یادگیری و آموزش هر زبانی باید به صورت گام به گام و اصولی صورت گیرد. هر فردی باید از آغاز یادگیری به صورت قدم به قدم از مراحل مختلفی عبور کند تا به تسلط کامل و کافی در زبان مورد علاقه خود برسد. در این مقاله ما به صورت اختصاصی به بررسی آموزش گام به گام زبان چینی می پردازیم. یادگیری الفبای و طرز نوشتن زبان چینی کار آسانی نیست و نیاز به تلاش و پشتکار فراوانی دارد. در واقع حروف الفبای زبان چینی شامل کارکترهایی می شود که دارای معانی و مفهوم خاصی هستند. شاید شروع یادگیری و آموزش زبان چینی سخت باشد اما با تسلط بر این زبان به راحتی می توانید به دستاوردهای زیادی دست پیدا کنید.

آموزش گام به گام زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته

برای یادگیری زبان چینی نیاز به گام های مداوم و پیوسته می باشد. در این مسیر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی از اولین گام تا آخرین لحظه (نیتیو لایک شدن) همراه و همگام با شما زبان آموزان هستند. به مراحل یادگیری و آموزش زبان چینی که در ادامه مطرح خواهد شد دقت نمایید.

  • هدف گذاری

در صورتی که به دنبال تسلط کامل بر زبان چینی و یا دیگر زبان ها هستید، بهتر است از همان ابتدا به هدف گزاری اقدام نمایید. هدف گزاری و داشتن انگیزه به شما در ادامه مسیر کمک بسیار زیادی می کند. داشتن اساتید و راهبران متخصص برای هدف گذاری بهتر به شما کمک می کند تا  مسیر را به صورت حرفه ای پیش ببرید.

  • انتخاب موسسه و سایت زبان

برخی از افراد برای آموزش گام به گام زبان چینی به صورت خودآموز، به یادگیری می پردازند. این کار نیاز به برنامه ریزی، تلاش، پشتکار، تعهد بسیار بالا، زمان کافی و… دارد. پیشنهاد اول و آخر ما به شما شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان چینی می باشد. آموزشگاه و سایت های آموزش زبان چینی دارای مزایای بسیاری می باشند، از جمله:
باعث روند یادگیری سریع تر می شوند.
به نظر شما آموزش آنلاین یا حضوری زبان چینی برای شما مفیدتر است؟ زمانی که به مزایای یادگیری آنلاین زبان چینی دقت می نماییم، کمتر کسی را پیدا خواهیم کرد که به سراغ آموزش حضوری برود. در حال حاضر ترجیح اکثر افراد و البته پیشنهاد ما به شما آموزش آنلاین زبانی چینی می باشد.

  • روش های یادگیری زبان چینی

هر موسسه و آموزشگاهی برای آموزش زبان چینی و یا دیگر زبان ها از روش های مختلفی استفاده می کنند. داوطلبان سعی کنند که از روش یادگیری هر موسسه ای اطلاع و آگاهی کاملی داشته باشند تا متناسب با هدف خود به انتخاب یکی از روش ها اقدام کنند. برای مثال یکی از روش های یادگیری زبان چینی که در سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد، آموزش زبان چینی با سریال است. در ادامه درباره این سبک آموزشی بیشتر توضیح خواهیم داد.

  • مدرسین زبان چینی

از سابقه تدریس اساتید و روش آموزشی آن ها مطلع شوید. مدرسینی را انتخاب کنید که از شما حمایت و پشتیبانی کاملی داشته باشند. اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته، بر اساس نیاز زبانی فراگیران و خصوصی سازی آموزش، به برنامه ریزی می پردازند. مدرسین چند زبانه سایت با روش آموزشی متفاوت باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس فراگیران نیز می شوند.

  • برنامه ریزی

حال زمان آن رسیده است که با توجه به مطالب و اهدافی که دارید به برنامه ریزی جامعی بپردازید. افرادی که یادگیری زبان چینی را به صورت خودآموز در پیش گرفته اند باید بدانند که برنامه ریزی آن ها باید بسیار کامل تر و متفاوت تر از افرادی باشد که در کنار مدرسین آموزشگاه زبان چینی به یادگیری مشغول هستند، باشد.

  • آغاز یادگیری

همه ما به خوبی می دانیم که برای نیتیو لایک شدن نیاز به تسلط و آموزش گام به گام خواندن، نوشتن و مکالمات زبان چینی می باشد. با تسلط بر حروف الفبای چینی کار شما آغاز می شود. با تسلط بیشتر می توانید به اصطلاحات و عبارات پرکاربرد زبان چینی تسلط پیدا کنید و همچون نیتیو لایک ها به صحبت و مکالمه بپردازید اما فراموش نکنید که برای رسیدن به این نقطه باید اولین قدم را به درستی بردارید.

  • وسایل کمک آموزشی

خارج از کلاس های آموزش زبان چینی می توانید به مطالعه کتاب ها و رمان های زبان چینی، موسیقی چینی، اپلیکیشن های آموزش زبان چینی، سریال های زبان چینی و… استفاده کنید. اینکار روند یادگیری سریع تری را پیش روی شما قرار می دهد.

کتاب آموزش گام به گام زبان چینی

  • کتاب Integrated Chinese Character Workbook
  • کتاب Reading and Writing Chinese
  • کتاب Barrons Chinese Language and Culture

بهترین و موثرترین روش یادگیری زبان چینی

وقت آن رسیده است که به معرفی یکی از بهترین روش های یادگیری زبان چینی بپردازیم. صفر تا صد آموزش زبان چینی را با روش پشنهادی ما آغاز کنید. احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره راکت به آموزش زبان چینی با سیستم آموزشی متفاوت پرداخته است.
دوره راکت یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان چینی می باشد. این دوره به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان چینی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان چینی در 50 جلسه) در حال برگزاری است. داوطلبان آموزش زبان چینی با کمک کارشناسان و مشاوران ما و با توجه به نیاز زبانی خود، می توانند به انتخاب هر یک از دوره ها اقدام نمایند. طراحی و ابداع دوره راکت بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی صورت گرفته است. با کمک دوره راکت و با توجه به سیستم آموزشی متفاوت باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. به نظر شما سیستم و روش آموزشی دوره راکت چیست که در مدت زمان کوتاهی منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود؟

سبک و روش آموزشی دوره راکت

دوره راکت به دلایل مختلفی آموزش زبان با سریال را انتخاب کرده است. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث چنین انتخاب هوشمندانه ای شده است این است که، افراد برای نیتیو لایک شدن باید در کشور چین و با مردم چین دائم در حال مکالمه و صحبت باشند اما افرادی که چنین شرایط و موقعیتی را در اختیار ندارند باید به سراغ روش های جایگزین و البته نتیجه بخش بروند. این روش حقیقی و جایگزین، آموزش زبان چینی با سریال می باشد.
اساتید چند زبانه و حرفه ای دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم توانایی تدریس دوره راکت را پیدا کرده اند و با آگاهی از دغدغه و نگرانی زبان آموزان به آموزش می پردازند. فراگیران می توانند با خیالی راحت و از ابتدا تا انتهای دوره راکت با اساتید خود، در مسیر یادگیری غرق شوند و یادگیری نا محدودی را تجربه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره راکت می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است، بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.