IELTS7 Banner 01 8

نحوه نوشتن آدرس به اسپانیایی را باید در ابتدا با یادگیری لغات پرکاربردی که در این شکل موضوعات استفاده بیشتری دارند، آغاز نمود. این لغات می توانند همگی از اسامی مراکز مهم از جمله هتل، بانک و یا… باشند و یا یک مکان عمومی مانند پل ها، سرویس بهداشتی و … . فرقی نمی کند بهتر است که همه این اسامی را فرا گرفته و با تمرین مکالمه و نوشتن به اسپانیایی، به یادگیری آن بپردازید.
حفظ این لغات را می توانید از طریق روش کدینک اسپانیایی و یا بهره از جعبه لاینتر صورت دهید. این روش ها روش های پربازدهی جهت تمرین این لغات هستند و بهتر است که در تمرین های روزانه خود به این روش ها نیز بپردازید. البته که این دو روش تنها روش هایی نیستند که شما می توانید از آنها استفاده کنید اما بهتر است قبل از پرداختن به روش های یادگیری لغات، اسامی، عبارات و اصطلاحات مربوط به آن را فرا بگیرید.

 

لغات مرتبط با پرسیدن آدرس به زبان اسپانیایی!

Callejón = کوچه
Avenida = خیابان
la unidad = واحد
Piso = طبقه
No ۲۹ = پلاک ۲۹
Intersección = تقاطع
Puente peatonal = پل عابر پیاده
Estación de metro = ایستگاه مترو
estación de autobuses = ایستگاه اتوبوس
Estación de tren = ایستگاه قطار
estación de bomberos = ایستگاه آتش نشانی
Estación de policía = ایستگاه پلیس
Piso de arriba = طبقه بالا
Planta baja = طبقه همکف

 

Mercado = بازار
Tienda = فروشگاه
Banco = بانک
Hospital = بیمارستان
Oficina del doctor = مطب دکتر
Oficina postal = دفتر پست
Río = رودخانه
Granja = مزرعه
Prisión = زندان
centro comercial = مرکز خرید
a la izquierda = سمت راست بپیچ

a la derecha = به سمت چپ بپیچ
Da la vuelta = دور بزن
Mantenerse a la derecha = از سمت راست برانید
A dos bloques de aquí = دو تا خیابان آنورتر
en el cruce = سر تقاطع
?Perdone, ¿puede decirme cómo se llega a Barcelona
ببخشید می شود گفت برای رفتن به بارسلونا باید چطور بروم؟
Perdone, ¿cómo se va a Barcelona
چطور می شود به بارسلونا رفت؟

 

برای یادگیری این کلمات و عبارات و نوشتن صحیح آنها باید تمرین های متنوعی را انجام دهید. این تمرین ها می توانند برای هر یک از افراد با توجه به سبک یادگیری زبان آنها متفاوت و یا نتایج متفاوتی را حاصل نماید. اگر علاقه مند به یادگیری لغات بیشتر و همچنین استفاده آنها در جملات متفاوت هستید، بهتر است که روش یادگیری خود را کشف نموده و با تنوع، انگیزه خود را در یادگیری بالا ببرید.
روش هایی که می توانند در این مسیر برای شما عزیزان مثمر ثمر باشند عبارتند از:
– روزانه نویسی یا ثبت خاطرات
خاطره نویسی می تواند روشی ایده آل در کشف کلمات جدید اسپانیایی باشد. صحبت از اتفاقاتی که در شهرهای متفاوت بارسلون برای شما رقم خورده است، پرسیدن آدرس در شهر و کشورهای متفاوت و… همه می توانند روش های ایده آلی برای یادگیری آدرس و همچنین عباراتی که به این موضوع مرتبط هستند، باشند. شما نمی توانید قصد سفر به کشور اسپانیا را داشته باشید اما یادگیری این موضوع را دست کم بگیرید. در حقیقت پرداختن به هر موضوعی می تواند در جایگاه خود کار ساز باشد و شما را یاری کند که به مانند یک فرد بومی اسپانیایی رفتار نمایید. خاطره نویسی و ثبت خاطرات از بازدید از مناطق دیدنی اسپانیا و … تمرینات خوبی جهت تسلط شما هستند.

 

– دیدن کلیپ های آموزشی
در آموزش زبان اسپانیایی کلیپ های متنوعی با موضوعات متفاوت جهت آموزش صحیح برای زبان آموزان تهیه دیده شده است که مراحل یادگیری آدرس به اسپانیایی در دروس ابتدایی به آنها آموزش داده می شود. کلیپ یادگیری آدرس به اسپانیایی را می توانید در اپ ARE تهیه نمایید. اگر تمایل به یادگیری زبان اسپانیایی دارید بهتر است بدانید که این موضوع در مراحل ابتدایی آموزش داده می شود و شما نباید نگران یادگیری این موضوعات باشید. در واقع در سطح مقدماتی آموزش زبان اسپانیایی تمامی موضوعات کاربردی آموزش داده می شود و شما می توانید مطمئن باشید که این سطح حکم ستون یادگیری اسپانیایی را برای شما خواهد داشت.
احمدرضا ابراهیمی در این راستا دوره های متنوع و کاربردی را تهیه دیده است که در همه این دوره ها به خوبی به این موضوعات و روش های تمرین پرداخته می شود. تمرین دو به دو زبان آموزان، نوشتن متن های متنوع، پرسش و پاسخ و… همگی از مواردی هستند که در کلاس های اسپانیایی انجام می شوند. دوره راکت اسپانیایی همچنین به شکل خصوصی و گروهی به این موضوعات می پردازد و به زبان آموزان کمک می کند تنها در چند جلسه به این موضوعات اشراف پیدا کنند و از مهارت هایی که بدست می آورند استفاده نمایند. این دوره ۵۰ روزه با روش سیستم آموزشی رامیت سرعت و کیفیت یادگیری را افزایش و همچنین به زبان آموزان اجازه ارائه بهتر مهارت های خودشان را می دهد.

 

دوره های همیاد اسپانیایی اما از دوره های خصوصی آموزش زبان اسپانیایی هستند که در واقع با در نظر گرفتن شرایط مختلف متقاضیان، حق انتخاب در زمان و ساعت کلاس ها و همچنین تعداد جلسات و محتوای آموزشی را به زبان آموزان می دهند. در این دوره بحث مکالمه و تبادل اطلاعات در شکلی جدا از تمرین ها و آموزش های کلاسی و در فضایی تحت عنوان ARE انجام می پذیرد. در این اپ زبان آموزان می توانند به صورت رایگان با هم سطحان خود به مکالمه و چت پرداخته و در نهایت با موضوعاتی مانند پرسیدن آدرس و.. تمرین مناسبی را در این جهت به انجام برسانند.
البته که تمرین های تخصصی دوره های راکت و همیاد، روش های خاصی را می طلبد که احمدرضا ابراهیمی زبان آموزن را به تحقیق، بررسی و… راغب ساخته و در نتیجه از آنها افرادی خودباور و با اعتمادبنفس می سازد که در نهایت در آنها مهارت های یادگیری به شکلی قابل وصف تقویت می گردد.
مهارت های یادگیری نه تنها در یادگیری زبان، بلکه در موارد دیگر نیز تغییری شگرف را ایجاد می نمایند که می توان با بدست آوردن آنها مسیری تازه را برای خودتان رقم بزنید.
در صورت تمایل به ثبت نام در دوره ها و یا دریافت مشاوره، با پشتیبانان سایت و یا اینستاگرام تماس حاصل نموده و پس از ارتباط مشاوره در زمینه انتخاب زبان، دوره، محتوای آموزشی و … مشاوره لازم را کسب نمایید.