به نظر شما سریع ترین راه گرفتن مدرک آیلتس چیست؟ باید بدانید که افراد، به دلایل مختلفی به دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستند. مدت زمانی که افراد در اختیار دارند نیز از هر فردی به فرد دیگر متفاوت می‌باشد. با توجه به نیاز افراد، دوره‌های فشرده و فوق فشرده آزمون آیلتس طراحی شده است. هم چنین برخی از کلاس‌ها و دوره‌‌های موجود به صورت خصوصی برگزار می‌شوند. اما بسته به نیاز و زمان در اختیارتان می‌توانید دست به انتخاب زنید. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که از سریع ترین راه برای گرفتن مدرک آیلتس اطلاع پیدا کنید؛ پس با ما همراه باشید.

گرفتن مدرک آیلتس در کوتاه ترین زمان

اغلب افرادی که داوطلب آزمون آیلتس هستند، زمان کمی را در اختیار دارند. به همین علت به دنبال کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی کوتاه مدت هستند. با خواندن مقاله‌ی، برای گرفتن مدرک آیلتس از کجا شروع کنیم، بهتر می‌توانید این مسیر را آغاز کنید.

 • اینکه بر هر چهار مهارت اصلی به صورت کامل تسلط پیدا کنید علاوه بر اینکه به اساتید و مدرسین شما بستگی دارد به تلاش و پشتکار خود شما نیز وابسته است. پس دست از تلاش برندارید تا به نتیجه مد نظرتان در سریع‌ترین زمان ممکن دست پیدا کنید.
 • بسته به سطح زبانی زبان آموزان، مدت زمان برگزاری دوره تغییر پیدا می‌کند اما معمولا برای هر مهارت (Listening, Speaking, Reading, Writing) به صورت جدا زمان گذاشته می‌شود تا فراگیران در هر کدام از مهارت‌های گفته شده به تسلط کافی دست پیدا کنند.
 • هدف شما از شرکت در آزمون آیلتس چیست؟ با مشخص کردن هدف اصلی سریع‌تر می‌توانید مسیر یادگیری را طی کنید. برای مثال هدف شما برای شرکت در آزمون آیلتس، آیلتس آکادمیک، جنرال و یا آیلتس لایف اسکیلز چیست؟
 • انتخاب موسسه و سایت‌های زبان که از اعتبار کافی نیز برخوردار باشند و هم چنین انتخاب اساتیدی که دلسوزانه و با مهارت کافی به آموزش شما نیز اقدام کنند، اهمیت بسیار زیادی دارند.
 • شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های خصوصی، شما را چند قدم به هدف تان نزدیک‌تر می‌کند.
 • به حاشیه نپردازید! مطالب و نکات کلیدی را فرا گیرید. بهترین کار تمرکز بر روی نقاط قوت و شناخت نقاط ضعف می‌باشد.
 • استرس را از خود دور کنید و سعی کنید با آرامش کافی این دوره را بگذرانید.
 • مطالعه منظم و مداوم را فراموش نکنید. خود را محدود به زمان کلاس نکنید. خارج از دوره و کلاس به آموزش، مطالعه و یادگیری بپردازید.
 • در کنار تقویت مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی به تقویت مهارت‌های خود در زمینه افزایش سرعت پاسخگویی به سوالات آزمون، نیز بپردازید.
 • در آزمون‌های آزمایشی آیلتس حتما شرکت کنید. این کار به مرور زمان شما را برای آزمون اصلی آیلتس آماده می‌کند.
 • هم چنین در روز آزمون سعی کنید استرس و نگرانی را از خود دور کنید. شب قبل از آزمون آیلتس استراحت کافی داشته باشید. در روز آزمون خوردن صبحانه را فراموش نکنید.

اهمیت آزمون آیلتس

اعتبار بالای این آزمون باعث شده است که افراد زیادی خواهان شرکت در آزمون و کسب نمره بالا در آزمون را داشته باشند. با داشتن چنین مدرکی شما در خارج از کشور برای تحصیل، کار و… به راحتی پذیرش و پذیرفته می‌شوید. هزینه آزمون آیلتس افزایش بسیار زیادی داشته است. افرادی که از این آزمون رد شوند برای شرکت مجدد در آزمون باید هزینه را مجددا پرداخت کنند.

برخی از موضوعات آزمون آیلتس

آزمون آیلتس، سطح عمومی زبان انگلیسی داوطلبان را مورد سنجش قرار می‌دهد به همین علت موضوعاتی که اغلب در این آزمون مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل موارد زیر می‌باشد اما بسته به آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال موضوعات تغییر پیدا می‌کند.

 • آموزش
 • جامعه مدرن و تحولات علمی
 • زندگی روزمره
 • محیط زیست و تغییرات محیط زیستی
 • دولت_ملت و دنیای حرفه‌ای

در نهایت باید گفت که موسسه و سایت انتخابی شما برای آغاز آموزش و آزمون‌های زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه از اساتید مطمئن، حرفه‌ای و ماهر در زمینه آزمون آیلتس استفاده شود علاوه بر آسودگی و آرامش خیال، باعث لذت بخش‌تر شدن مسیر یادگیری برای شما خواهد شد.
سایت معرفی ما به شما سایت زبان احمدرضا ابراهیمی می‌باشد. این سایت با برگزاری دوره آمادگی آیلتس (ماک آیلتس) شما را برای آزمون اصلی آماده می‌کنند و نتیجه دلخواه شما را رقم می‌زنند. با شرکت در این دوره می‌توانید بر روی هر یک از مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی به خوبی تسلط پیدا کنید و منجر به رضایت کامل شما می‌شود.
در صورتی که قصد یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه به صورت فشرده و یا فوق فشرده را دارید می‌توانید در دوره راکت زبان انگلیسی شرکت نمایید. در واقع می‌توانید قبل از آغاز دوره‌ی آمادگی آیلتس در دوره راکت شرکت کنید تا سطح و مهارت‌های زبانی خود را افزایش دهید و سپس بعد از 50 روز دوره ماک آیلتس را آغاز کنید.
دوره راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می‌شوند تا شما در مدت زمان کوتاه به سطح نیتیو زبان‌ها برسید.
اساتید چند زبانه دوره راکت و ماک آیلتس آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا با آگاهی و درک بالا آموزش متقاضیان را آغاز کنند. در طول دو دوره اساتید و احمدرضا ابراهیمی به صورت کامل از زبان آموزان زبان انگلیسی حمایت و پشتیبانی کاملی خواهد داشت.
سبک آموزشی دوره راکت با دیگر دوره‌های موجود متفاوت است. این دوره با استفاده از سریال‌های انگلیسی زبان، زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند. افرادی که قصد نیتیو لایک شدن را دارند باید در کشور هدف به همان زبان دائم در حال صحبت باشند اما هنگامی که چنین شرایطی برای همگان مهیا نیست باید به سراغ روش‌های جایگزین، نزدیک و حقیقی یعنی آموزش زبان انگلیسی با سریال رفت. در حال حاضر این روش بهترین، کار آمدترین و نزدیک‌ترین روش برای نیتیو لایک شدن می‌باشد.
این دو دوره برای افزایش تمرکز و راحتی علاقه‌مندان به زبان به صورت کاملا خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند.
برای شرکت در دوره آمادگی آیلتس، آگاهی از دوره راکت، کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002