IELTS7 Banner 01 8

داستان های معروف چینی برای کسب مهارت در یادگیری این زبان، می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. در واقع شناخت آنها در تمرین روزانه جهت فراگیری چینی، میتواند مسیر فوق العاده ای را پیش روی شما عزیزان گذاشته و در زمان کوتاه تری این روند را ادامه دهید. کتاب ها و افسانه های چینی، داستان های جذابی برای تمامی ملت ها ایجاد نموده اند که امروزه به زبان های مختلفی ترجمه شده اند. قصه های چینی عموما بر پایه افسانه ها و شخصیت های ماورایی حرکت می کنند و در نتیجه برای افرادی که با این شکل موضوعات ارتباط خوبی برقرار می نمایند، بسیار کاربردی است چرا که برای این افراد علاوه بر بحث آموزشی، سرگرمی ایده آلی نیز ایجاد می نماید. بسیاری از فیلم های چینی بر اساس همین افسانه ها و داستان ها مسیر خود را ادامه می دهند و این موضوع می تواند به ارتباط خوبی میان این دو شیوه یادگیری تبدیل شود.

 

پادشاه میمون ها
این افسانه یکی از افسانه های مهم در زبان چینی محسوب می شود که می تواند برای علاقه مندان به این زبان کتاب مناسب واقع شود. افسانه پادشاه میمون ها نیز مانند سایر داستان های دیگر چینی، شخصیت داستان را با یک سری مراحل عجیب و جنگی روبرو می کند که هر یک از این مراحل در واقع کلیدی است برای راه یابی به مرحله بعد. حدود ۸۰ مرحله دراین افسانه وجود دارد که پادشاه میمون ها که شخصیت اصلی داستان است به کمک نیروهای خود و موجودات جاودانه این مراحل را یک به یک برای بدست یابی ارزش هایی معنوی طی می نمایند. با خواندن این قصه شما می توانید علاقه بر یادگیری خود را وارد یک داستان عجیب کنید و در طول مسیر با چالش های متفاوتی روبرو شوید.

دردسرهای یک چینی در چین
این کتاب اثر ژول ورن است که در چین و سایر کشورها از جمله کشور عزیز ما ایران، از محبوبیت بسزایی برخوردار است. کتاب دردسرهای یک چینی در چین توسط نشر خوارزمی برای اولین بار به چاپ رسیده است که در مدت محدودی توانسته است در میان علاقه مندان به فرهنگ و ادبیات چین، نظرات مثبتی را کسب نماید. داستان این کتاب یک شخصیت اصلی دارد که در واقع یکی از ثروتمندترین و سرشناس ترین افراد در چین محسوب می شود که بنا به پوچی ای که در زندگی کسب نموده بارها تصمیم بر خودکشی می گیرد. اما داستان به همین شکل پیش نمیرود و شما می توانید با نشر خوارزمی و این کتاب همراه شده و علاوه بر یادگیری و کسب مهارت های چینی، خود را وارد یک داستان سرگرم کننده کنید.

 

جنگ و آب
این داستان نیز با یک افسانه چینی دیگر شما را روبرو می کند که درباره تقابل شر و خیر موضوع را پیش می برد. شخصیت منفی قصه در پی تخریب زمین است و در نهایت با باران های سیل آسا در صدد از بین بردن زمین و گونه های انسانی بر زمین است.

راز عشق عالی؛ همسر بداخلاقِ جدیدم کمی‌شیرین و جذاب است
نویسنده این کتاب Jiong Jiong You Yao که کتابی سراسر عاشقانه و مانتیک است که برای کسانی که علاقه مند به این ژانر هستند کتاب جذاب و در عین حال مفیدی جهت تمرین مهارت های اصلی چینی خواهد بود.

 

اژدهای چینی
افسانه اژدهای چینی از افسانه های معروف چینی است که تقریبا تمامی مردم آن با این داستان آشنا هستند و از مفهوم آن در زندگی معنوی و شخصی خود بهره می برند. در واقع چیزی که در این داستان بسیار پررنگ است تبدیل اژدها به نشانی از فراوانی و گستردگی نعمت است که در فرهنگ چینی به این نشان بسیار می پردازند.

 

برای فراگیری زبان چینی قطعا نیاز به تمرین و تکرار روزانه است و شما می توانید این تمرین ها را با علایقتان همسو و در نتیجه با خواندن قصه های زیبا، گوش دادن به پادکست های چینی و یا حتی خواندن یک کتاب آشپزی و یا ورزشی، زمینه ساز اتفاقات خوب در این مسیر باشید.
زبان چینی به دلیل اینکه از کاراکترها به جای الفبا برخودار است می تواند تلفیقی از نقاشی و زبان را به شما تقدیم نموده و در نهایت با احساس اینکه یک مهارت به خصوص را می آموزید، از یادگیری زبان جدید خود لذت ببرید. زبان چینی از ایده آل ترین زبان ها برای ما ایرانیان است که در زمینه اقتصاد، تجارت و سفر به این کشور فوق العاده، مثمر ثمر بوده و می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبت در زندگی ما باشد.
در این زمینه شما می توانید علاوه بر آموزش های لازم در آکادمی زبان بهین دانش با اپ تخصصی ARE در ساعاتی خارج از کلاس نیز به تمرین و تکرار با دوستان خود پرداخته و در نتیجه با عضویت رایگان در گروه هایی که تهیه دیده شده است مشکل نبود پارتنر چینی را حل نموده و با هم سطحان خود به مکالمه و گفتگو بپردازید. این مورد با نظارت و پشتیبانی اساتید شما به صورت ۲۴ ساعته همراه است که می توانید به صورت تخصصی نیز با این عزیزان به رفع اشکال و تمرین بیشتر نیز بپردازید.
اپ ARE را می توان به یک سیستم برنامه ریزی تشبیه نمود که در کنار شما و جهت حمایت برای شما تهیه دیده شده است که شما را با روش سیستم آموزشی رامیت به سمت جلو سوق داده و در نتیجه مسیری مطمئن را رقم می زند.
شاید ما نیز، در زندگی روزمره، بارها و بارها به نوعی این وعده را به خود داده ایم که عملی را انجام دهیم ولی دائما آن را به تعویق می اندازیم و مصداق این ضرب المثل می شویم. اگر امری که در به تعویق انداختن آن، مهارت پیدا کرده اید، آموزش آنلاین زبان چینی  یا راکت زبان چینی است، با همکاران و مشاوران ما در آموزشگاه بهین دانش، تماس گرفته و یا شماره ی تماس و مشخصات خود را در کادر زیر، برای ما بفرستید. به شما قول می دهیم که مصداق ارباب توانگر نباشیم.