جلسه سی و ششم کلاس زبان انگلیسی بانوان خانه دار در تاریخ ۲ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. این جلسه نیز مانند تمامی جلسات قبل در ساعات اولیه برگزار شد و تمامی بانوان در دو گروه در کلاس زبان انگلیسی حضور یافتند و با سلام و احوال پرسی های خود به زبان انگلیسی و احساس شادابی و انرژی ای که داشتند موسسه آموزش زبان ما را باز هم با انرژی خود همراه کردند.

گزارش های مرتبط

IELTS7 Banner 01 8

 

با ما همراه باشید با گزارشی کوتاه از این کلاس زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش

 

آموزش بانوان خانه دار

هدف از برگزاری دوره ویژه بانوان خانه دار این است که زنانی قوی، تاثیرگزار و با اعتمادبنفس را تحویل جامعه داده؛ زنانی که اغلب سوادشان به دوره های ابتدایی برمی گشت و مدت ها بود که دوست داشتند به عنوان زنانی قوی وارد عرصه جامعه شوند. اما ترس از نتوانستم ها و نشدن ها سدی بر راه آنها شده بود.
استاد ابراهیمی این عرصه را برای یکایک این زنان فراهم آورد تا بتوانند در محیطی آرام و فارغ از مسائل مالی ساعاتی را به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند و از توانایی های خود کمال استفاده را ببرند.
آموزش زبان انگلیسی به بانوان خانه دار 
راهی بود برای شناخت خود و رسیدن به خودباوری ای که شاید در بسیاری از موارد خواسته یا ناخواسته از دست داده بودند.

 

 

شروع رسمی کلاس زنان خانه دار

امروز در ساعات اولیه صبح، دوره مربوط به بانوان خانه دار برگزار شد. در این دوره که از شهریور ۱۳۹۸ به صورت رسمی تشکیل شده است تعداد ۴۰ نفر از بانوان ما در روزهای زوج گرد هم می آیند تا در کنار هم از وقت های خالی خود کمال استفاده را برده و روزهای کافی و مثبتی را در کنار هم بگذرانند.
دوره زبان انگلیسی
 بانوان خانه دار ما در دو کلاس ۲۰ نفره، و زیر نظر استاد یزدانی و استاد صادق پور تشکیل می شود .
هر دو کلاس در ساعات اولیه روز، ۳۶ امین جلسه خود را در آکادمی زبان بهین دانش آغاز کرده و باید گفت که در این روزها با حضور این بانوان پرشور، و صدای خنده و رضایت آنها از خود و کلاس، آکادمی رنگ و بویی تازه به خود می گیرد. و باعث می شود که تمامی کادر اجرایی آکادمی نیز از شوق رضایت آنها به وجد آمده و در این شادی سهیم باشند.

 

 

یک پیشنهاد

به نظر من اگر برای اولین بار می خواهید به آکادمی ما بیایید حتما از مسئول دفتر ما ساعت و روز این دوره را بپرسید و در روزهایی که بانوان خانه دار ما در آکادمی مشغول به یادگیری هستند، همراه ما باشید تا شما هم از این همه انرژی و ذوق به وجد آمده و خود شاهد همه این انرژی و شوق و ذوق باشید.

 

 

این دوره، کاملا رایگان بوده و هدف از برگزاری این دوره توسط استاد ابراهیمی تنها این بود که بتواند از زنان ما زنانی قوی، شاد و با اعتماد بنفس بسازد و محیطی برای آنها فراهم کند که این بانوان عزیز بتوانند در کنار فرزندانشان سر بلند کرده و به آنها بفهمانند سن همه چیز نیست. و برای شروع هیچ کاری دیر نشده است.
این دوره ۷۰ جلسه ای حدود یک ساعت و نیم به طول می انجامد و هیچ تفاوتی با دوره های دیگر ما از لحاظ طرح درس، منبع درس و نحوه برگزاری کلاس ها ندارد و تنها تفاوت آن با دیگر دوره ها در این است که این دوره به صورت مستمر برگزار می شود.
استمرار در برگزاری دوره های زبان انگلیسی می تواند باعث بهتر پیش رفتن مسیر یادگیری زبان آموزان شود و آنها بدون وقفه به یادگیری زبان دوم و رایج دنیا بپردازند.

 

 

امروز یاد گرفتیم…

در این جلسه که با موضوع آشنایی بانوان عزیزمان با وسایل گوناگون و در محیط های متفاوت منزل اعم از سالن پذیرایی، اتاق کار، آشپزخانه، سالن نهارخوری و… شروع شد، زبان آموزان با اشیای گوناگون در زبان انگلیسی آشنا شدند و آموختند که برای به کارگیری این لغات انگلیسی باید از چه صفاتی استفاده کنند.
شناخت این اسامی انگلیسی برای آنها موضوع جذابی بود و مزیت موضوعات جذاب و کاربردی این است که زبان آموزان آنها را بهتر به خاطر می سپارند و می توانند در محیط های واقعی آنها را بهتر تصور کنند.

 

صبر عنصر اصلی موفقیت است…

 

 

جمع بندی و پایان کلاس بانوان خانه دار

به طور کلی امروز بخش سوم از درس ۸، کتاب Top Notch ۴ به زبان آموزان، آموزش داده شد. در این جلسات هر ۴۰ نفر از بانوان عزیز حضور داشتند و ما شاهد یک روز عالی در کنار این عزیزان بودیم. این دوره همچنان در روزهای زوج در حال برگزاری است. و امید به این داریم که بتوانیم در کنار هم زنانی شادتر و قوی تر ساخته تا ایرانی شاد داشته باشیم. چرا که خانواده ای شاد را مادرانی شاد اداره می کنند.