زبان فرانسه یکی از غنی‌ترین زبان‌های دنیا می‌باشد. افراد به دلایل و اهداف مختلفی قصد یادگیری زبان فرانسوی را دارند. افراد جامعه برای یادگیری زبان فرانسه و یا دیگر زبان‌ها معیارهایی را قرار داده‌اند ازجمله ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه زبان فرانسه باید از آن برخوردار باشد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد معرفی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه را داریم. با بیان ویژگی‌های یک موسسه زبان فرانسه شما را برای یک انتخاب صحیح آماده خواهیم کرد. این نکته را فراموش نکنید که بخشی از یادگیری زبان فرانسه به خودتان، پشتکار و تلاشی که دارید بستگی دارد اما بخش دیگر آن به آموزشگاه و موسسه انتخابی شما مربوط است.

مراحل انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

 • مرحله اول

در مرحله اول شما باید هدف خود را از یادگیری زبان فرانسه، مشخص کنید. دقیقا برای یادگیری زبان فرانسه دنبال چه چیزی هستید. توجه داشته باشید که هدف شما باید مطابق با هدفی باشد که آموزشگاه در حال دنبال کردن آن است. به سراغ هر موسسه زبانی نروید.

 • مرحله دوم

دقت داشته باشید که اساتید و تیم در حال تدریس زبان فرانسه شامل چه افرادی، با چه ویژگی‌هایی می‌باشد. اگر واقعا قصد یادگیری زبان فرانسه را دارید پس به سراغ اساتید بروید که این جدیت را در خود داشته باشند و باعث هدفمندی بیشتری در شما شوند.

 • مرحله سوم

همیشه به دنبال آموزشی ارزان نباشید. یادگیری هر مهارت و حرفه‌ای نیاز به هزینه کردن دارد. اما این جمله بدین معنا نیست که به هزینه‌های خود و آموزشگاه دقت نداشته باشید. در عوض از شیوه و سبک آموزشی آن موسسه زبان فرانسه اطمینان کسب می‌کنید.

 • مرحله چهارم

قبل از تصمیم گیری نهایی سعی داشته باشید که با اساتید، آموزشگاه دیداری داشته باشید. در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه شرکت کنید و از نحوه تدریس اساتید زبان فرانسه آگاهی کسب کنید. با مشاوران و کارشناسان آن آموزشگاه به صحبت بپردازید و در نهایت تصمیم نهایی را بگیرید.

 • مرحله پنجم

آموزشگاه های زبان فرانسوی باید این اطمینان را به شما بدهد که، شما به اهداف آموزشی خود دست پیدا خواهید کرد و در آخر باعث آرامش خاطر در شما گردند.

ویژگی آموزشگاه‌های زبان فرانسه

هر موسسه و آموزشگاهی از ویژگی‌هایی برخوردار است. این ویژگی‌ها به اهداف آموزشی، آموزشگاه مربوط می‌باشد. برخی از این ویژگی‌ها باعث متمایز شدن یک آموزشگاه از آموزشگاه دیگر می‌شود. پس هنگام انتخاب به ویژگی‌های متمایز کننده دقت بیشتری داشته باشید. در ادامه به شما ویژگی‌هایی را خواهیم گفت که در هر آموزشگاهی دیده نمی‌شود. پس ما با ما همراه باشید…

 1. دارای اهداف آموزشی متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان و تغییرات روز دنیا
 2. سیستم آموزشی متفاوت و نتیجه بخش
 3. ایجاد فضایی مناسب و آرامش بخش
 4. پشتیبانی و حمایت همه جانبه زبان آموزان
 5. بی نیاز کردن زبان آموزان از دیگر موسسات و آموزشگاه های زبان فرانسه
 6. اساتید حرفه‌ای و چند زبانه
 7. داشتن سبک آموزشی و محتوایی مناسب با تغییرات روز دنیا
 8. برگزاری کلاس‌ها به صورت خصوصی و آنلاین
 9. آموزش چهار مهارت اصلی زبان فرانسه
 10. در نهایت ارائه مدرک به زبان آموزان

ویژگی اساتید بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه‌های زبان فرانسه دارای اساتید متفاوتی می‌باشند. اساتید از نظر دانش زبانی و چند زبانه بودن در نحوه تدریس با یک دیگر تفاوت‌های زیادی دارند.

 • مدرسین زبان فرانسه باید به عنوان یک راهبر نقش هدایت مسیر یادگیری را برای زبان آموزان فراهم نمایند.
 • مدرسین زبان فرانسوی هدف و برنامه مشخصی را باید داشته باشند. هدفمند بودن تدریس باعث هدفمندی زبان آموزان می‌شود.
 • بهتر است که هنگام دیدار با اساتید از سابقه تدریس اساتید نیز آگاهی کسب کنید.
 • اساتید از آغاز تا انتها باید از زبان آموزان خود حمایت و پشتیبانی کاملی داشته باشند.
 • بهتر است هر یک از مدرسین زبان فرانسه به شخصی سازی آموزش بپردازند و بر حسب نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی اقدام نمایند.
 • مدرسین و راهبران زبان فرانسه باید از مسیر تدریس و روش آموزشی خود آگاهی داشته باشند تا بتوانند یادگیری نامحدود و لذت بخشی را برای فراگیران زبان فرانسه فراهم نمایند.
 • به میزان تعامل و همراه بودن اساتید در طی دوره آموزشی خود دقت نمایید. مدرسین کاربلد باعث ایجاد اعتماد به نفس در زبان آموزان خود می‌شوند و ترس اشتباه کردن در زبان را از آن‌ها می‌گیرند.
 • اخلاق مداری و تعهدی که اساتید نسبت به کار خود دارند باعث موفقیت زبان آموزان نیز می‌شود.
 • آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا و استفاده از آن‌ها در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان فرانسه روند یادگیری زبان را تسریع می‌کند.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی

در دنیای مدرن و با زیاد شدن موسسات و سایت‌های آموزش زبان فرانسه وظیفه خودمان می‌دانیم که شما را با ویژگی بهترین آموزشگاه‌ها و سایت‌های زبان آشنا کنیم. زمان آن رسیده است که به معرفی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه بپردازیم.
در دنیایی که آموزش زبان فرانسه بزرگسالان از کودکان جدا شده است، پیدا کردن دوره‌های که برای همه افراد در هر سطح و سنی مناسب باشد کار دشواری است. در حال حاضر ما قرار است سایت زبانی را به شما معرفی کنیم که با بیش از دو دهه تجربه توانسته است گامی بزرگ را در آموزش زبان فرانسه و دیگر زبان‌ها بردارد.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به همراه تیم حرفه‌ای خود به ابداع دوره راکت پرداخته است. این دوره با سیستم آموزشی متفاوت به آموزش زبان آموزان می‌پردازد.
با در نظر گرفتن نیازهای زبانی، تغییرات روز دنیا و نیازهای بشر دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. بسته به شرایط، نیاز و با کمک مشاوران سایت احمدرضا ابراهیمی می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
اساتید دوره راکت، به خوبی از ویژگی‌های گفته شده در بالا برخوردار هستند و لحظات بی نظیر و متفاوتی را برای شما رقم می‌زنند.
در انتها باید از روش انتخابی دوره راکت صحبت کرد. آموزش زبان فرانسه با سریال در دوره راکت در حال اجرا می‌باشد. برای نیتیو لایک شدن نیاز است که در کشور فرانسه دائم به صحبت و مکالمه با مردم بپردازید اما افرادی که چنین امکانی را ندارند نگران نباشند؛ چراکه دوره راکت با آموزش زبان فرانسه با سریال این امکان را برای زبان آموزان فراهم می‌کند و در پایان دوره تشخیص زبان آموزان از نیتیو لایک‌ها سخت خواهد شد.
دوره راکت و دیگر دوره‌ها در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شوند. این کار باعث دسترسی همگان و افزایش تمرکز داوطلبان می‌شود.

در این مقاله با بهترین آموزشگاه زبان فرانسه و ویژگی‌های یک آموزشگاه خوب آشنا شدید. در این موقعیت با وجود آگاهی بهتر می‌توانید به تصمیم گیری اقدام کنید.
برای شرکت در دوره راکت، دریافت مشاوره رایگان، آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_از طریق پشتیبانی سایت
_تماس با شماره تلفن 09333558002