای بسیاری برای زبان آموزان ارسال شد و در واقع کاربرد How many در انگلیسی و سوالات دیگر، برای آنها توضیح داده شد. عکس ها حاوی تصاویر متنوع و جذاب بودن که خود این موضوع می توانست در یادگیری بهتر آنها تاثیر بهتری داشته باشد.
جواب سوالات با تکرار برای زبان آموزان توضیح داده شد و آنها متوجه این موضوع شدند که می توانند به چند شکل به سوالات پاسخ دهند. به طور مثال آنها در جواب این سوال که می پرسید: ?How many girls and boys do you see می توانستند به این شکل پاسخ بدهند:
.I see two boys and two girls
یا
.They are playing hide-and-seek

 

بیشتر بخوانید:
آموزش گرامر انگلیسی

 

بخشی از کلاس اما، به گوش دادن به فایل های صوتی کتاب بیگ انگلیش اختصاص داده شد. استاد از آنها خواستند که به فایل گوش داده و در نهایت بعد از انجام این کار، تازه به آنها گفته شد که این فایل مربوط به درس جدید و کتاب است.
این کار با هدف تقویت مهارت شنیداری انجام شد و در واقع پس از آن، از آنها خواسته شد که همزمان به متن و فایل دقت کرده و تلاش کنند که کلمات جدید را شبیه به آنچه که می فهمند، تلفظ و تکرار کنند. چیزی که در این بخش به خوبی به چشم می خورد این بود که استاد ریز به ریز روش یادگیری انگلیسی به شکل خودآموز را به زبان آموزان یاد می دادند و آنها را همزمان برای تمرین در منزل نیز آماده می کردند.
استاد از روش کار کردن در منزل نیز فیلم گرفته و از آنها نیز خواستند به همین شیوه تمرین کنند. در واقع این کار را انجام دادند تا اگر از توضیحاتشان متوجه نشدند بتوانند بهترین روش مطالعه زبان انگلیسی را با استفاده از فیلمی که گرفته اند، فرا بگیرند.

 

 

تمرین های مربوط به بخش مکالمه انگلیسی نیز انجام شدند. تمرین های انگلیسی بیشتر حالت سرگرم کننده داشتند و زبان آموزان با احساس خوب به این انجام آن پرداختند. این فعالیت در واقع این بود که بچه ها باید با توجه به چیزی که می شنیدند، برچسب های آن را در جای درست می چسباندند.
در ادامه استاد نیز از روی متن برای آنها خواندند تا بتوانند با شنیدن دو صدا، قدرت شنیداری خود را نیز بهتر تقویت نمایند و همچنین اگر جایی از متن را متوجه نشده اند را، بهتر بفهمند و در کنار هم به حل تمرین ها بپردازند.
تمرین دیگری که با همین مضمون انجام شد، این بود که استاد مکالمه را به صورت ناقص تایپ کردن و از آنها خواستند که جاهای خالی را با بهتر گوش دادن به متن، پر کنند. این تمرین ها همگی به یک موضوع می پرداختند اما روش کار تغییر می کرد تا زبان آموزان اگر با تمرین اول نتوانسته اند ارتباط برقرار کنند یا متوجه متن نشده اند، با تمرین دوم یا سوم به این مشکل فائق بیایند.
تنوع در حل تمرین برای زبان آموزان نیز، حالت سرگرم کننده و جذابی داشت و این کار باعث می شد که همگی در فعالیت های مختلف که کوتاه اما کامل بودند، شرکت نموده و خود را به چالش بکشانند.
هر جایی که استاد احساس می کردند که برای زبان آموزان گنگ است، کلیپ های ساخته شده خود را می فرستادند که این کار ایشان واقعا جدید و قابل ستایش بود. نکته مثبتی که آزاده یزدانی در تدریس خود به کار می بردند این بود که بخشی را رها نکرده و وارد بخش جدید شوند. در واقع ایشان با روش های گوناگون از جمله ساخت کلیپ، انجام بازی در کلاس و… تا متوجه شدن همگی، دست از کار نمی کشیدند و اگر یک روش جواب نمی داد، روش بعدی و بعدی و بعدی بکار برده می شد.

 

 

تمرین ها به روش های مختلف انجام شدند؛ زبان آموزان باهوش ما نیز در این تمرین ها، مشارکت عالی ای داشتند و استاد هر بار گوشزد می کردند که بچه ها اگر مشکلی در بخشی دارند، در کلاس یا خصوصی بیان کرده تا بتوانند در همین جلسه به رفع اشکالات بپردازند.
در نهایت زمان کلاس به اتمام رسید و تمرین در منزل یا Home work ارسال شد. این بخش به شکلی انتخاب می شد که هم از حوصله زبان آموزان خارج نباشد و هم به تک تک مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی، پرداخته شود. به این شکل که مهارت مکالمه انگلیسی با مهارت های گرامری، نگارشی و سایر مهارت ها در یک خط تقویت می شدند.
مکالمه پایانی در کلاس نیز به شکل عالی ای برگذار شد. زبان آموزان با جملات جدید و انرژی مثبت خود، به خداحافظی های متنوع در انگلیسی پرداختند و این کار آنها، با تشویق استاد همراه شد. تنوع در بخش پایانی به شکل ناخودآگاه و با گفتگویی که استاد در پایان هر جلسه انجام می شود، آموزش داده می شود.

 

 

مزیتی که دوره های آنلاین زبان انگلیسی با سایر دوره های دیگر دارد، در دسترس بودن آن برای تمامی افراد است. در واقع این دوره در آکادمی زبان بهین دانش، با هدف ارائه بهتر و کامل تر برای تمامی افراد، در سراسر دنیا تهیه شده است. بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی، به دلیل نبود امکانات آموزشی و یا امکانات آموزشی ضعیف، نمی توانند به شکل درست به رویای خود در یادگیری زبان دوم بپردازند. اما دوره های غیرحضوری این مورد را حل نموده و علاقه مندان می توانند در هر کجا که هستند تنها با روش کردن دیتای گوشی همراه یا لب تاپشان، به یادگیری اصولی زبان انگلیسی در کنار سایر همکلاسی هایشان بپردازند.
در واقع دوره غیرحضوری زبان انگلیسی ویژه کودکان، با همان روش راکت و با سیستم آموزشی رامیت تهیه دیده شده است تا مرزی میان اساتید و زبان آموزان مشخص نباشد و اساتید تنها حکم راهبر و مشاور را در این دوره داشته باشند. با این روش یادگیری، زبان آموزان می توانند به سرعت رشد کرده و به خودباوری و اعتمادبنفس لازم نیز برسند.
اگر شما عزیزان نیز علاقه مند به شرکت در دوره های زبان انگلیسی هستید و یا فرزندان علاقه مند دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر، و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان آنها در زمینه انتخاب زبان و یا دوره متناسب با خود بهره ببرید.
دوره های آنلاین انگلیسی به روش ترمیک و فشرده 
در حال برگزاری است و شما می توانید با پرداختن به زمان در دسترس خود، در دوره متناسب با شرایط خود ثبت نام به عمل آورده یا در این زمینه با کارشناسان ما به گفتگو بپردازید.
کارشناسان ما در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و مشاوره های لازم را از لحظه اقدام به ثبت نام و تا پایان دوره مربوطه به شما خواهند داد.