آموزش رنگ ها به زبان آلمانی برای افرادی که تازه شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده‌اند، بسیار کار شیرین و سرگرم کننده‌ای است و باعث می‌شود که شما بیش از پیش راغب به آموزش زبان آلمانی شوید و قدم‌های مثبتی را در این راه بردارید.
رنگ‌ها بخش مهمی از زندگی ما انسان‌ها هستند. در دنیای مدرن امروزی، با انواعی از رنگ مواجه شده‌ایم که موجب بیشتر شدن دامنه‌ی انتخاب‌های انسان‌ها شده است، شاید بخش جذاب و زیبای این زندگی، همین تنوع در رنگ‌ها باشد.
در این مقاله با رنگ های اصلی در زبان آلمانی، آشنا می‌شوید و همچنین شما را با بخش‌های متنوع‌تری از شناخت رنگ ها نیز آشنا می‌کنیم.
IELTS7 Banner 01 8 آموزش رنگ ها به زبان آلمانی
رنگ‌ها همیشه و در هر زبانی به دو بخش رنگ‌های اصلی و رنگ‌های پایه‌ای تقسیم می‌شوند. رنگ‌های اصلی همیشه در هر زبانی به یک شکل هستند اما تلفظ و نوع نوشتاری در هر یک از زبان‌ها به شکل کاملا متفاوتی از سایر زبان‌های زنده در جهان است.

آموزش رنگ ها به زبان آلمانی

Orange: نارنجی
Rosa: صورتی
Violet: بنفش

Lila: بنفش
Blau: آبی
Schwarz: سیاه

Braun: قهوه ای
Grau: خاکستری
Weiß: سفید

Grün: سبز
Türkis: فیروزه ای
Beige: بژ

Silber: نقره ای
Gold: طلایی
Gelb: زرد

همانطور که می‌بینید بعضی از اسامی رنگ‌ها در زبان آلمانی شبیه به زبان انگلیسی و زبان فرانسه است اما گاهی در تلفظ با هم تفاوت دارند. برای ما که در مدارس و جاهای مختلف با رنگ ها در زبان انگلیسی کم و بیش آشنا هستیم، یادگیری رنگ‌‌ ها به زبان آلمانی نباید کار چندان سختی باشد و بهتر است بیشتر بر روی تلفظ‌های خود دقت کنیم. یادگیری رنگ‌ها در واقع یکی از دروس اولیه در هر زبانی است چون اصولاً در دروس اولیه هر زبانی، رنگ‌ها، اعداد و حروف الفبا را یاد میگیریم. با یادگیری این لغات دایره کلمات زبان آلمانی شما افزایش پیدا خواهد کرد و در مکالمات خود بهتر می‌توانید از آن ها استفاده کنید.
یادگیری زبان آلمانی در وهله اول نیاز به بیان و باور جمله‌ی «من می توانم» دارد و بعد از آن نیاز به یک برنامه ریزی روتین. شما اگر خود را متعهد به آموزش دیدن کنید و برای یادگیری زبان آلمانی وقت و انرژی صرف کنید، می‌توانید در زمان اندک موفقیت‌های بسیاری را شامل حال خود کنید. ما نمی‌دانیم دلیل اینکه به یادگیری زبان آلمانی مشغول هستید، چیست! مهاجرت یا تحصیل یا شاید جزء کسانی هستید که علاقه‌مند به تدریس هستید و دوست دارید زبان آلمانی را تدریس کنید. در آموزشگاه‌های زبان یادگیری زبان آلمانی پس از زبان انگلیسی و فرانسه بیشترین زبان آموزان را دارد و بهتر است بگوییم بیشترین علاقه‌مندان را!
آموزش زبان آلمانی، به روش‌های گوناگون و با متدهای آموزشی جدید، آموزش داده می‌شود و ما باید خوشحال باشیم که یکی از چند هزار نفری هستیم که می‌توانیم از خدمات آموزشی به روز، در کلان‌ شهرها، استفاده ببریم. همه ساله کلاس‌های آموزش زبان آلمانی، با هدف آموزش این زبان و چند زبانه کردن افراد علاقه‌مند به یادگیری و پیشرفت، با تنوع آموزشی بسیار، این امر را برای ما آسان کرده است و ما می‌توانیم با هر شرایط مالی و زمانی‌ای که داریم به رویاهای خود پرداخته و این مسیر شگفت انگیز را با خیالی آسوده طی کنیم. کلاس های آنلاین آموزش زبان آلمانی همیشه توانسته‌اند بخش اعظمی از یادگیری و آموزش را بر عهده بگیرند ولی باید بدانید که بخش بزرگ‌تر و مهم‌تر در یادگیری، اراده و عزم خود شماست و ما امیدواریم این اراده و عزم را به همراه خود داشته تا بتوانیم در کنار هم و با یادگیری زبان آلمانی درهای پیشرفت در زندگی را به روی هم بگشاییم.
امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای شما همراهان عزیز موفقیت روزافزونی را آرزو دارد. برای یادگیری زبان آلمانی، می‌توانید در دوره‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی شرکت کنید، این دوره‌ها با عنوان راکت شناخته و به صورت کاملا خصوصی توسط اساتید مجرب برگزار می‌شوند. زبان آموزان دوره‌های راکت در انتخاب استاد، روز و ساعت برگزاری کلاس دخیل هستند.
راکت زبان آلمانی یعنی آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز است که به صورت فوق فشرده، آنلاین و خصوصی برگزار می‌شوند. از جمله مزیت‌های این دوره: پشتیبانی زبان آموزان توسط اساتید متخصص راکت و راهبری در ۲۴ ساعت شبانه روز، نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی و آموزش با توجه به سبک یادگیری زبان آموز است. دوره‌های راکت با آموزش زبان آموزان با سریال لحظات شیرینی را برای شما رقم خواهند زد به عبارتی شما در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری خواهید پرداخت. دوره‌های راکت با سبکی متفاوت به آموزش عادات و مهارت‌های صحیح زبانی می‌پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با موسسه تماس حاصل کنید یا با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید فرم مشاوره و ثبت نام زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند.