برای داشتن سفری راحت به کشور ترکیه و شهرهای زیبایی همچون استانبول بهتر است که به خوبی با اصطلاحات و عبارات پرکاربرد زبان ترکی استانبولی در فرودگاه آشنا شوید. به دلیل نیازی که امروزه در یادگیری این زبان احساس می شود، دوره هایی متنوع و کاربردی جهت آموزش بهتر زبان ترکی ارائه گردیده اند که هر یک با ویژگی های خاص خود، توانسته اند در جامعه آموزشی مثمر ثمر واقع گردند.
کشور ترکیه یکی از کشورهای مهم در حوزه اقتصاد، تجارت و گردشگری برای هموطنان ما محسوب می شود. به همین جهت تسلط داشتن به این زبان می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبتی اعم از ارتباطات تخصصی، تجاری، مهاجرت آسان، تحصیل در کشور ترکیه و یا داشتن سفری کاملا ایده آل و یا همچنین تدریس زبان ترکی را شامل حال علاقه مندان به زبان ترکی و یا فرهنگ این کشور نماید.
در این جهت به دلیل اهمیتی که یادگیری مکالمه در فرودگاه ترکیه دارد، ما برآن شدیم تا شما را با تعدادی از کلمات و اصطلاحات پرکاربرد در این حوزه آشنا نماییم و در واقع با آموزش رایگان زبان ترکی، مسیری آسان و هموار را شامل حال شما عزیزان نماییم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

بله Evet
خیر Hayir
خوش آمدید Hos geldiniz
متشکرم Teshekkurler
لطفاً Lütfan
خوب است Cok iyi
متأسفم Uzgunum
صبحانه Kahvalti
ناهار Gle yemegi
شام Aksam yemegi
قیمت Fiyat
خداحافظ Güle Güle
ایستگاه مترو کجاست؟ ?Metro istasyonu nerede
من ترکی بلد نیستم .Ben Turkse Bilmiyorum

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سلام Merhaba
بلیط Bilet
هواپیما Uçak
یک هتل ارزان Ucuz bir otel
اسمتان چیست؟ ?Adınız ne
ازکجا می توانم تاکسی بگیرم ?Nereden taksi bulabilirim
لطفا یک تاکسی خبر کنید Lutfen bir taksi arayin
چطور به خیابان …….. بروم؟ ?…….. Caddesi’ne nasil gildilir
مترو کجاست؟ ?Metro nerede
اتوبوس کجاست؟ ?otobüs nerede
ایستگاه اتوبوس کجاست ?Otubus istasyonu
ساعت چنده ?Saat kac
صرافی کجاست؟ ?Doviz nerdedir

 

پلیس کجاست؟ من مدارکم را گم کرده ام. Polıs nerede? Belgelerımı kaybettımç
ببخشید اینجا اینترنت دارد؟ ?Affedersınız burada ınternet var
من اینجا را نمی شناسم. Ben bu yer ıle aşına değılım
ببخشید بیمارستان یا درمانگاه کجاست؟ ?Afferdersınız hastane nerede
لطفاً یک رستوران خوب به من معرفی کنید. ?lütfan benı ıyı bır restoran tanıtın
لطفا این آدرس را به من نشان بدین Lutfan bu adresi bana gostarin
قیمت آن چقدر است؟ ?Onun fiyati nekadardir
نزدیکترین بانک کجاست؟ ?En yakin banka nerdedir
من ترک نیستم. از ایران آمده ام. .Ben türk değılım. Iranlıyım
من در هتل رکسوس اقامت دارم .Ben hotel rexos kaliyarum
لطفاً با این شماره تماس بگیرید Lütfan bu numarayi arayin

 

برای یادگیری این اصطلاحات، حفظ کردن آنها نمی تواند نتیجه دلخواه را به شما عزیزان بدهند. در واقع چیزی که در یادگیری لغات و همچنین اصطلاحات ترکی لازم است، تکرار دائمی آنها در مکالمات و گفتگوهایی است که در جهت تمرین و بهبود زبان ترکی انجام می دهید.
احمدرضا ابراهیمی در طی سالها تجربه و در جهت بهبود دانش زبانی زبان آموزان، در صدد برآمد تا با طراحی اپلیکیشن تخصصی ARE، یادگیری زبان در منزل و ساعاتی خارج از زمان کلاس ها را نیز به زبان آموزان ارائه دهد. این موضوع خود باعث گردید تا یادگیری زبان آموزان تنها به کلاس های زبان ختم نشود و آنها بتوانند با برنامه ریزی های کارشناسانه و با روش سیستم آموزشی رامیت، به بخش های مهم یادگیری نیز مسلط گردند.
علاوه بر این موضوع حضور دو دوره پرکاربرد آموزش زبان ترکی از جمله راکت زبان ترکی و همیاد، باعث گردید تا با ادغام آموزش با علم روانشناسی، شکلی جدید از آموزش ارائه گردد و زبان آموزان بتوانند با توجه به نیازهای خود، زبان را آنگونه که دلخواهشان است بیاموزند.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

از ویژگی های مشترک دوره های همیاد ترکی و راکت، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی زبان ترکی
 آموزش آنلاین زبان ترکی
– پشتیبانی آنلاین – بهره گیری از اساتید راکت زبان
– بهره گیری از روش سیستم آموزشی رامیت
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن تخصصی ARE
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی بر تمامی بخش های آموزشی
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– آموزش با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– و…

 

البته که در وصف دوره های راکت باید گفت که این دوره با توجه به ویژگی های خاص خود و آموزش مدرنی که دارد، آموزش نامحدود در ۵۰ جلسه را به زبان آموزان ارائه می دهد که در جای خود حائز اهمیت است. این دوره ۵۰ روزه آموزش زبان ترکی، تا به امروز توانسته است علاقه مندان جدی و سرسخت بسیاری را در حوزه آموزش زبان ترکی وارد به جامعه ترک زبان وارد نماید.
با توجه به همین نتایج مثبت، توجه بسیاری از اساتید و کارشناسان زبان به این دوره جلب گردید و ما با توجه به نیازی که احساس نمودیم به برگزاری دوره های تربیت مدرس راکت نیز مبادرت ورزیدیم. این دوره ها با آموزش مستقیم احمدرضا ابراهیمی مبتکر و طراح دوره راکت، همراه هستند و شما می توانید در صورت علاقه به تدریس زبان ترکی در دوره های تربیت مدرس راکت ثبت نام به عمل آورید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانان ما در سایت و صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام همراه شوید و در صورت نیاز به کسب مشاوره رایگان، بخش زیر را تکمیل و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همکاران ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات لازمه برای شما عزیزان هستند.