برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 چگونه آهنگ انگلیسی بنویسیم؟,آهنگ انگلیسی,نوشتن ترانه انگلیسی,اشعار و ترانه انگلیسی

«چگونه آهنگ انگلیسی بنویسیم؟» اگر شما این موضوع را در گوگل سرچ نموده اید، این به این منظور است که شما دوست دارید از آموزش زبان انگلیسی در مسیرهای دلخواهتان نیز استفاده نمایید و یادگیری را تنها برای مکالمه کردن و صحبت های روزمره بکار نبرید. اینکه در همان ابتدا سعی کنید برای یادگیری انگلیسی به دنبال ایجاد هدف باشید و هدف خود را از این کار مشخص نمایید، بسیار حائز اهمیت خواهد بود؛ چرا که افراد هدفمند در اکثر مواقع نسبت به افرادی که دلیل خاصی برای حضور در این مسیر ندارند، بهتر اقدام نموده و در عین حال با انگیزه بیشتری ادامه مسیر خواهند داد.

چگونه آهنگ انگلیسی بنویسیم؟

برای نوشتن شما علاوه بر اینکه نیاز به آشنایی با گرامر انگلیسی و قوائد دستوری دارید، به تمرین نوشتن جهت تقویت مهارت املایی و نگارشی انگلیسی نیز خواهید داشت و این کار مطمئنا به تمرین و تکرار بیشتری نیاز خواهد داشت. در واقع برای اینکه بتوانید به خوبی در این مسیر ادامه دهید بهتر است که به نکاتی که در این مقاله ذکر می شود نیز توجه نمایید. با ما همراه باشید:

۱- شنیدن آهنگ های متنوع انگلیسی:
شنیدن همیشه به شما در یادگیری بهتر، بیشتر کمک خواهد کرد. برای این منظور ترانه هایی را برگزینید و سعی کنید به صورت روزانه در حین انجام هر کاری به این موضوع بپردازید. نکته مثبتی که در این مورد وجود دارد این است که گوش دادن به موسیقی انگلیسی نیاز به حمل یک وسیله بزرگ مانند گذشته ندارد. شما برای این کار تنها به یک گوشی موبایل نیاز دارید.

۲- درباره اصول ترانه نویسی بخوانید:
مطالعه در این مورد را فراموش نکنید. همیشه دانستن اصول و قوائد می تواند از شما فرد حرفه ای تری بسازد. نوشتن ترانه انگلیسی با فارسی بسیار متفاوت است و برای این منظور بهتر است که مطالعه داشته باشید. خوشبختانه کتاب های بسیاری در این زمینه وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

۳- بنویسید:
هر آنچه که می توانید بنویسید؛ شعر باشد یا دلنوشته؛ فرقی نمی کند. شما باید بنویسید و تمرین نوشتن کنید. به انگلیسی هر آنچه که در طول روز به ذهنتان می آید را بنویسید. اگر در سطح مقدماتی هستید این کار شما را در مهارت نوشتن انگلیسی نیز تقویت خواهد کرد و اگر در سطح پیشرفته هستید رفته رفته به هدف خود یعنی ترانه سرایی و نوشتن آهنگ انگلیسی نیز نزدیک خواهید شد.

۴- استرس در انگلیسی را فرا بگیرید:
استرس ها در زبان انگلیسی بسیار کاربرد دارند. در واقع برای اینکه بتوانید انگلیسی بنویسید، انگلیسی بخوانید و انگلیسی صحبت کنید، شما نیاز به شناخت این فراز و فرودها خواهید داشت. برای این کار از دیکشنری های آکسفورد استفاده نمایید. استرس ها در انگلیسی می توانند حتی تعیین معنی یک کلمه و احساسات را مشخص نمایند و در واقع به نوشته و یا ترانه شما، احساس بدهند. به زبان ساده، استرس ها تاکید بر روی بخشی از کلمه است که با یادگیری آن می توانید به تلفظ صحیح نیز واقف شوید.

۵- یک لیست تهیه کنید:
از ترانه های مورد علاقه خود یک لیست تهیه کرده و در نهایت سعی کنید با شنیدن مکرر آنها و تمرین نوشتاری، سعی کنید که موسیقی و ترانه نویسی را بهتر بشناسید. در واقع نکته مهم این است که شما در ابتدا علاقه خود را در سبک های ترانه نویسی بیابید و این با گوش دادن، تمرین کردن و… میسر خواهد شد.

۶- لغات انگلیسی را فرا بگیرید:
شناخت لغات متعدد در هر زبانی به ذوق شاعر و نویسنده بی نهایت کمک خواهد کرد. وقتی شما با تعداد کمی از لغات زبان انگلیسی آشنا باشید، در واقع یا متن هایی در یک راستا خواهید نوشت و یا نمی توانید منظور و مفهوم خود را در تمامی سطح ها افزایش دهید. خواندن و نوشتن و گوش دادن همه می توانند شما را در مسیر بهتری قرار دهند و البته که خوب است با اشعار و ترانه های انگلیسی نیز شروع کنید.

۷- کلمات اصلی را در آهنگ خود بٌلد نمایید:
پر رنگ کردن برخی از کلمات در ترانه هایتان، در واقع مفهوم اصلی ای که در ذهنتان هست را به مخاطب می شناساند. برای این منظور با گوش دادن به ترانه های از قبل سراییده شده، می توانید به این موضوع مسلط شده و سعی کنید به مرور از کلمات بهتری در ترانه های خود استفاده نمایید.

گوش دادن به موسیقی انگلیسی از لحاظ بسیاری از کارشناسان در یادگیری این زبان موثر است و برای این منظور بسیاری این روش یادگیری را به دیگران پیشنهاد می دهند. اما نباید فراموش کرد که برای اینکه این روش برای شما کارساز باشد، باید به موسیقی نیز علاقه مند باشید.
در حقیقت اگر به ترانه های انگلیسی و خواننده های انگلیسی زبان علاقه مند باشید، یادگیری برای شما به یک سرگرمی تبدیل خواهد شد که علاوه بر آموزش انگلیسی شما به علاقه خود نیز می پردازید و این تایم یادگیری را به یک تایم سرگرم کننده برای خود تبدیل خواهید نمود.
گوش دادن به آهنگ های انگلیسی مانند دیدن فیلم نیز یک روش سرگرم کننده است و شما می توانید در این راستا با سایر کلمات پر کاربرد نیز آشنا شوید. در واقع در یادگیری زبان، فیلم و ترانه شما را با دنیای واقعی انگلیسی آشنا می کنند و می توانید حتی بهتر به اصطلاحات انگلیسی نیز آشنا شوید.

شما می توانید با این روش به صورت تخصصی، هم در زمینه ترانه سرایی پیشرفت نمایید و هم سایر مهارت های مهم و اصلی زبان انگلیسی را فرا بگیرید که این خود یک تیر و دو نشان زدن است. گاهی افرادی تنها زبان انگلیسی را در زمینه تخصصی خود فرا می گیرند. به طور مثال حسابدار به صورت تخصصی با اصطلاحات تخصصی انگلیسی در حسابداری آشنا می شود و در واقع شغل و موضوعی که برگزیده است را می تواند به خوبی عهده دار شود اما پس از مدتی شما نیاز دارید که بر تمامی بخش های دیگر نیز آشنا شده و در نهایت خود را برای ارتباط قوی تر با سایر افراد نیتیو و علاقه مند، آماده سازید.

اگر بتوانید در یادگیری زبان انگلیسی توجه دقیق تری به روش های یادگیری داشته باشید، مسیر ایده آل تری برای شما رقم خواهد خورد. در واقع چیزی که مهم است این است که در هر صورت انگیزه خود را حفظ نموده و سعی کنید با روش هایی که با سبک یادگیری تان همخوانی دارد و البته تنوعی که در این روش ها ایجاد می نمایید، یادگیری را به یک برنامه سرگرم کننده تبدیل نمایید.
زبان موضوعی جذاب برای تمامی اقشار است و البته که هر فردی توانایی این را ندارد که بتواند در زبان انگلیسی به سطح پیشرفته برسد. اما دلیل این نیست که زبان انگلیسی سخت است؛ بلکه چیزی که تفاوت را رقم می زند صبوری و تلاشی است که یک فرد هدفمند در این زمینه بکار می برد.
وقتی هدفی مشخص داشته باشید، در جهت بهبود زبان و رسیدن به هدفتان، هر روز قدم های مثبتی خواهید برداشت. شاید گاهی این قدم ها کوتاه باشد اما مطمئنا هر قدم کوتاهی از ایستادن بسیار با ارزش تر خواهد بود. به این موضوع فکر کنید و تلاش خود را برای رسیدن به اهداف مثبت زندگیتان، بکنید. پرداختن به یادگیری زبان می تواند برای شما آینده شغلی بهتری را رقم بزند.
در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، سعی در شناخت اهداف زبان آموزان می شود و در این زمینه به آنها مشاوره نیز داده می شود. شما می توانید برای انتخاب دوره و یا مسیری که برای رسیدن به هدفتان دارید از مشاوره رایگان کارشناسان آکادمی زبان احمدرضا ابراهیمی بهره برده و در عین حال با دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی از جمله آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، آموزش زبان انگلیسی ویژه شاغلین و یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی بر پایه سیستم آموزشی رامیت، آشنا شوید.
شرکت در این دوره ها هر یک ویژگی های خاص خود را دارند که با مصاحبه زیر نظر احمدرضا ابراهیمی و مشاوره هایی که در این زمینه به شما عزیزان داده می شود می توانید راه خود و نیازی که در این زمینه دارید را شناخته و با آگاهی کامل در این مسیر قدم بردارید.
ما در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، در کنار شما عزیزان هستیم و سعی می کنیم مسیر راحت تری را در یادگیری زبان انگلیسی و علایقتان، برایتان رقم بزنیم. اگر علاقه مند به یادگیری زبان هستید می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید.