IELTS7 Banner 01 8
آهنگ انگلیسی عاشقانه! این موضوع شما را به یاد چه ترانه ای می اندازد؟ به قطع بسیاری از ما به یاد ترانه تایتانیک از سلن دیون می افتیم. ترانه ای که سالیان سال به عنوان یک ترانه تمام عیار و عاشقانه در قلب ها و ذهن های بسیاری از ما ماندگار شد و در نهایت آهنگی تمام عیار برای یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینمای جهان در نظر گرفته شد.
آهنگ های عاشقانه به دلیل محبوبیتشان به مراتب از اهمیت ویژه تری نسبت به سایر ترانه ها برخوردار هستند. در وصف ترانه تایتانیک، همان بهتر که متن و ترجمه این ترانه را برای شما عزیزان در این مقاله بیاوریم و در ادامه از سایر آهنگ های عاشقانه انگلیسی نیز صحبتی هر چند کوتاه کنیم.

 

My Heart Will Go On

Every night in my dreams, I see you, I feel you
That is how I know you go on
Far across the distance and spaces between us
You have come to show you go on
Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on
Love can touch us one time and last for a lifetime
And never let go till we’re gone
Love was when I loved you
One true time I hold too
In my life we’ll always go on
Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on
You’re here, There’s nothing I fear
And I know that my heart will go on
We’ll stay forever this way
You are safe in my heart
And my heart will go on and on

 

هر شب در رویاهایم تو را می بینم و احساست می کنم
آن طور است که می دانم تو چنین می مانی
فراتر از فاصله و فضاهای بین ما
آماده ای که به من نشان دهی که چنین می مانی
نزدیک، دور، هر جایی که هستی
باور دارم قلبت همین طور خواهد ماند
یک بار دیگر در را باز می کنی
و در قلبم جای می گیری
و قلب من نیز همین طور خواهد ماند
عشق می تواند یک بار رخ دهد و برای یک عمر باقی بماند
و تا زمانی که نمرده ایم نمی گذاریم بمیرد
عشق زمانی بود که، من تو را دوست داشتم
یک زمان واقعی، من تو را داشتم
در زندگی ام، ما همیشه همینطور خواهیم ماند.
نزدیک، دور، هرجایی که هستی
من باور دارم که قلب هایمان خواهد تپید
یک بار دیگر در را باز می کنی
و در قلبم جای می گیری
من باور دارم که قلب هایمان خواهد تپید
تو اینجا هستی، و من هیچ ترسی ندارم
و می دانم که قلبم چنین باقی خواهد ماند
ما همیشه چنین می مانیم
تو در قلب من در امان خواهی بود
و قلب من برای تو خواهد تپید و خواهد تپید…

 

– when I need you
این آهنگ از Leo Sayer است که توسط سلن دیون نیز بازخوانی شده است. این آهنگ عاشقانه به دلیل سبک آرامی که دارد می تواند برای زبان آموزان دوره های مقدماتی آموزش انگلیسی  نیز مفید بوده و در نهایت تجربه شگفت انگیزی در یادگیری را برای شما رقم بزند.
این آهنگ نیز از «ماهر زین» خواننده سوئدی است که به شکل زیبایی به اجرا در آمده است. در این آهنگ «ماهر» از خداوند خود برای عشقی که به او داده است سپاسگزاری می کند و به شکل جذابی این ترانه را به مخاطبان خود تقدیم می نماید. این ترانه

– Perfect
این ترانه از خواننده دوست داشتنی «سلنا گومز» است که در فضایی کاملا عاشقانه و از عشقی ناکام صحبت می شود و در میان کاربران ایرانی به شدت محبوبیت دارد. در واقع شما در هر سطحی از یادگیری انگلیسی هستید می توانید از این آهنگ انگلیسی عاشقانه، لذت ببرید.

– Like I Loved You
محبوبیت بسیاری در دنیای ترانه ازآن خود نموده است و به خاطر ملودی آرامی که دارد، می تواند برای افراد مبتدی و کسانی که در سطح مقدماتی زبان انگلیسی هستند، مفید واقع شود.

– Send my love to your new love
این ترانه از خواننده مشهور آمریکایی، «ادل» است. این ترانه برای افرادی که در سطح متوسطه و پیشرفته آموزش زبان انگلیسی هستند، مفید است و از مفهوم عاشقانه بسیار زیبایی برخوردار است. این آهنگ مانند سایر آهنگ های ادل به سرعت در لیست بهترین آهنگ ها قرار گرفته و در نهایت می توانید از گوش دادن و یادگیری جملاتی که در آن بکار برده شده است، لذت ببرید.

– love story
فکر نمی کنم که فردی باشد که به ترانه های غربی علاقه داشته باشد و اما این ترانه زیبا از تیلور سویفت را نشنیده باشد. این ترانه فوق العاده و عاشقانه به بهترین شکل از زبان تیلور ادا شده است و می توان تیلور را از خواننده هایی به حساب آورد که به خوبی در این سبک فعالیت می کند. در نهایت اگر شما در سطح مقدماتی نیز هستید، می توانید از آن در یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید.

–  Lover
این ترانه عاشقانه نیز از تیلور سویفت است که به زیبایی هر چه تمام تر توسط ایشان به اجرا در آمده است. «عاشق» می تواند برای افرادی که در سطوح اولیه یادگیری انگلیسی نیز هستند، مناسب بوده و در عین حال یک فضای آرام و عاشقانه را برای شما رقم بزند. موسسات زبان ، آموزش زبان را به صورت حضوری وآنلاین در دوره های فشرده و فوق فشرده ارائه می دهد.

 

آهنگ ها از نوع عاشقانه شان طرفداران بسیاری در بین عموم دارند. بسیاری حتی بدون اینکه علاقه ای به یادگیری زبان دوم داشته باشند، این ترانه ها را گوش می دهند و در نهایت به مفهوم آنها دست می یابند. فراگیری زبان همراه با سرگرمی های اینچنینی می تواند به یک سرگرمی مبدل تبدیل شود که قطعا در دنیای امروزی به این روش یادگیری نیاز است.
موسسه زبان بهین دانش، در این مسیر تمهیداتی اندیشیده است و با اپلکیشن آموزش زبان ARE زبان آموزان را با انواعی از ترانه های مفهومی و فیلم های ویژه خود راغب به یادگیری نموده اند. در این اپ آموزش زبان انگلیسی در کنار آموزش آنلاین زبان انگلیسی به صورت تمام وقت انجام می پذیرد و زبان آموزانی که مایل به یادگیری به صورت خودآموز زیر نظر استادشان هستند می توانند از این طریق عمل کرده و در نهایت در بستری مهیج و سرگرم کننده در کنار سایر هم کلاسی های خود به یادگیری بپردازند.
دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه بهین دانش، به دو روش آموزش انگلیسی در ۵۰ روز و دوره های همیاد انگلیسی صورت می گیرد که این دوره ها دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند و مستقیما زیر نظر احمدرضا ابراهیمی برگذار می شوند. حمایت و پشتیبانی تمام وقت در واقع بخش مهمی است که می تواند زبان آموزان را در مسیر درستی قرار داده و از آنها افرادی مستعدتر بسازد.
اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و در واقع نیاز به کسب آگاهی در زمینه دوره های مربوطه و همچنین روش های یادگیری در منزل دارید می توانید با همکاران کارشناس ما ارتباط حاصل نموده و در نهایت از مشاوره رایگان آنها بهره ببرید.