جلسه پنجم کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، راس زمان مقرر و در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز شد. همه زبان آموزان وقت شناس ما، با سلام استاد، حضور خود را در کلاس اعلام نمودند و به سلام و احوالپرسی به زبان انگلیسی، با استاد پرداختند.
مکالمه قوی، لهجه آمریکایی درست، هوش بالا در پاسخ به سوالات استاد و… همه و همه از نقاط قوت زبان آموزان دختر خانواده بزرگ بهین دانش، در کلاس استاد رحیمی بود.
استاد رحیمی در واقع به کلاس های مکالمه محور اعتقاد دارند و به دلیل تخصص در تدریس به روش راکت، با روش راهبرانه، زبان آموزان خود را با موضوعات متفاوت، تشویق به مشارکت در یک گفتمان واقعی به زبان انگلیسی می کنند.
Free ۱ انگلیسی 
(دوره ویژه نوجوانان) مکالمه و گفتمان پیشرفته زبان انگلیسی را در مسیر زندگی واقعی سوق داده و زبان آموزان ما را با واقعیت و کاربرد انگلیسی در قدم های متوسط، مواجه می کند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

!I want to change my bad habits

عادات بد در هر کدام از ما به شکل متفاوت بروز می دهد. این عادات گاهی از کودکی با ما بزرگ می شوند و گاهی در مسیر زندگی و در حالات عصبی در ما اتفاق می افتند. صحبت درباره این عادات، یکی از موضوعات کاربردی در یادگیری زبان انگلیسی است و یادگیری این عبارات می تواند در مکالمه های دوستانه یا مکالمه میان دکتر و بیمار در زبان انگلیسی، شما را یاری کند.
شما چه عادات بدی دارید و در صدد دارید که کدام یک از این عادات را در خود تغییر دهید؟ آیا تا به حال درباره این موضوع و تغییر روند زندگیتان فکر کرده اید؟ کدام یک از عادات خود را دوست دارید و در فکر تقویت این عادات در خود هستید؟
زبان آموزان به کمک استاد رحیمی در مورد عکس های مرتبط در کتاب تین تو تین ۴ عادات مثبت و منفی خود را به زبان انگلیسی بیان کردند که ما تعدادی از این موضوعات را با شما در میان می گذاریم:

– spending too much money ( ولخرج بودن)
– eating junk food
 ( خوردن غذاهایی دارای ارزش غذایی کم)
– being lazy
 ( تنبل بودن)
– eating healthy food
 ( خوردن غذای سالم)
– getting plenty of exercise 
( اهل ورزش بودن)
– getting enough sleep
 (خواب کافی داشتن)

 

 

انواع عادات بد در زبان انگلیسی!

یکسری عادات بد هستند که همه ما به طریقی با آنها آشنا هستیم و غیر قابل انکار هستند. گاهی بعضی از این عادات به ما لطمه می زنند و گاهی این عادات با ما رشد کرده و اما تاثیر چندانی در زندگی فردی یا اجتماعی ما ندارند. اغلب ما در تلاش برای تغییر این عادات بد و جایگزین کردن عادات خوب با آنهاییم و بسیاری از ما این عادات را می پذیریم و هیچگونه تلاشی برای تغییر آنها نمی کنیم. بیایید با هم به یکسری عادات بد در انگلیسی آشنا شویم:

.I bite my nails ( من ناخن هایم را می جوم.)
.She sniffs
 ( او دماغش را بالا می کشد.)
.He picks his nose 
(او دستش را در بینی می کند.)

 

 

بعد از شناخت عادات خوب و بد، حال جای آن بود که کمی به تقویت لیسنینگ انگلیسی و مهارت تلفظ آمریکایی زبان آموزان، پرداخته شود. برای همین منظور استاد رحیمی بخشی از کتاب را در نظر گرفته و زبان آموزان را به یک چالش دعوت نمودند. چالش پیش رو از این قرار بود که بچه ها باید به لیسنینگ کتاب به خوبی گوش داده و سعی کنند تمام مهارت و توان خود را در تقلید کردن لهجه آمریکایی به کار ببرند.
تقلید و تلاش برای اینکه بتوانیم مانند یک فرد بومی انگلیسی صحبت کنیم، یک تمرین ایده آل برای ایجاد مکالمه قوی و صحبت کردن با افراد انگلیسی زبان است. در واقع اگر یک جا باشد که تقلید به شکل مثبت صورت بگیرد، همین جاست و زبان آموزان باید این مورد را برای رسیدن به نقطه ایده آل خود جدی بگیرند.
در کلاس های آنلاین استاد رحیمی تمامی مهارت ها دوش به دوش هم و در کنار هم تقویت می شوند و هیچ مهارتی از سایر مهارت ها مهم تر یا کم اهمیت تر نیست. در حقیقت هر درس با چهار روش مختلف به جلو سوق داده می شود و در عین حال گرامر انگلیسی نیز در کنار مهارت های چهارگانه انگلیسی تقویت می شود.

 

 

قیدهای تکرار در زبان انگلیسی!

وقتی شما درمورد کارهای روزانه تان صحبت می کنید، و یا با سوال “how often” رو‌به‌رو می شوید، در پاسخ باید از این قیدهای تکرار استفاده کنید. اما این قیدهای تکرار در زبان انگلیسی کدامند؟ و کاربرد این قیدها چه هست؟
– always

این قید به معنای صد در صد انجام کاری است و ما وقتی در شرایطی قرار میگیریم که همیشه کاری را انجام می دهیم از این قید استفاده می کنیم.
– usually

کارهایی که بیشتر وقت ها به انجام آنها می پردازیم و یا ۹۰% اوقات وقتمان را صرف آن می کنیم.
– often

وقتی کاری اغلب اوقات انجام می شود و از تکرار بالاتری نسبت به سایر کارها برخوردار است از این عبارت استفاده می کنیم.

 

بیشتر بخوانید:
اصطلاحات انگلیسی

 

– sometimes
وقتی کاری گاهی یا بعضی از وقت ها انجام می شود، از قید تکرار sometimes استفاده می کنیم.
– never

زمانیکه کاری را به هیچ عنوان انجام نمی دهیم و یا تکراری در انجام آن در کارهای روزانه مان وجود ندارد، از قید تکرار never استفاده می کنیم.

قیدهای تکرار امروز در مکالمه انگلیسی میان استاد رحیمی و زبان آموزانشان به کرات مورد استفاده قرار گرفت و در موضوع جدیدی که درس حول محور آن پیش می رفت به خوبی استفاده شد. این قیدها، در مکالمه روزمره زبان انگلیسی بسیار پرکاربرد هستند و یادگیری آنها از بازدهی بالایی برخوردار است.
استاد رحیمی در حقیقت مکالمه را با سایر آموزش ها در یک مسیر قرار می دهد و این خود به ویژگی های دوره آنلاین انگلیسی با ایشان می افزاید. دوره های آنلاین به خودی خود در تقویت مهارت اسپیکینگ انگلیسی و مهارت نوشتن در زبان انگلیسی بسیار مثمر ثمر است و این مورد اگر با آموزش صحیح همراه باشد می تواند نتایج بهتر و ایده آل تری را نیز کسب نماید.
اگر شما عزیزان نیز تمایل به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی با شیوه راکت دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش ما بهره مند شوید.کارشناسان آموزش در آکادمی زبان بهین دانش همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و به شما در انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایطتان راهنمایی های لازم را خواهند داد و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.