IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان فرانسه در خواب؛ ممکن است این عبارت را در سایت های مختلف دیده باشید یا از دوستانتان شنیده باشید، به نظر شما چنین آموزشی وجود دارد تا بتوانیم از آن استفاده کنیم؟ درست مثل وقتی است که یک اتفاق برایتان می افتد و می گویند به جنبه ی مثبت قضیه یا به نیمه ی پر لیوان نگاه کن. در رابطه با آموزش زبان فرانسوی در خواب می تبرای زبان آموزان علاقه مند به زبان که هم در کلاس شرکت می کنند و هم خودشان پی گیرند بگویم: بله، تقریبا وجود دارد! البته به آن دست از زبان آموزان یا افرادی هم که تنبلی می کنند و می خواهند در خواب زبان فرانسه بیاموزند یا به اجبار می خواهند زبان فرانسه را یاد بگیرند و دنبال راه آسان هستند هم می توانم بگویم: بله!

 

ببینید این روش در صورتی میسر است که شما قبل از خواب به صدای زبانی که میخواهید یاد بگیرید مثل زبان فرانسه گوش کنید و در حالت خواب و بیداری باشید وگرنه این معجزه رخ نخواهد داد که پس از خواب وقتی شما در حال خر و پف کردن هستید چیز جدیدی یاد بگیرید. حالا دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شما فایل صوتی ای که تهیه کرده اید را پخش می کنید و به آن گوش می دهید و پس از اینکه خوابتان گرفت قطعش می کنید و می خوابید بعد مغز مبارکتان هرآنچه شما قبل از خواب به خوردش داده اید را تکرار و تکرار و تکرار می کند تا جایی که تشخیص بدهد بس است و در کتابخانه ی خودش جایی برایشان باز می کند و ذخیره شان می کند و همین است که باعث می شود مطالب زود از یادتان نرود یا کلمات را سریعتر به خاطر بیاورید و بتوانید بهتر با لهجه ی فرانسوی صحبت کنید.

 

حالا آیا این روش توسط کسانی که کارشان تحقیق و پژوهش است تایید شده است یا خیر؟ بله تایید شده است این نظریه که شما به هرچه در حالت خواب و بیداری توجه کنید عمیقا پس از خواب توسط مغز به آن توجه و پرداخته می شود کاملا توسط محققان جهانی تایید شده است و نکته ای است که هر کدام از ما بارها و بارها به آن برخورده ایم مثلا شب هایی که با حال خوب به رخت خواب می رویم که بخوابیم وقتی منتظر این هستیم تا خوابمان ببرد فکر های بسیاری می کنیم که هوشیارانه نیستند و همین باعث حال بدی می شود گاهی اوقات؛ اما اگر ما بیاییم و آگاهانه به فکر هایمان دقت کنیم و مثبت هایش را انتخاب کنیم و به مثبت ها توجه بیشتری بکنیم و اتفاق های مثبت روز یا زندگیمان را مرور کنیم و شکر گذار خدا باشیم هم زودتر خوابتان خواهد برد و هم وقتی از خواب بیدار می شویم سرحال و قبراقیم،از استراحتمان راضی هستیم و با انرژی به دنبال کردن اهدافمان ادامه می دهیم.

 

به شما پیشنهاد می کنم که حتما این روش را امتحان کنید چه جزء دسته ی کسانی هستید که تحت نظر مدرس آموزش زبان فرانسه می بینند و چه از گروهی هستید که تصمیم دارید خود آموز یاد بگیرید، این روش به یادگیری زبان فرانسه شما قطعا کمک خواهد کرد اما نه یک هفته ای اگرچه شما ممکن است در یک هفته هم نتیجه هایی ببینید اما زمان بگذارید البته تنها این روش برای آموزش کافی نیست شما چه خود آموز باشید چه نباشید باید در طول شبانه روز وقتی را برای مطالعه و آموزش زبان فرانسه بگذارید به نسبت تلاش و وقتی که می گذارید نتیجه هم می بینید. من به کسانی که به صورت خود آموز دارند فرانسه یاد می گیرند پیشنهاد می کنم کلاس های زبان فرانسه را دنبال کنند البته در اوضاع و احوال کرونایی الان خیلی بهتر است از کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسه استفاده کنید چرا که به صورت تخصصی و کامل تحت نظر مربی آموزش می بینید و خیالتان راحت است تازه می توانید از فایل های صوتی آموزش هم شب ها قبل از خواب استفاده کنید و به خودتان زحمت جستجو در اینترنت را ندهید و وقتتان را صرف شنیدن فایل های آموزشی استاندارد کنید. در آکادمی زبان بهین دانش نیز کلاس های آموزش زبان فرانسه به شکل های مختلف در بستر آموزش آنلاین زبان فرانسه ارائه می شود. شما می توانید دو ماهه با شرکت در دوره ی آموزش زبان فرانسه در ۵۰ روز، به یادگیری فرانسه ی تان کمک شایانی کنید. همچنین می توانید در دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه که به انتخاب خودتان می تواند در یک یا چندین هفته برگزار شود شرکت کنید. انتخاب با شماست بسیار خوشحال می شویم در راه رسیدن به اهدافتان و دنبال کردن رویاهایتان همراه شما باشیم در صورت تمایل می توانید فرم ثبت نام را پر کنید تا با شما تماس بگیریم همچنین می توانید برای رفع سوال هایتان با موسسه تماس بگیرید. امیداورم به نکته ی تشریح شده در این مقاله خوب دقت کنید چرا که بخش مهمی از انرژی زندگی ما در گرو خوب خوابیدن و تغذیه روحمان در شبانه روز است.