امروز خوشحال هستیم که گزارشی از کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه نونهالان را تقدیم به شما نماییم تا با روند کلاس و نحوه طرح درس برای این عزیزان بیشتر آشنا شوید. نونهالان در این ایام بیش از افراد دیگر نیاز به برنامه های سرگرم کننده داشته و باید این روزها را که به شکل خسته کننده ای برای آنها می گذرد را پر نماییم.
کرونا علاوه بر اینکه بسیاری از کارها را کساد کرد و بسیاری را خانه نشین نمود،بخش تلخش شاید خانه نشینی کودکان و دور کردن آنها از اجتماعات سرگرم کننده ای چون مهد و مدرسه بود. آکادمی زبان بهین دانش اما با برپایی دوره های حضوری زبان انگلیسی ویژه کودکان در زمان مقرر و برنامه ریزی شده، دوره های آنلاین آموزش انگلیسی را با روش راکت برگزار نمود تا به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان ممکن زبان آموزان را مسلط به یادگیری زبان انگلیسی نماید.
روش جدید با روش سیستم آموزشی رامیت برگزار شده و زبان آموزان را در ۱۸ جلسه یک ساعت و نیمه به شکل غیر حضوری،آماده دستیابی به سطوح بالاتر در زبان انگلیسی نمودند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

این دوره تحت عنوان دوره Primary ۶ انگلیسی و در سطح پیشرفته در آکادمی زبان بهین دانش جلسه دوم خود را در تاریخ دوم اردیبهشت آغاز نمود و تدریس این دوره را استاد هانیه تبعه امامیه از اساتید جوان مجموعه بر عهده گرفتند. هانیه تبعه امامیه در مدت زمانی اندک، تمامی دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن گذرانیده و در فاصله یکسال به بهترین مدارج در زمینه تدریس دست یافتند. استاد تبعه امامیه در خصوص تدریس به زبان آموزان ۷ تا ۱۲ ساله، کارنامه درخشانی را داشته و سابقه درخشانی را در زمینه تدریس آنلاین و حضوری زبان انگلیسی ویژه کودکان رقم زده اند. ایشان با ارتباط درست و عمیق با زبان آموزان خود، یادگیری زبان انگلیسی را به یک فعالیت سرگرم کننده برای آنها تبدیل نموده اند تا بتوانند در این ۱ ساعت و نیم حضور در کلاس های زبان انگلیسی، علاوه بر یادگیری زبان، از دنیای کودکانه خود دور نبوده و از زمان خود در قالب بازی و سرگرمی، استفاده لازم را ببرند.
کتاب مورد استفاده در این دوره، کتاب Big fun ۲ انگلیسی است که به صورت اختصاصی برای زبان آموزان خردسال و کودک در نظر گرفته شده است.
کتاب Big Fun 
با استفاده از واژگان ساده و مبانی زبان، زبان انگلیسی را به بهترین نحو ممکن به کودکان آموزش می دهد و ساده سازی زبان انگلیسی را برای زبان آموزان نونهال به روندی شیرین و ساده تبدیل می نماید.. زبان آموزان نونهال علاوه بر بهبود و تقویت مهارت های اصلی در زبان انگلیسی با انجام انجام پروژه های جذاب و خلاق در واقع روند بهبود یادگیری خود را سریع تر می کنند.
این کتاب به صورت گام به گام زبان آموزان خردسال را در تمامی مراحل راهنمایی کرده و مسیر درست را جهت فراگیری زبان انگلیسی به آنها یاد خواهد داد. همچنین، بخش Letters to parents برای والدین زبان آموزان، تهیه دیده شده است که آنها را از روند یادگیری کودکانشان مطلع می نمایند. کتاب Big Fun شامل کتاب کار، DVD آموزشی و سی دی صوتی است که این خود می تواند یک مسیر درست را برای اساتید و والدین جهت آموزش به کودکان، مشخص نماید.
در عین حال این کتاب شامل فیلم های آموزش زبان انگلیسی ویژه نونهالان است که شامل موارد زیر می باشد:
– آهنگ های تصویری
– انیمیشن های جذاب
– ویدئوی تمام داستان های کتاب
– کتاب راهنمای معلم

اگر بخواهیم به تک تک ویژگی های این کتاب بپردازیم، باید ساعت های بسیاری را اختصاص به این موضوع داده و از حوصله شما عزیزان خارج است. اما در این مورد همین کافی است که این کتاب یک مسیر برنامه ریزی شده و هدفمند را جهت تدریس شیرین و اصولی زبان انگلیسی برای خردسالان تهیه دیده که شما می توانید از استفاده آن لذت فراوان ببرید.

 

 

کلاس با ارسال دو فایل صوتی شاد و کودکانه، حالت رسمی گرفت. قبل از اینکه استاد تبعه امامیه کلاس را شروع کند، با سلام گرم و پر شور و شوق ایلیا مواجه شد. این کار ایلیا، از دید استاد پنهان نماند و با تشویق و ذوق و شوق استاد همراه شد. ایلیا به کلاس انرژی مثبت خود را تزریق کرده بود و صدای گرم او از ابتدای کلاس تا انتهای کلاس همچنان بر زیبایی کلاس می افزود.
استاد با زبان آموزان به سلام و احوالپرسی به انگلیسی پرداختند و در ادامه یک فیلم شاد آموزش انگلیسی توسط ایشان ارسال شد. ایلیا شبیه به این ویدئو شعرهای انگلیسی را می خواند و استاد را مجبور به تشویق تمام و کمال او کرده بود. درس امروز درباره آشنایی زبان آموزان کودک با اسامی حیوانات به انگلیسی بود. کلیپ با ارسال عکس های مختلف و ایجاد صدای تمامی این حیوانات، یادگیری ناخودآگاه اسامی حیوانات را ایجاد می نمود.

 

 

استاد از زبان آموزان خواست که هر آنچه را که از این کلیپ آموخته اند بیان کنند و این صحبت استاد با ایجاد انواع صدای حیوانات و اسامی آنها همراه بود. استاد علاوه بر ارسال صدا و تشویق صوتی زبان آموزان، به ارسال استیکرهای متنوع برای آنها اقدام می نمود و در واقع این کار استاد جواب داده و زبان آموزان را بیشتر سر شوق آورد.
یک فایل سرگرم کننده دیگر برای آنها ارسال شد که آموزش اسامی حیوانات به انگلیسی با شعر را در دست کار داشت. این انیمیشن شاد با تنوع در رنگ ها و حیوانات جذاب برای همه آنها بخش شادی را رقم زد و استاد از آنها خواست تا اسامی حیواناتی که تشخیص داده اند را با انگلیسی اعلام نمایند.
در ادامه استاد خواستند که به کتاب رجوع کرده و دور حیواناتی که اسامی آن را بلدند خط بکشند. وقتی این تمرین انجام شد، خواسته شد که اسامی آنها را گفته و صدای خود را در گروه ارسال نمایند. استاد در این لحظه از آنها خواست که پازل های مربوط به این بخش را انجام داده و بعد از آن با رنگ دلخواه رنگ نمایند.

 

بیشتر بخوانید:
حیوان به انگلیسی

 

در ادامه استاد برای آنها با زبان کودکانه تفاوت is و are را شرح داد و کلیپی آموزشی با این مضمون در گروه ارسال نمود. ایلیا این موضوع را به خوبی متوجه شده بود و با مثالهایی کوتاه این موضوع را توضیح داد.
is و are در واقع از افعال to be هستند که این افعال در زمان حال به سه شکل (am, is, are) می‌باشند اما در شکل گذشته am و is به فعلِ was و شکل گذشته are به فعلِ were تغییر حالت می دهد.
اشکال مخفف افعال to be در انگلیسی
، به شکل زیر می باشند:
am > ‘m
is > ‘s
are > ‘re

و در عین حال برای منفی کردن  افعال to be در انگلیسی تنها به یک not بعد از آنها اکتفا کرده و به این شکل جمله ما حال منفی به خود می گیرد.

 

 

فراگیری زبان انگلیسی یعنی پاسخ به بسیاری از نیاز های مهم در جامعه ای که زبان انگلیسی یکی از بخش های مهم آن شده است. این موضوع برای بسیاری از خانواده ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و تلاش می کنند که زبان انگلیسی را در همان کودکی به فرزندان خود یاد بدهند.
در این راستا آموزشگاه های زبان انگلیسی، در راغب کردن زبان آموزان تاثیر بسزایی داشته و در عین حال وظیفه دارند که نونهالان را از دنیای کودکانه خود جدا نکرده و یادگیری را به روش ناخودآگاه در آنها نهادینه کنند. در این راستا روش های بسیاری هست که می تواند برای آنها سرگرم کننده بود که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش زبان انگلیسی با کارتون
– آموزش زبان انگلیسی با شعر
– آموزش زبان انگلیسی با آهنگ های کودکانه
– آموزش زبان انگلیسی با قصه
– و …

از آنجایی که دنیا رو به پیشرفت است دیگر نمی توان گفت که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان درست است یا غلط؟ تنها راه این است که اجازه دهیم که آنها این مسیر را انتخاب کرده و در ادامه به آنها کمک کنیم از مسیری که در آن قرار گرفته اند لذت ببرند. کودکان سرمایه ما هستند اما نه به قیمت سختگیری!
ما می توانیم لذت بردن در یادگیری را با آموزش ادغام کرده و در عین حال از روش آموزش زبان انگلیسی به روش ناخودآگاه در کودکان استفاده نماییم. دوره های آنلاین آموزش انگلیسی، دست اساتید را در این زمینه بازتر گذاشته و می توانند این مقصد را در مسیر درست تری قرار داد.
اگر شما عزیزان علاقه مند به آموزش آنلاین انگلیسی به کودکان خردسال خود هستید، می توانید با ثبت مشخصات کودک خود و همچنین ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما در زمینه انتخاب دوره متناسب با شرایط خود و کودک دلبندتان، بهره مند شوید.
کارشناسان ما همه روزه به جز در روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود و از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره، شما را تحت حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار می دهند.