جسله سوم کلاس Draw ۲ آموزش انگلیسی،در اردیبهشت ۹۹ و راس ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد. مدرس این دوره از کلاس های ترمیک آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، سرکار خانم دهخدا هستند. کلاس های ایشان به کلاس های خلاق و نوآور در آکادمی زبان بهین دانش معروف هستند و ایشان با خلاقیت خود، زبان آموزان خلاقی را در  دست شکوفایی دارند.
استاد دهخدا به سبب رابطه خوب خود با زبان آموزان، اصولا کلاس های پرشوری را داشته و همیشه در دوره های ترمیک آموزش حضوری زبان انگلیسی، کلاس ایشان با صدای قهقه و شادی زبان آموزان همراه بود و همچنین زبان آموزان مشتاقی را جهت حضور در کلاسهایشان داشته و دارند.
ایده های خلاق، روش تدریس خلاقانه، مدیریت کلاس به شیوه دوستانه و راهبرانه از ویژگی کلاس های حضوری زبان انگلیسی ایشان بوده و هست. این دوره اما تفاوتی با دوره های حضوری زبان نداشته و کلاس های آنلاین ایشان را می توان از صدای شور و شوق زبان آموزانشان از سایر کلاس ها تشخیص داد.
زبان آموزان ایشان، با حداکثر انرژی در کلاس آنلاین انگلیسی حضور پیدا می کنند و همین سبب سلام گرم و احوالپرسی پرانرژی تمامی آنها خواهد بود.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی با تدریس اساتید متخصص در آموزش زبان انگلیسی به شیوه غیرحضوری آغاز به کار کرد و این در حالی است که دوره های آنلاین زبان های خارجه، پایه ثابت دوره های آموزش زبان خارجه در آکادمی زبان بهین دانش بوده و خواهند بود.
اساتید مجموعه علاوه بر کسب مهارت در زمینه مدیریت کلاس های حضوری زبان های خارجه، اعم از زبان انگلیسی، زبان اسپانیایی و …، تمامی مهارت های لازم جهت دوره های آنلاین زبان را کسب نموده و با روش راکت زبان های خارجه، به آموزش زبان مسلط به آن، اقدام می نمایند.
در این دوره، کتاب در دست تدریس کتاب Teen ۲ Teen ۲ و از کتاب های ویژه و کاربردی در آموزش زبان انگلیسی است. این کتاب علاوه بر ظاهر زیبان و جنس تماما گلاسه خود، با داشتن CD آموزش انگلیسی، بخش های مجزا برای سنجش مهارت های زبانی زبان آموز، تمرین و پرداختن به تمامی مهارت های مهم در زبان انگلیسی، قدمی مثبت را در آموزش زبان انگلیسی برداشته و بسیاری از اساتید انگلیسی از این کتاب در زمینه تدریس خود استفاده می نمایند.

 

 

از سلام و احوالپرسی به انگلیسی تا صحبت کردن در مورد دوست داشتن یا نداشتن مواد غذایی به انگلیسی، صحبت های ابتدایی پیش رفت و مکالمه با چنان شور و اشتیاقی پیش می رفت که زمان زیادی صرف مکالمه انگلیسی شد. از مزیت های دوره آنلاین زبان انگلیسی این است که این دوره شما را بیش از تمامی دوره ها درگیر زبان انگلیسی می کند و در زندگی واقعی شما عجین می شود؛ با زبان انگلیسی چت می کنید و با زبان انگلیسی صحبت می کنید و به مکالمه انگلیسی می پدازید.
در ادامه استاد از زبان آموزان خواستند که صفحه ۳۶ کتاب را باز کرده و کم کم به بحث اصلی کلاس وارد شوند. از شگفتی های این کلاس این بود که زبان آموزان، حتی برای ساده ترین جواب ها، به ارسال فایل صوتی اقدام می کردند و در گفتگوی انگلیسی بی نهایت با اعتمادبنفس عمل می کردند.
.

 

 

جسارت در کلاس و صحبت هایشان به وفور به چشم می خورد و همگی سعی می کردند که به بهترین شکل ممکن به تلفظ صحیح لغات و عبارات انگلیسی بپردازند. این نکته به خودی خود، ویژگی مثبتی بود چرا که بسیاری از زبان آموزان از اطلاعات زبانی بالایی برخوردارند ولی به دلیل اینکه از این دانش در زمینه گفتگوی انگلیسی استفاده نمی کنند پس از مدتی اعتمادبنفس اندکی را هم که داشته اند، از دست می دهند.
اولین تمرین کلاس استفاده از دو عبارت …There is و …There are در انگلیسی بود و اینکه باید هر کدام از زبان آموزان چند جمله صحیح با این دو عبارت می ساختند. البته استاد از آنها خواستند که حتما با کلمات آن صفحه از کتاب این جملات ساخته شود و برای این تمرین ۱۰ دقیقه در نظر گرفته شد.
زبان آموزان باید تمرین های خود را به صورت خصوصی برای استاد ارسال می نمودند و بعد از اتمام این بخش استاد به تمرین های بخش دوم و تفاوت How much و How many پرداخته و از آنها خواستند تمرین این بخش را در گروه ارسال و ویس این بخش را نیز بفرستند.
بهتر است به یک نکته کوچک در استفاده از  How much و How many در انگلیسی بپدازیم و اینکه عبارت much در انگلیسی، فقط با اسمهای غیر قابل شمارش و با فعل مفرد همراه است و در جملات مثبت، منفی و سوالی بکار برده می شود اما بهتر است، در جملات مثبت، از کلمات “plenty of” و یا “a lot of” استفاده نمود و اما many در انگلیسی، فقط با اسمهای قابل شمارش و با فعل جمع همراه است و در هر سه صورت جملات انگلیسی اعم از، جملات مثبت انگلیسی، جملات منفی انگلیسی و جملات سوالی انگلیسی، بکار برده می شود ولی بهتر است در جملات مثبت از کلمات “a lot of” استفاده کرد.

زبان آموزان با اشتیاق و شوق فراوان به جواب سوالات این بخش در گروه اقدام نموده و استاد نیز بخش سوم را که خواندن از روی یک پاراگراف به انتخاب خود زبان آموزان بود، اقدام نمودند. چهار دقیقه زمان برای این تمرین در نظر گرفته شد که زبان آموزان به سی کتاب تین تو تین گوش داده و تلاش کنند تا به خوبی به ادای عبارات انگلیسی اقدام نمایند.

 

 

بعد از خواندن و ارسال ویس انگلیسی، استاد از آنها خواستند که از بخش انتخابی خود، دو سوال طرح کرده و جوابهای وسوال مطرح شده را داده و در خصوصی برای ایشان ارسال نمایند. برای این کار یک زمان ۵ دقیقه ای در نظر گرفته شد.
برای اینکه مطمئن شوند کسی در این مورد مشکلی ندارد از آنها خواسته شد سوالات یا مشکلات خود را در گروه ارسال کرده تا پیرامون آنه به بحث و گفتگو بپردازند.
در نهایت چند سوال ارائه شد که هر کدام مشخص شده بود که برای کدام پارت است و خواسته شد تنها به بخش مختص به خود پاسخ بدهند. سوالات در واقع مروری بر تمام آنچه بود که امروز در کلاس آموزش داده شده بود.
و در آخر تمرین هایی برای کار در منزل آنها انتخاب و ارسال شد و از آنها خواسته شد تا قبل از شروع جلسه بعد، تمرین ها حل و در خصوصی برای ایشان ارسان شود. در واقع همیشه انتهای زمان کلاس در دوره های غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی، مشخص نیست و زبان آموزان با اعلام پایان کلاس، متعجب شده بودند.

 

 

اگر به ویژگی های دوره آنلاین زبان کمی دقیق تر شویم، خواهیم دید این دوره ها از دوره های حضوری به مراتب بهتر و کاربردی تر هستند. در واقع در این دوره مکالمه انگلیسی و نوشتار در زبان انگلیسی به مراتب بهتر رشد خواهد کرد و در عین حال مشکل نبود پارتنر انگلیسی به طور کامل برطرف خواهد شد.
دوره مجازی آموزش زبان انگلیسی
 اگر به صورت قانونمند و هدفمندی شده به اجرا درآید می تواند در نوع خود، از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی باشد که علاوه بر زمان بیشتری که در اختیار زبان آموزان قرار می دهد، از رفت و آمدهای خسته کننده در کلاس های حضوری نیز جلوگیری شده و این ساعت صرف یادگیری انگلیسی شود.
امروزه با همگانی شدن اینترنت، علاوه بر حضور اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی، دیکشنری های آنلاین انگلیسی و انواع دوره های آموزش زبان انگلیسی به شکل غیرحضوری در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد تا شرایط یکسانی را برای تمامی افراد در جای جای این کره خاکی، محیا نماید.
دوره های آنلاین با هدف دستیابی بیشتر مردم به آموزش زبان دوم، به تمامی مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی پرداخته و در کنار هم تمامی مهارت های مهم در آموزش زبان انگلیسی، رشد و تقویت می شوند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان دوم هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان این عزیزان در زمینه انتخاب زبان یا دوره متناسب با خود بهره ببرید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، به صورت یکسره از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود و در لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره انتخابی تان، از شما حمایت و پشتیبانی آموزشی خواهند کرد.