IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان انگلیسی صوتی برای موبایل امروزه برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی از سایر روش های آموزشی جذاب تر خواهد بود. در این روش زبان آموزان انواع پکیج های صوتی و یا ترانه های انگلیسی زبان را برا روی گوشی نصب و به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.
زبان انگلیسی از جمله زبان های مهم در سراسر جهان است که با اختلاف از سایر زبان ها برای افرادی که علاقه مند به دو زبانه شدن هستند، جذابیت و اهمیت بیشتری دارد. این زبان زبان اول در جهان امروز است و بجز انگلیسی زبان ها دیگر افراد همگی تلاش دارند که قبل از زبان های دیگر به یادگیری آن اقدام نمایند.
هر روز بر تعداد افرادی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم بر می گزیند افزوده و بر تاکید یادگیری این زبان از سنین کوچک پافشاری بیشتری می شود. انگلیسی را می توان زمینه ساز اتفاقات مهم تحصیلی، شغلی و ارتباطات اجتماعی دانست و این موضوع می تواند شما را در ارتباطات بهتر و بیشتر یاری نماید.

 

از روش  هایی که می توان در استفاده از این موضوع نام برد، روش های زیر هستند که قابل نصب بر روی موبایل و تلفن های همراه هستند:

۱- نصب اپلکیشن های آموزش زبان انگلیسی
اپلیکیشن ها از جمله موارد مهم در آموزش انگلیسی در دنیای امروزی هستند. این اپ ها در شکل ها و با اهداف متفاوت توانسته اند سلایق بسیاری را تامین نمایند و در واقع به بخش های متنوعی بپردازند. برخی از این اپلیکیشن ها قابل نصب بر روی گوشی های اندورید و برخی دیگر قابل نصب بر روی تمامی گوشی ها هستند و این موضوع می تواند مزیت آنها نسبت به سایر اپ ها باشد.
برخی از نرم افزارها در واقع تنها به یادگیری یک مهارت مانند مکالمه یا گرامر می پردازند و برخی دیگر اما به تمامی مهارت ها در کنار هم می پردازند و انتخاب آنها به نیاز مخاطب بستگی دارد. این اپ ها در واقع گاهی با روش های سرگرم کننده و گاهی با روش های کاملا رسمی به آموزش انگلیسی می پردازند.
در این راستا ما اپ اختصاصی آموزش زبان بهین دانش را معرفی و در واقع خوشحالیم که توانسته ایم هر آنچه که نیاز مخاطب است را در آن تامین نماییم. از ویژگی های اپ ARE می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه
– پرداختن به تمامی زبان های خارجه
– پشتیبانی و ارتباط از نوع انسان به انسان و نه انسان با رباط!
– ادغام روش سرگرم کننده یادگیری زبان انگلیسی با روش استاندارد یادگیری انگلیسی
– قابل استفاده برای تمرین گروهی و خصوصی
– پشتیبانی از طریق اساتید راکت
– دارای پشتیبانی تمام وقت و ۲۴ ساعته
– دریافت به صورت رایگان برای زبان آموزان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی
– دارای فایل های صوتی و کلیپ های تصویری اختصاصی
– تمرین مکالمه و چت گروهی در گروه های تخصصی
– و…

این اپ را می توان یکی از جذاب ترین اپ های حال حاضر داخلی دانست که آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به صورت متنوع و با روش سیستم آموزشی رامیت به مخاطبان ارائه می دهد و شما می توانید به صورت کاملا غیرحضوری و تنها با یک نصب ساده از بازار این اپ را بر روی گوشی های همراه خود داشته باشید و در هر ساعت از شبانه روز به تمرین بپردازید.
فایل های صوتی، مکالمه های تخصصی و … از مواردی هستند که قابل استفاده هستند و برای یادگیری با موبایل کاملا کاربردی هستند.

 

۲- نصب فایل های صوتی آموزشی بر روی موبایل
این فایل ها در موضوعات متفاوت تهیه دیده شده اند که شما می توانید به راحتی و با یک دانلود ساده به آنها دسترسی یافته و تمرین بسیار خوبی را برای خودتان رقم بزنید. این فایل ها می توانند در برگیرنده سایر مهارت های اصلی و مهم در یادگیری زبان انگلیسی باشند.

۳- نصبت پادکست های انگلیسی بر روی موبایل
پادکست ها نیز شکی جدید و سرگرم کننده هستند که کمتر کسی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می کند اما از این نوع روش یادگیری بهره نمی برد. پادکست ها ادغامی از فایل های صوتی و تصاویری از بخشی از یک کتاب یا… هستند که برای زبان آموزان نوعی جذاب از آموزش را رقم می زنند. شما با پادکست ها می توانید علاوه بر تقویت مهارت شنیداری مهارت خواندن، تلفظ و نوشتن کلمات انگلیسی را نیز کسب نمایید.

 

۴- نصب آهنگ های انگلیسی بر روی موبایل
آهنگ های انگلیسی با موضوعات متنوع نیز نوعی دیگر از روش های یادگیری زبان با موبایل هستند که در واقع می توان به راحتی به آن دست یافت و با انتخاب ژانر مورد علاقه تان لذت بیشتری را از این موضوع ببرید. آهنگ های آرام شاید در مراحل اولیه برای همه ما بهتر باشند و بتوانند نتایج بهتری را رقم بزنند اما آهنگ های راک انگلیسی و یا آهنگ های رپ انگلیسی به دلیل تند خوانی و سرعتی که در ادای عبارات و جملات انگلیسی دارند می توانند در مراحل پیشرفته تر آموزش زبان انگلیسی به کار آیند و برای افرادی که در سطح متوسطه یا پیشرفته در آموزش زبان قرار دارند کارساز واقع شوند.

۵- تغییر زبان گوشی های همراه
این تغییر زبان نیز خود بخشی دیگر از آموزش هستند که شما را با عبارات، اصطلاحات و کلمات پرکاربرد انگلیسی آشنا می کنند و می توانند تمرین مناسبی جهت یادگیری روزانه زبان انگلیسی باشند. در واقع همه ما روزانه مدت زیادی را در گوشی های همراه سپری می کنیم و دیدن مکرر این کلمات و عبارات می توانند بهترین گزینه ممکن برای یادگیری زبان به شکل ناخودآگاه و یا شهودی باشند.

 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی با نیاز و علاقه ادغام شده است و موسسات آموزش زبان انگلیسی باید بتوانند در ایجاد انگیزه و ثابت قدم ماندن علاقه مندان کمک کنند. در واقع موسسات بیش از اینکه باید بر آموزش تمرکز کنند باید به راهبری و ایجاد انگیزه نیز تمرکز داشته باشند تا بتوانند زبان آموزان را در این مسیر مهم یاری رسانده و مسیری کوتاه تر را به آنها نشان دهند.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی دانش مسیر را با دوره های ویژه خود هموار و در نتیجه سبکی جدید از آموزش را به زبان آموزان نشان داده است. دوره های تحت اجرا در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در دو دوره راکت انگلیسی و همیاد انگلیسی خلاصه گردیده اند که هر کدام در جایگاه خود مثمر ثمر و تاثیرگزار هستند. راکت یک دوره فوق فشرده و ۵۰ روزه آموزش زبان است که روشی نوین را وارد آموزش زبان انگلیسی نموده است و اما دوره همیاد یک دوره کاملا خصوصی است که به صورت شخصی زبان را به هر فرد و با توجه به سبک یادگیری آنها آموزش خواهد داد.
در صورت علاقه به یادگیری زبان انگلیسی و دو زبانه شدن افراد می توانید با مشاوران آموزشی ما ارتباط برقرار نموده و به صورت رایگان و از طریق اینستاگرام و پشتیبانی سایت پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.