آشنایی با کلمات پرکاربرد لوازم منزل بخش مهمی در آموزش زبان انگلیسی محسوب می شوند؛ چرا که اگر ما به این لغات آشنا باشیم در واقع از دایره وسیعی تری از کلمات انگلیسی برخوردار هستیم و می توانیم تمامی کارهای روزانه و نیازهای روز را با استفاده از زبان انگلیسی به راحتی بیان کنیم.
لغات پرکاربرد در مورد لوازم منزل در انگلیسی
 اصولا در دوره های ترمیک و در همان سطوح اولیه آموزش داده می شوند اما چگونگی آموزش این موارد اصولا به روش های سنتی صورت می پذیرد که گاهی تنها یادگیری آنها به پایان ترم ختم می شود و زبان آموزان به دلیل استفاده نکردن و یا تمرین نداشتن این اسامی، در ترم های دیگر آنها را به فراموشی می سپارند.
در آموزش آنلاین زبان انگلیسی اما این اسامی به صورت مکرر تکرار و در نهایت تلاش می شود تا زبان آموزان بتوانند با متدهای تخصصی متفاوت آنها را در مکالمات روزانه انگلیسی به کار ببرند و در واقع این کلمات را در جملات متفاوت مورد استفاده قرار دهند.
در ادامه ما در این مقاله سعی داریم که لیستی از تمامی لوازم منزل به زبان انگلیسی را برای شما همراهان عزیز تقدیم نماییم تا با آشنایی با این اسامی خودتان را برای یک چاش متفاوت در دوره های آموزش زبان انگلیسی آماده سازید. با ما در ادامه این مقاله همراه شوید.

IELTS7 Banner 01 8

 

ملافه :Sheet
تخت تک نفره :single bad
میز نهارخوری :Table
تلفن :Telephone
تلویزیون :Television
جاروبرقی :Vacuum cleaner
حوله :Towel
گلدان :Vase
کوسن :Throw seat
سبد :Basket
قاب شومینه :Mantle
شومینه :Fireplace
میز عسلی :End table
آباژور :Floor lamp
پنجره :Window
شمع :Candle

رایانه :Computer
پرده :Curtains
در :Door
پنکه :Fan
سشوار :Hair drye
اتو :Iron
خاک انداز :Dustpan
لامپ :Lam
رادیو :Radio
تشک :Mattress
کلید :Key
آیینه :Mirror
بالش :Pillow
روبالشی :Pillowcase
یخچال :Refrigerator
چرخ خیاطی :Sewing machine

کابینت :cabinet
قفسه کتاب :Bookcase
کمددیواری :Closet
کمد :Cupboard
صندلی :Chair
صندلی دسته دار :Armchair
میز Desk تخت خواب :Bed
تخت خواب دو نفره :Double
کاناپه :Couch
کولر :Air conditioner
وان :Bathtub
پتو :Blanket
فرش :Carpet
قالیچه :Rug
چوب لباسی :Coat hanger
ساعت دیواری :Clock

 

یادگیری زبان در هر سنی، مزایای خاص خود را دارد. اما یادگیری آن در سنین پایین تر در واقع نتایج مثبت بیشتری را به همراه خواهد داشت که بر هیچکدام از ما پوشیده نیستند. در سنین پایین تر شما با ذهنی آماده تر آماده دریافت آموزش های لازمه هستید و البته که اساتید متخصص در حوزه آموزش زبان انگلیسی به کودکان نیز می توانند در این مسیر تاثیرگزار باشند.
اگرچه بخش اعظمی از یادگیری مرتبط با انگیزه و خواست زبان آموز است اما، نمی توان از اهمیت دوره های آموزش زبان و تدریس و راهبری های اساتید نیز چشم پوشی کرد.
احمدرضا ابرهیمی در جهت بهبود روند آموزش زبان انگلیسی، تلاش نموده است تا با ایجاد دوره هایی از جمله راکت زبان انگلیسی و همچنین دوره های همیاد انگلیسی، شیوه ای نوین و البته آزمون و خطا شده را معرفی و در نتیجه با بازدهی و نتایج مثبتی که در طی این سالها کسب نموده اند، شکلی نوین از آموزش را معرفی نماید.
راکت زبان انگلیسی
 در واقع آموزش زبان در ۵۰ روز را به زبان آموزان تقدیم می کند که در طی این ۵۰ روز شما با آموزش نامحدود مواجه خواهید شد و البته که با پشتیبانی ۲۴ ساعته راهبران راکت، بر تمامی بخش های آموزشی زبان از جمله مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی، آشنا خواهید گردید.

 

 دوره های همیاد انگلیسی، با تعداد جلسات متفاوت از جمله ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و… نیز آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی را در روند آموزشی خود قرار داده اند تا زبان آموزان بتوانند با انتخاب استاد، روز و ساعت کلاس ها و همچنین حق انتخاب در محتوای آموزشی ارائه شده، به شخصی سازی یادگیری زبان پرداخته و در نتیجه با طی نمودن هر جلسه، نتایج قابل محسوسی را بدست بیاورند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارتباط با کارشناسان در جهت مشاوره رایگان، می توانید با پشتیبانان ما در بخش سایت، اینستاگرام، تلگرام و همچنین تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ ارتباط حاصل نموده و اطلاعات لازمه را کسب نمایید. ما در تمامی مسیر یادگیری شما در کنارتان هستیم تا با مسیری هموارتر جامعه ای چندزبانه را بسازیم.