معادل کالمه سوال به انگلیسی، Question می شود. ما با این کلمه بارها و بارها و به شکل های متفاوت آشنا شده ایم و در واقع این کلمه به صورت کوییز در میان ما فارسی زبانان به کلمه ای آشنا تبدیل گردیده که جایگاه ویژه ای در ادبیات و مکالمات ما نیز بدست آورده است. کوییز در واقع همان سوالات و پرسش هایی است که در مدارس و دانشگاه ها زیاد به گوش خورده است و به صورت یک کلمه کاملا عادی در فرهنگ زبانی ما وارد گردیده است.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سوال به انگلیسی چه می شود؟                                                              Question – Begging – Interrogation

سوال کردن به انگلیسی چه می شود؟                                                      Ask – To ask – Query – To beg

سوال جهت دار به انگلیسی چه می شود؟                                                 Leading question

سوال تلفیقی به انگلیسی چه می شود؟                                                   Integrated question

مترادف کلمه سوال به انگلیسی چه می شود؟                                            Query – Quaere

 

آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، به روش های مختلف و با متدهای متفاوت، به صورت کاملا برنامه ریزی شده به زبان آموزان آموزش داده می شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی می تواند آسان باشد اگر در همان ابتدای یادگیری سعی کنیم به صورت اصولی و برنامه ریزی شده به تمرین و تکرار این موضوع بپردازیم.
برنامه ریزی در یادگیری زبان به یک الزام تبدیل گردیده که بسیاری از  کارشناسان زبان به این موضوع معتقد هستند که برای حفظ انگیزه و ثبات قدم در مسیر یادگیری نیاز به این امر را باید جدی گرفت.
در مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی احمدرضا ابراهیمی، امروزه تلاش بر این است که بتوانیم به صورت native زبان را به زبان آموزان آموزش داده و بر روی لهجه و مکالمه آنها بیش از پیش کار کنیم. ما در مراحل ابتدایی، زبان آموزان را تشویق شرکت در بحث سوال و پرسش می کنیم و از آنها می خواهیم که براحتی و حتی با جملات کاملا دست و پا شکسته سوال بپرسند و یا به سوالات راهبران آموزشی و دوستان خود پاسخ دهند.
موضوعات بر اساس با توجه به فعالیت های روزانه زبان آموزان انتخاب می شود تا آنها را با واقعیات یادگیری زبان انگلیسی آشنا نماییم. در این مسیر به زبان آموزان می آموزیم که تپق زدن و اشتباه کردن بخشی از مسیر یادگیری زبان انگلیسی است و در واقع پذیرفتن این موضوع شهامت زبان آموزان را می رساند.
دوره های آموزشی زبان در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی طراحی گردیده است تا با گسترده نمودن دایره آموزشی خود بتوانیم دایره ای وسیع تر از علاقه مندان و زبان آموزان را در کنار خود داشته باشیم. این موضوع به دو زبانه کردن تمامی فارسی زبانان در سراسر دنیا از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال را کمک می کند که در جای خود حائز اهمیت خواهد بود.
دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دو شکل متفاوت در خدمت زبان آموزان قرار گرفته است که آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز یکی از مهم ترین دوره های حال حاضر است. این دوره که با عنوان راکت انگلیسی شناخته شده است پس از دو دهه آزمون و خطا کردن و کسب تجربه توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی و وارد جامعه آموزشی زبان گردید.
این دوره کاملا مطابق با دیدگاه و دغدغه های آموزشی احمدرضا ابراهیمی است و همسو با سیستم آموزشی رامیت جریانی سریع و با کیفیت را به خود گرفته است. در واقع شما با شرکت در این دوره آموزش نامحدود زبان در این ۵۰ جلسه را تجربه خواهید کرد و این موقعیت را دارید تا به صورت ۲۴ ساعته با راهبران راکت به یادگیری و پرسش و پاسخ بپردازید.
راکت دارای پشتیبانی آنلاین است و به زبان آموزان این انتخاب را می  دهد تا با انتخاب زمان و ساعت کلاسهایشان در بهتر پیش بردن مسیر یادگیری خود دخیل باشند. البته که دوره های ما تنها به دوره های راکت زبان های خارجه ختم نمی شوند و دوره همیاد زبان انگلیسی نیز شکلی کاملا جدید از آموزش خصوصی را با خود به همراه دارد که از صفر تا صد این مسیر بر پایه سبک یادگیری زبان آموزان طراحی می گردد.
در این دوره شما می توانید با انتخاب زمان و روز کلاس ها، انتخاب استاد، انتخاب محتوای آموزشی و همچنین انتخاب راهبران خود شکلی کاملا شخصی سازی شده از آموزش زبان را تجربه نمایید که در هموار سازی مسیر یادگیری برایتان مثمر ثمر واقع گردد.
از ویژگی های مشترک دوره های راکت و همیاد می توان به دسترسی رایگان به اپ ARE و همچنین پشتیبانی و مشاوره آنلاین اشاره نمود.
برای شرکت در این دوره ها و آگاهی از چگونگی روند آموزش در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی می توانید به بخش گزارش های دوره های آموزش زبان رجوع نموده و به شکلی شفاف آموزش و راهبری های ما را رصد نمایید. ما به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستیم تا مسیری آگاهانه و کاملا برنامه ریزی شده را تقدیمتان نماییم.
راه های ارتباطی با موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی:

– دنبال نمودن ما از طریق صفحات مجازی ما در اینستاگرام و تلگرام
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– ارتباط با پشتیبانی سایت