IELTS7 Banner 01 8

کاربرد نحوه نوشتن آدرس به روسی را در سفرهای کاری، تفریحی و تحصیلی می توان یافت. اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان روسی هستید و یا قصد سفر به کشور روسیه را دارید، باید به این موضوع اشراف داشته باشید و در نهایت تلاش کنید که با تمرین های متنوع این مورد را فرا بگیرید.
روسیه از جمله کشورهایی است که خواستگاه مناسبی جهت مهاجرت و یا سفرهای تفریحی فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان است و به همین دلیل نوشتن و خواندن آدرس یکی از موضوعات مهم جهت یادگیری است تا سفرهای راحت تری را برای شما عزیزان رقم بزند.
کشور روسیه به دلیل مسائل اقتصادی خواستگاه بسیاری از اقتصادیون و همچنین افرادی است که در زمینه تجارت فعالیت بسزایی دارند. به همین دلیل شاید خواندن این مقاله برای شما کارساز واقع شود. البته که بهتر است برای یادگیری آدرس به زبان روسی، سعی کنید دایره لغاتتان را در موضوعاتی که مربوط به آدرس هستند، افزایش دهید.
داشتن دایره لغات گسترده همیشه می تواند بهترین کمک را به شما در حوزه یادگیری کرده و در واقع بتوانید از عهده مسائل متفاوت به کلی برآیید. بهتر است بعد از آشنایی با این لغات، تمرین مکالمه و نوشتار را فراموش نکرده و سعی کنید خودتان را وارد چالش جدیدی بنمایید.

 

адрес => آدرس

автовокзал = پایانه اتوبوس

вокзал=>ایستگاه قطار

остановка=>ایستگاه اتوبوس

заправка=>پمپ بنزین

подземный переход =>زیرگذر

проспект => خیابان عریض

ресторан => رستوران

река => رودخانه

станция метро => ایستگاه مترو

светофор => چراغ راهنمایی

автостоянка => پارکینگ

дом => خانه

набережная => اسکله

парк => پارک

перекрёсток => چهارراه

площадь => میدان

центр города => مرکز شهر

памятник => بنای تاریخی

бар => بار

мост => پل

переулок => کوچه

магазин => مغازه

банк => بانک

город => شهر

туалет => دستشویی

 

این لغات و عبارات نیاز به این موضوع دارند که در جملات متعدد از آنها استفاده کرده تا بتوانید در حافظه بلندمدتتان آنها را ثبت نمایید. البته که می توانید روش های گوناگونی از جمله بهره از جعبه لاینتر و کدینگ را در این زمینه بکار ببرید و به تمرینات روزانه خودتان در این مسیر بپردازید.
برخی از روش ها مانند خاطره نویسی و یا چت کردن به زبان روسی نیز می توانند تمرین مناسبی در این راستا باشند. برای همین منظور موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، اپ ARE را تهیه و در خدمت زبان آموزان قرار داده است تا با دانلود رایگان آن در بازار بتوانند موضوعاتی کاربردی در زبان روسی را در گفتگوهای دوستانه خود فرا گرفته و براحتی به کار ببرند. در این اپ زبان آموزان می توانند برای رفع اشکال یا رفع ایرادات به صورت خصوصی با اساتید و یا پشتیبانان خود ارتباط حاصل نمایند. پشتیبانان این نرم افزار به صورت کاملا غیرحضوری و اما تمام وقت در خدمت این عزیزان هستند و آموزش های لازمه و یا راهبری های خارج از کلاس را به آنها خواهند داد.
این اپ در واقع کمکی به یادگیری زبان آموزان در خارج از زمان کلاس است و زبان آموزان می توانند با ارتباط از طریق چت یا ارسال صدا، به مرور، دایره لغات خود را گسترده و در نهایت نتایج مثبتی را برای خود رقم بزنند. یادگیری لغات به تنهایی نمی تواند مثمر ثمر باشد و شاید بهتر باشد که از همان ابتدا پذیرفت که برای رسیدن به اهدافمان باید از هر آنچه که آموخته ایم کمال استفاده را ببریم.

 

مکالمه و یا چت های گروهی بهترین گزینه برای تقویت مهارت های چهارگانه یادگیری هستند در واقع این دو گزینه علاوه بر تقویت مهارت گفتگو به زبان روسی، به مرور افراد را با انواع کلمات و تلفظ و املای صحیح آشنا می کنند و در نهایت زبان آموزان می توانند با یک تیر، چندین و چند نشان را هدف بگیرند. آموزش زبان روسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، به صورت آموزش آنلاین زبان روسی برگزار می گردد و دوره های زیر مجموعه آن با عنوان دوره راکت روسی و دوره های همیاد در جهت کوتاه نمودن مسیر یادگیری طراحی گردیده اند. دوره راکت دوره فوق فشرده آموزش زبان روسی است که برای شرکت در آن نیازی به تعیین سطح نیست و تنها مورد لازم سنجش جدیت زبان آموزان است. این دوره دارای ۵۰ جلسه کاملا خصوصی زبان روسی است که در طول روز هیچگونه محدودیتی را برای زبان آموزان جهت تمرین با پشتیبانان قرار نمی دهد و در واقع این عزیزان می توانند به صورت نامحدود به تمرین با اساتید و راهبران خود بپردازند.

 

آموزش زبان در ۵۰ روز در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی نیاز به زمان ۲ ساعته ای جهت تمرینات خارج از کلاس دارد اما زبان آموزان می توانند به صورت کاملا غیرحضوری، تمام وقت خود را به تمرین با پشتیبان ها و دوستان هم سطح خود بپردازید.
دوره همیاد نیز از دوره های کاملا خصوصی است که این موقعیت را به زبان آموزان می دهد که در انتخاب استاد و زمان و روز کلاس هایشان دخیل بوده و در نتیجه مسیری دلخواه را رقم بزنند. دلیل این آزادی انتخاب را بهتر است به تجربه هایی که طی این سال ها بدست آورده ایم مرتبط سازیم چرا که در گذشته بسیاری از زبان آموزان در دوره های حضوری در یک زمان تعیین شده، ملزم به حضور در کلاس های خود بودند و البته که بدون توجه به تفاوت هایی که در سبک یادگیری یا موقعیت های شغلی و تحصیلی آنها وجود داشت، به تمرین و آموزش به آنها می پرداختند.
باید پذیرفت که همه ما تفاوت های شخصی و موقعیتی بسیاری داریم و دوره های همیاد شاید بهترین گزینه در این راستا باشند. این دوره ها نیز به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… در حال برگزاری هستند و علاقه مندان می توانند در انتخاب تعداد جلسات و همچنین محتوای آموزشی نیز سهیم باشید.
دوره های همیاد را پشتیبانان کارکشته و راهبران خبره مدیریت می کنند و این موضوع می تواند در جایگاه خود حائز اهمیت باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید ما را از طریق راه های ارتباطی زیر دنبال نمایید:

– اینستاگرام
– پشتیبانی سایت
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– تلگرام