در نگاه اول نوشتن حروف الفبای زبان کره ای دشوار به نظر می رسد. علت پیچیدگی این زبان این است که شامل 19 حرف و 21 آوا می باشد. حروف الفبای کره ای با وجود پیچیدگی های زیادی که دارد یکی از شیرین ترین زبان ها نیز محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نوشتن زبان کره ای اقدام نماییم و شما را با این سبک آموزشی آشنا کنیم. با رعایت نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد، نوشتن حروف الفبای زبان کره ای نیز برای شما راحت تر خواهد شد. با یادگیری حروف الفبا، خواندن و نوشتن آن ها، تسلط شما بر این زبان نیز بیشتر می شود. پس به مطالبی که در این مقاله مطرح می شود دقت نمایید.

نوشتن حروف الفبای زبان کره ای با تلفظ فارسی

برای نوشتن حروف الفبای زبان کره ای بهتر است که ابتدا با تک تک حروف و صدایی که دارند آشنایی کسب کنید.

ابتدا به معرفی حروف اصلی در زبان کره ای خواهیم پرداخت:

 بصورت «ک» و «گ » تلفظ می شود.

بصورت «ن» خوانده می شود.

 بصورت «د» تلفظ می شود.

بصورت «ل » و «ر» تلفظ می شود.

بصورت «م» خوانده می شود.

 بصورت «پ » و «ب» تلفظ می شود.

بصورت «س» بیان می شود.

 بصورت «نگ» تلفظ می شود.

بصورت «ج » بیان می شود.

ㅊ بصورت «چ » تلفظ می شود..

بصورت «ک » خوانده می شود.

 بصورت «ت » تلفظ می شود.

بصورت «پ » بیان می شود.

 بصورت «ه » تلفظ می شود.

حروف صدادار در زبان کره ای

 بصورت «آ» مایل به صدای «اَ» خوانده می شود.

 صدای «آ» مایل به صدای «اُ» میدهد.

صدای «اُ»خوانده می دهد.

 بصورت «او» خوانده می شود.

 صدایی بین «ِإ» و«اُ» میدهد.

 بصورت «ایی» خوانده می شود.

بصورت «اِ» تلفظ می شود.

بصورت «اِ» بیان می شود.

 بصورت «یا» خوانده می شود.

با صدای «یا» کوتاه خوانده می شود.

 بصورت «یُ» خوانده می شود.

با صدای «یو» تلفظ می شود.

 بصورت «یه» خوانده می شود.

بصورت «یه» خوانده می شود.

حروف بی صدا در زبان کره ای

 بصورت «ک» تشدید دار تلفظ می شود.

صدای «ت» تشدید دار خوانده می شود.

صدای «پ» تشدید دار بیان می شود.

 صدایی بین «س» و«ش» میدهد.

 صدایی بین «چ» و«ج» میدهد.

انواع صداهای ترکیبی زبان کره ای

 بصورت« ِوه» تلفظ می شود.

بیشتر بصورت« اِ» خوانده می شود.

 بصورت «وا کوتاه تلفظ می شود.

صدای «وِه» می دهد.

 بصورت «وی» تلفظ می شود.

صدای «اویی» می دهد.

بصورت « وَ » خوانده می شود.

نکاتی درباره نوشتن حروف الفبای زبان کره ای

  • حروف صدادار به هیچ وجه اول جمله قرار نمی گیرند.
  • کلمات زبان کره ای به صورت بخش بخش، نوشته می شوند.
  • نوشتن زبان کره ای از چپ به راست می باشد.
  • طرز نوشتن خطوط عمودی در زبان کره ای از بالا به پایین است.
  • هنگام نوشتن سعی کنید به صورت بخش بخش کلمات را بنویسید.

تلاش کرده ایم تا به این جای مقاله با طرز نوشتن حروف الفبای زبان کره ای آشنا شوید. با رعایت نکات بالا و تمرین و تکرار به راحتی می توانید بر طرز نوشتن حروف زبان کره ای تسلط پیدا کنید. زبان کره ای همچون دیگر زبان ها از سختی هایی برخوردار است اما با وجود هدف و انگیزه این سختی برای شما به شیرینی تبدیل می شود. در کنار اساتید و مدرسین حرفه ای یادگیری زبان کره ای برای شما آسان تر نیز خواهد شد.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با طراحی دوره راکت به برگزاری کلاس های آموزش زبان کره ای به صورت خصوصی و آنلاین اقدام کرده است. دوره راکت با سیستم آموزشی متفاوت در کنار اساتید چند زبانه به تدریس زبان آموزان می پردازند. اساتید دوره راکت دو الی چند زبان را به سبک راکت آموزش دیده اند. به همین علت با درک و آگاهی بالا از دغدغه زبان آموزان تدریس را آغاز کرده اند.
دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان کره ای در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان کره ای در 50 جلسه) در حال برگزاری می باشد. برگزاری دوره به دو صورت متفاوت با هدف، حق انتخاب بیشتر با توجه به نیازها و شرایط زبانی شما می باشد؛ هم چنین می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه مطرح خواهد کرد از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار شوید.
راکت از طریق سریال های کره ای، به آموزش زبان کره ای اقدام می کند. استفاده از این روش مسیر یادگیری را برای زبان آموزان لذت بخش تر خواهد کرد. از طرف دیگر آموزش زبان کره ای با سریال، فضایی را برای زبان آموزان فراهم می کند که باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. سریال های کره ای به دلیل محتوای آموزشی متفاوت و قرار دادن زبان آموزان در شرایط متفاوت باعث آموزش و یادگیری عادات و مهارت های زبانی به زبان آموزان نیز می شوند. دوره راکت اغلب مورد استقبال افرادی که قصد نیتیو لایک شدن در مدت زمان کوتاهی دارند، قرار می گیرد اما این بدان معنا نیست که این دوره فقط برای این افراد با چنین شرایطی تهیه شده است بلکه دوره راکت برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب است. در دوره راکت هدف اصلی نیتیو لایک شدن زبان آموزان می باشد. دیگر مهارت های زبانی به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به زبان آموزان آموزش داده می شود. اساتید دوره با شخصی سازی آموزش زبان کره ای به برنامه ریزی بر حسب نیازهای زبانی فراگیران می پردازند. ممکن است برخی از داوطلبان بیشتر به دنبال تسلط بر گرامر باشند تا مکالمه، با توجه به مواردی از این قبیل به آموزش و برنامه ریزی برای زبان آموزان اقدام می کنند.

در صورتی که علاقه مند هستید نیتیو لایک شدن را با تیم حرفه ای سایت احمدرضا ابراهیمی تجربه کنید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره راکت از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002