برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی و تکنیک های یادگیری روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 یادگیری زبان ترکی چقدر طول می کشد

یادگیری زبان ترکی چقدر طول می کشد؟ بهترین روش برای یادگیری زبان ترکی چیست؟ مؤثر بودن کلاس خصوصی زبان ترکی به چه میزان است؟ آموزش آنلاین زبان ترکی به چه صورت است؟
این‌ها همه سوالاتی هستند که شما عزیزان تمایل دارید پاسخ آن‌ها را بدانید پس شما می‌توانید از کارشناسان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی این سوالات را پرسیده و از ما بخواهید تا با دادن مشاوره و راهنمایی‌های دقیق، شما را در بهترین مسیر یادگیری زبان ترکی قرار داده و همواره پشتیبان شما عزیزان باشیم. اگر شما هم در جستجوی پاسخ آن ها هستید، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

مسیر یادگیری زبان ترکی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر واقعا از نحوه یادگیری زبان ترکی لذت ببرید، در کیفیت و سرعت یادگیری شما تاثیر بسزایی دارد و موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با فراهم آوردن محیطی شاد، دوستانه و به دور از استرس مسیر یادگیری زبان ترکی را برای شما لذتبخش خواهد کرد.
در حالی که زبان ترکی می‌تواند یکی از چالش برانگیزترین زبان‌ها برای یادگیری باشد، دارای ویژگی‌های جذابی نیز هست. زبان ترکی، زبان مادری ۷۵ میلیون نفر از افراد، در سراسر کشور ترکیه، محسوب می‌شود و بسیاری از مردم در سراسر جهان، زبان ترکی استانبولی را به عنوان زبان دوم خود برگزیده‌اند.
زبان ترکی استانبولی، جزء ۱۵ زبان اول جهان است و به دلیل اینکه حدود ۱۵ میلیون نفر در سراسر دنیا به زبان ترکی صحبت می کنند و زبان ترکی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند (به طور مثال زبان ترکی در آلمان، دومین زبان پرکاربرد است) این زبان، زبان بسیار پر اهمیتی است.

یادگیری زبان ترکی چقدر طول می کشد:

در ابتدا باید برای شما عزیزان خاطر نشان کرد که سرعت یادگیری هر زبانی به دلیل اینکه از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است یک امر نسبی تلقی می‌شود.

  • و اما اینکه یادگیری زبان ترکی چقدر طول می‌کشد، به هدفی که برای یادگیری زبان ترکی دارید، بستگی دارد.
  • عامل مهم دیگر در سرعت یادگیری زبان ترکی یا سایر زبان‌های دیگر، اشتیاق و میزان انگیزه شما برای یادگیری است. در واقع نظر کارشناسان این است که حدود ۱ تا ۲ سال زمان نیاز است تا به سطح قابل قبولی از زبان ترکی برسید. اما اگر برای رسیدن به اهدافتان عجله دارید می‌توانید در دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی، شرکت کرده و سرعت روند یادگیری خود را افزایش دهید.
  • چیزی که در رابطه با بازه زمانی یادگیری زبان ترکی، مهم‌تر است، میزان انگیزه و جدیتی است که هر زبان آموز دارد. این مهم می‌تواند بازه ذکر شده را کمتر از حد معمول و یا حتی بیشتر نماید. در این میان افرادی بوده‌اند و هستند که این بازه ۱ ساله تا ۲ ساله را تنها در کمتر از ۲ ماه می‌گذرانند و این موضوع قطعا بدون جدیت در خواستن، میسر نخواهد شد.
  • خواندن داستان های کوتاه به زبان ترکی، گوش دادن به آهنگ های ترکی، دیدن فیلم هایی به زبان ترکی و صحبت کردن با افراد بومی ترک زبان، از جمله راه‌های مؤثر در سرعت بخشیدن به یادگیری زبان ترکی می‌باشند. این راه‌ها و تمرین روزانه با هر یک از این روش‌ها، می‌توانند سرعت یادگیری ترکی استانبولی را بالا برده و شما را از لذت بردن از زبان دوم سرشار نماید.
  • عامل مهم دیگری که در سرعت یادگیری زبان ترکی دخیل است محیط زندگی شما می‌باشد. زمانی که شما در یک کشور ترکی زندگی کنید با زمانی که زبان ترکی را در یک کشور فارسی زبان یاد بگیرید تفاوت بسیار زیادی دارد. اهداف و دلایل مختلفی برای یادگیری زبان ترکی وجود دارد. اغلب گفته می‌شود که یادگیری یک زبان دیدگاه شما را نسبت به جهان گسترش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا با فرهنگ‌های مختلف در سراسر جهان و اختلافات بین مردم، بیشتر آشنا شوید.

چندین دلیل برای یادگیری زبان ترکی:

یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی، برای افراد مختلف دلایل خاص خود را دارد. بسیاری با محدود بودن زمان یادگیری، مواجه هستند و خواهان این موضوع هستند که آموزشگاه‌های آموزش زبان ترکی، به این موضوع پرداخته و با روش‌های کاربردی یادگیری سریع زبان ترکی را، به امری شدنی تبدیل نمایند.

۱. از آنجایی که افراد کمی در ترکیه دانش زبان انگلیسی را دارند، برای کار، تحصیل و حتی مسافرت، دانستن زبان ترکی ضرورت دارد. سواحل آفتابی، دریاهای آرام، ویرانه‌های باستانی، بازارهای پر رونق و معماری شکوهمند، هر ساله ده‌ها میلیون گردشگر به کشور ترکیه را، به خود جلب می‌کند.
۲. یک جمله ترکی وجود دارد که توضیحی کامل در مورد دلیل یادگیری ترکی یا هر زبان دیگری را می‌دهد و به معنی این است که هرکس یک زبان را بلد باشد یک نفر است و هرکس دو زبان را فرا بگیرد، در واقع دو نفر است.
“Bir lisan bir insan – İki lisan iki insan”
۳. زبان ترکی پلی بین شرق و غرب است. اگر زبان ترکی را یاد بگیرید، تقریبا می‌توانید با افراد بسیاری از مناطق جهان، ارتباط برقرار کنید.

۴. ترکیه به عنوان یک قدرت اقتصادی جهانی در حال توسعه است. بنابراین دانستن زبان ترکی برای هر کسی که علاقه‌مند به تجارت بین المللی یا سیاست آن مناطق باشد، بسیار سودمند است. همینطور یادگیری زبان ترکی برای کسانی که به دنبال فرصت‌های شغلی ویژه هستند می‌تواند بهترین گزینه باشد.
زبان ترکی متعلق به یک خانواده زبانی است که شامل ۳۰ زبان ترکی است و در اروپای شرقی، آسیای میانه و سیبری، به این زبان صحبت می‌شود. تفاوت این زبان‌ها بسیار کمتر از شباهت‌هایشان است.
۵. دانستن زبان ترکی می‌تواند یک سرمایه خاص برای دانشجویان انسان شناسی، باستان شناسی و تاریخ باشد. تلفیق مهارت های زبان ترکی با این مطالعات فرصت‌های تحقیقاتی هیجان انگیز را ایجاد می‌کند. این مورد برای کسانی که به تاریخ علاقمند هستد نیز صدق می‌کند.
۶. تحصیل در کشورهای ترک زبان نیز، یکی از رویاهای بزرگ افرادی است که به زندگی و تحصیل در کشور ترکیه علاقه‌مند هستند. شما با یادگیری زبان ترکی استانبولی، می‌توانید ارتباط با همکلاسی‌های خود را در دانشگاه‌های ترکیه راحت‌تر کرده و زودتر بتوانید با محیط تحصیلی خود ارتباط برقرار کنید.
۷. عده‌ای فقط زبان ترکی را برای سرگرمی یاد می‌گیرند و قابل ذکر است که یادگیری زبان جدید مغز شما را سالم نگه داشته و فعال می‌کند. این بدان دلیل است که دانستن یک زبان دیگر، اتصالات جدیدی در بین نورون‌های مغز شما ایجاد می‌کند و برای تقویت حافظه بسیار مفید است. این روش بهترین ورزش برای جلوگیری از آلزایمر و بیماری فراموشی، محسوب می‌شود و به قدرت حافظه بلند مدت شما کمک شایانی خواهد کرد.

سایت احمدرضا ابراهیمی با توجه به نیاز زبان آموزان، دوره‌های مختلفی برای آموزش زبان ترکی برگزار می کند. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر دوره های خصوصی زبان ترکی و آموزش زبان ترکی استانبولی، دوره آموزش زبان در ۵۰ جلسه را طراحی کرده است که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و نتایج قابل توجهی به دست آورده است. این دوره، تحت عنوان راکت زبان ترکی استانبولی، به زبان آموزان آموزش داده می‌شود و شما می‌توانید در کمتر از ۲ ماه، زبان ترکی استانبولی را به خوبی فرا بگیرید.
اگر شما جزو افرادی هستید که برای رسیدن به اهدافتان عجله دارید و می‌خواهید راه دو ساله را در دو ماه طی کنید، ما دوره راکت زبان ترکی احمدرضا ابراهیمی را که یک دوره فوق فشرده ترکی است و این روزها نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ویژگی‌های دوره راکت زبان ترکی شامل موارد زیر می باشد:
_ پشتیبانی آنلاین
_ ۵۰ جلسه خصوصی دو ساعته آموزش زبان ترکی
_ انتخاب ساعت و روز کلاس‌های راکت ترکی توسط زبان آموزان
_ یادگیری زبان ترکی در ۲ ماه به جای ۲ سال

خبر خوب این است که :

_ دوره های کوتاه مدت ۵۰ روزه زبان ترکی، در راستای اهدافی که هریک از شما عزیزان دارید به واسطه برگزاری دوره‌های خصوصی زبان ترکی عمل خواهدکرد.
_ در دوره های راکت زبان های خارجه، فارغ از موضوع سن، میتوانید زبان ترکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرا بگیرید و این دوره به رده سنی خاصی اختصاص ندارد.
_ شرکت در این دوره نیازی به آزمون تعیین سطح ندارد و شما می‌توانید در هر سطحی در زبان ترکی هستید، به یادگیری این زبان مبادرت بورزید.
_ اساتید این دوره، به صورت تخصصی آموزش‌های لازم را دیده‌اند، تا بتوانند با این روش آموزشی، شما را به بهترین مرحله در زبان ترکی استانبولی برسانند.
_ دوره‌های راکت به دلیل جلسات خصوصی و بخش آنلاینی که ایجاد کرده است، در واقع مشکل نداشتن پارتنر ترکی را، برای زبان آموزان حل کرده و شما می‌توانید مکالمه خود در زبان ترکی را به این روش به صورت روزانه تقویت نمایید.

اگر شما جدیت در یادگیری زبان ترکی استانبولی را به اندازه کافی دارید و روزانه می‌توانید دو ساعت از زمان خود را، به یادگیری ترکی اختصاص دهید، این دوره می‌تواند بهترین دوره برای شما باشد و شما را در کمترین زمان ممکن، به موقعیت‌های مناسب شغلی و تحصیلی برساند.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره‌های آموزش زبان ترکی احمدرضا ابراهیمی و دوره‌های راکت و همچنین برای انتخاب زبان دوم و دوره مناسب با شرایط خود، با ثبت مشخصات خود در بخش زیر، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و از مشاوره رایگان مشاوران موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی بهره مند شوید.
کارشناسان ما همه روزه، به جز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود. همچنین با اولین ثبت نام تا انتهای این مسیر، شما می‌توانید از پشتیبانی و حمایت کارشناسان ما بهره برده و همگام با مسیر خود، آنها را در کنار خود داشته باشید.