در این مقاله به بررسی کلمه دانلود به انگلیسی خواهیم پرداخت این مقاله جهت آشنایی شما عزیزان با این لغت می باشد. کلمه دانلود جزء کلماتی است که در زبان ما به صورت نامحسوس، ادغام شده است، شاید در این زمان یادگیری زبان برای ما خوشایند باشد چرا که آشنایی با آنها و مواجه شدن با هر یک از آنها در مسیر یادگیری زبان می تواند نور امیدی باشد تا بتوانیم با احساس و انگیزه بیشتر به مسیر ادامه دهیم. برای آموزش زبان انگلیسی می توانید از همین کلمات آسان و آشنا در زبان مادریتان شروع کنید.

IELTS7 Banner 01 8 دانلود به انگلیسی,متضاد کلمه دانلود,دانلود به زبان انگلیسی

 

کلمه دانلود به انگلیسی:

کلماتی که تا حدودی با تلفظ های اشتباه یا درست وارد زبان ما شده اند و نیاز به آموزش تخصصی آنها داریم. در واقع گاهی ما به صورت نادرست آنها را تلفظ می کنیم و به دلیل آشنا نبودن به شکل درست املایی آنها گاهی نیاز به شناخت بهتر این کلمات داریم. کلمه دانلود یکی از این کلمات است؛ همه ما با این کلمه آشنا هستیم و همه روزه و بارها از آن استفاده می کنیم. این کلمه یکی از کلمات پرکاربرد در زبان ما است، به طوری که شاید بسیاری از ما اصلا به معادل آن در زبان فارسی فکر هم نکرده باشیم. معادل فارسی دانلود را شاید بتوان بارگیری نامید! شما اسم دیگری به ذهنتان می رسد؟
دانلود به زبان انگلیسی
 همان Download می شود. اما یادگیری نکات زیر را نیز فراموش نکنید:

  •  Download یک اسم است اما شاید بد نباشد که بدانیم اگر بخواهیم از آن به عنوان یک فعل استفاده کنیم از کلمه to download باید استفاده کنیم که به معنی دانلود کردن به انگلیسی بکار برده می شود.
  • وقتی بخواهیم گذشته این کلمه را بکار ببریم تنها کافی است یک ed در پایان این کلمه اضافه کنیم .
    به طور مثال وقتی می خواهیم بگوییم من آن فیلم را دانلود کردم:

.I’ve downloaded the film

کلمه متضاد کلمه download چیست؟

خب همه کلمات اصولا یک کلمه متضاد و یک کلمه مترادف برای خود دارند. متضاد کلمه دانلود کلمه upload است. آپلود به معنی انتقال یک فایل از یک کامپیوتر کوچک به کامپیوتر مرکزی یا راه دور است. در معنی ساده تر شاید بتوان گفت آپلود یعنی بارگزاری اطلاعات که به کرات با کلمه بارگیری متفاوت است.
یادگیری کلمات متضاد و مترادف علاوه بر ایجاد سرگرمی می توانند شما را با دایره ای وسیع از کلمات آشنا نمایند و در واقع تمرینی مناسب جهت یادگیری روزانه زبان انگلیسی باشند و در همین راستا به شما در مهارت مکالمه زبان انگلیسی یاری نمایند. اما چرا مکالمه انگلیسی؟ در واقع باید بپذیریم که داشتن دایره لغات گسترده در آموزش زبان انگلیسی یکی از رکن های اصلی در تقویت مهارت مکالمه انگلیسی است و اگر شما نتوانید لغات بیشتری را فرا بگیرید در واقع شما نمی توانید در موقعیت های متفاوت به خوبی عمل نمایید.

 

امروزه بسیاری از اساتید و کارشناسان زبان انگلیسی در صدد هستند تا زبان انگلیسی را برای سنین مختلف به یک سرگرمی تبدیل نمایند و دلیل این امر این است که  بتوان در کنار آموزش، انگیزه زبان آموزان را برای دو زبانه شدن در طی مسیر حفظ نموده و در واقع به آنها کمک کنند تا به یادگیری زبان به دید یک مهارت سرگرم کننده نگاه کنند.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با طراحی دوره راکت زبان انگلیسی و با بهره گیری از روش سیستم آموزشی رامیت به  این دغدغه پاسخی مثبت داد تا بتوان به همگانی کردن زبان برای تمامی فارسی زبانان جهان پرداخت. راکت یکی از دوره های فوق فشرده در آموزش زبان انگلیسی است که برگرفته از دو دهه تجربه آموزشی می باشد و با آموزش آنلاین زبان انگلیسی گامی مثبت در یکسان سازی آموزش این زبان نهاده است.
این دوره که به دوره آموزش زبان در ۵۰ روز نیز معروف است با بهره گیری از اساتید کارکشته راکت و البته طراحی آموزشی نامحدود در طی این ۵۰ جلسه توانسته است با وجود مدت زمان اندکی که از تولد خود می گذرد زبان آموزان موفقی را در حوزه های تحصیلی و شغلی وارد جامعه نماید.
بازدهی و نتایج مثبت این دوره در واقع دلیلی بر شناخته شدن آن در میان علاقه مندان و کارشناسان زبان گردیده و امروز شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از اساتید داوطلب شرکت در دوره های تربیت مدرس راکت انگلیسی در جهت بهبود متدهای آموزشی خود هستند.
در صورت تمایل به شرکت در دوره های راکت و یا تربیت مدرس می توانید با ثبت مشخصات خود در فرم مشاوره و ثبت نام در زیر اقدام به درخواست مشاوره رایگان نموده. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سوالات و نظرات شما عزیزان هستند و شما را در طول مسیر آموزشی مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.