آموزش رنگ ها به زبان آلمانی برای افرادی که تازه شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده اند، بسیار کار شیرین و سرگرم کننده ای است و باعث می شود که شما بیش از پیش راغب به آموزش زبان آلمانی شوید و قدم های مثبتی را در این راه بردارید.
رنگ ها بخش مهمی از زندگی ما انسان ها هستند. در دنیای مدرن امروزی، با انوعی از رنگ مواجه شده ایم که موجب بیشتر شده است دامنه ی انتخاب های انسان در زمینه ی رنگ ها بیشتر شود، شاید بخش جذاب و زیبای این زندگی، همین تنوع در رنگ ها باشد.
در این مقاله با رنگ های اصلی در زبان آلمانی، آشنا می شوید و همچنین شما را با بخش های متنوع تری از شناخت رنگ ها نیز آشنا می کنیم.
رنگ ها همیشه و در هر زبانی به دو بخش رنگ های اصلی و رنگ های پایه ای تقسیم می شوند. رنگ های اصلی همیشه در هر زبانی به یک شکل هستند اما تلفظ و نوع نوشتاری در هر یک از زبان ها به شکل کاملا متفاوتی از سایر زبان های زنده در جهان است.

 

یادگیری رنگ ها در زبان آلمانی

Orange نارنجی
Rosa صورتی
Violet بنفش
Lila بنفش
Blau آبی

Schwarz سیاه
Braun قهوه ای
Grau خاکستری
Weiß سفید
Grün سبز

Türkis فیروزه ای
Beige بژ
Silber نقره ای
Gold طلایی
Gelb زرد

 

همانطور که می بینید بعضی از اسامی رنگ ها در زبان آلمانی شبیه به زبان انگلیسی و زبان فرانسه است اما گاهی در تلفظ با هم تفاوت دارند. برای ما که در مدارس و جاهای مختلف با رنگ ها در زبان انگلیسی کم و بیش آشنا هستیم، یادگیری رنگ ها به زبان آلمانی نباید کارچندان سختی باشد و بهتر است بیشتر بر روی تلفظ های خود دقت کنیم. یادگیری رنگ ها در واقع یکی از دروس اولیه در هر زبانی است چون اصولا در دروس اولیه هر زبانی، رنگ ها، اعداد و حروف الفبا را یاد میگیریم.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

یادگیری زبان آلمانی در وهله اول نیاز به بیان و باور جمله ی «من می توانم» دارد و بعد از آن نیاز به یک برنامه ریزی روتین. شما اگر خود را متعهد به آموزش دیدن کنید و برای یادگیری زبان آلمانی وقت و انرژی صرف کنید، می توانید در زمان اندک موفقیت های بسیاری را شامل حال خود کنید. من نمی دانم دلیل اینکه به یادگیری زبان آلمانی مشغول هستید، چیست! مهاجرت یا تحصیل یا شاید جزء کسانی هستید که علاقه مند به تدریس هستید و دوست دارید زبان آلمانی را تدریس کنید. در آموزشگاه های زبان یادگیری زبان آلمانی پس از زبان انگلیسی و فرانسه بیشترین زبان آموزان را دارد و بهتر است بگوییم بیشترین علاقه مندان!
آموزش زبان آلمانی، به روش های گوناگون و با متدهای آموزشی جدید، آموزش داده می شود و ما باید خوشحال باشیم که یکی از چند هزار نفری هستیم که می توانیم از خدمات آموزشی به روز، در کلانشهرها، استفاده ببریم. همه ساله کلاس های آموزش زبان آلمانی، با هدف آموزش این زبان و چند زبانه کردن افراد علاقه مند به یادگیری و پیشرفت، با تنوع آموزشی بسیار، این امر را برای ما آسان کرده است و ما می توانیم با هر شرایط مالی و زمانی ای که داریم به رویاهای خود پرداخته و این مسیر شگفت انگیز را با خیالی آسوده طی کنیم. کلاس های آنلاین آموزش زبان آلمانی همیشه توانسته اند بخش اعظمی از یادگیری و آموزش را بر عهده بگیرند ولی باید بدانید که بخش بزرگ تر و مهم تر در یادگیری، اراده و عزم خود شماست و ما امیدواریم این اراده و عزم را به همراه خود داشته تا بتوانیم در کنار هم و با یادگیری زبان آلمانی درهای پیشرفت در زندگی را به روی هم بگشاییم.
امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای شما همراهان عزیز موفقیت روزافزونی را آرزو دارد. برای یادگیری زبان آلمانی، می توانید در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی شرکت کنید، این دوره ها با عنوان همیاد شناخته و به صورت کاملا خصوصی توسط اساتید مجرب برگزار می شوند. زبان آموز دوره های همیاد در انتخاب استاد، سبک یادگیری، روز و ساعت برگزاری کلاس و طول دوره دخیل است.
یکی دیگر از دوره های آموزش موسسه، راکت زبان آلمانی یعنی آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز است که به صورت فوق فشره، آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. از جمله مزیت های این دوره: پشتیبانی زبان آموزان توسط اساتید متخصص راکت و راهبران در ۲۴ ساعت شبانه روز، نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی، بهره مندی از اپلیکیشن رایگان و اختصاصی ARE و آموزش با توجه به سبک یادگیری زبان آموز است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با موسسه تماس حاصل کنید یا با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. همچنین می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند. شما می توانید ما را در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال کنید و از محتوای آموزشی، تخفیفات و زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید.