جلسه پنجم کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه نوجوانان، راس زمان مقرر و در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز شد. همه زبان آموزان وقت شناس ما، با سلام استاد، حضور خود را در کلاس اعلام نمودند و به سلام و احوالپرسی به زبان انگلیسی، با استاد پرداختند.
مکالمه قوی، لهجه آمریکایی درست، هوش بالا در پاسخ به سوالات استاد و… همه و همه از نقاط قوت زبان آموزان دختر خانواده بزرگ بهین دانش، در کلاس استاد رحیمی بود.
استاد رحیمی در واقع به کلاس های مکالمه محور اعتقاد دارند و به دلیل تخصص در تدریس به روش راکت، با روش راهبرانه، زبان آموزان خود را با موضوعات متفاوت، تشویق به مشارکت در یک گفتمان واقعی به زبان انگلیسی می کنند.
Free ۱ انگلیسی 
(دوره ویژه نوجوانان) مکالمه و گفتمان پیشرفته زبان انگلیسی را در مسیر زندگی واقعی سوق داده و زبان آموزان ما را با واقعیت و کاربرد انگلیسی در قدم های متوسط، مواجه می کند.

 

 

!I want to change my bad habits

عادات بد در هر کدام از ما به شکل متفاوت بروز می دهد. این عادات گاهی از کودکی با ما بزرگ می شوند و گاهی در مسیر زندگی و در حالات عصبی در ما اتفاق می افتند. صحبت درباره این عادات، یکی از موضوعات کاربردی در یادگیری زبان انگلیسی است و یادگیری این عبارات می تواند در مکالمه های دوستانه یا مکالمه میان دکتر و بیمار در زبان انگلیسی، شما را یاری کند.
شما چه عادات بدی دارید و در صدد دارید که کدام یک از این عادات را در خود تغییر دهید؟ آیا تا به حال درباره این موضوع و تغییر روند زندگیتان فکر کرده اید؟ کدام یک از عادات خود را دوست دارید و در فکر تقویت این عادات در خود هستید؟
زبان آموزان به کمک استاد رحیمی در مورد عکس های مرتبط در کتاب تین تو تین ۴ عادات مثبت و منفی خود را به زبان انگلیسی بیان کردند که ما تعدادی از این موضوعات را با شما در میان می گذاریم:

– spending too much money ( ولخرج بودن)
– eating junk food
 ( خوردن غذاهایی دارای ارزش غذایی کم)
– being lazy
 ( تنبل بودن)
– eating healthy food
 ( خوردن غذای سالم)
– getting plenty of exercise 
( اهل ورزش بودن)
– getting enough sleep
 (خواب کافی داشتن)

 

 

انواع عادات بد در زبان انگلیسی!

یکسری عادات بد هستند که همه ما به طریقی با آنها آشنا هستیم و غیر قابل انکار هستند. گاهی بعضی از این عادات به ما لطمه می زنند و گاهی این عادات با ما رشد کرده و اما تاثیر چندانی در زندگی فردی یا اجتماعی ما ندارند. اغلب ما در تلاش برای تغییر این عادات بد و جایگزین کردن عادات خوب با آنهاییم و بسیاری از ما این عادات را می پذیریم و هیچگونه تلاشی برای تغییر آنها نمی کنیم. بیایید با هم به یکسری عادات بد در انگلیسی آشنا شویم:

.I bite my nails ( من ناخن هایم را می جوم.)
.She sniffs
 ( او دماغش را بالا می کشد.)
.He picks his nose 
(او دستش را در بینی می کند.)

 

 

بعد از شناخت عادات خوب و بد، حال جای آن بود که کمی به تقویت لیسنینگ انگلیسی و مهارت تلفظ آمریکایی زبان آموزان، پرداخته شود. برای همین منظور استاد رحیمی بخشی از کتاب را در نظر گرفته و زبان آموزان را به یک چالش دعوت نمودند. چالش پیش رو از این قرار بود که بچه ها باید به لیسنینگ کتاب به خوبی گوش داده و سعی کنند تمام مهارت و توان خود را در تقلید کردن لهجه آمریکایی به کار ببرند.
تقلید و تلاش برای اینکه بتوانیم مانند یک فرد بومی انگلیسی صحبت کنیم، یک تمرین ایده آل برای ایجاد مکالمه قوی و صحبت کردن با افراد انگلیسی زبان است. در واقع اگر یک جا باشد که تقلید به شکل مثبت صورت بگیرد، همین جاست و زبان آموزان باید این مورد را برای رسیدن به نقطه ایده آل خود جدی بگیرند.
در کلاس های آنلاین استاد رحیمی تمامی مهارت ها دوش به دوش هم و در کنار هم تقویت می شوند و هیچ مهارتی از سایر مهارت ها مهم تر یا کم اهمیت تر نیست. در حقیقت هر درس با چهار روش مختلف به جلو سوق داده می شود و در عین حال گرامر انگلیسی نیز در کنار مهارت های چهارگانه انگلیسی تقویت می شود.

 

 

قیدهای تکرار در زبان انگلیسی!

وقتی شما درمورد کارهای روزانه تان صحبت می کنید، و یا با سوال “how often” رو‌به‌رو می شوید، در پاسخ باید از این قیدهای تکرار استفاده کنید. اما این قیدهای تکرار در زبان انگلیسی کدامند؟ و کاربرد این قیدها چه هست؟
– always

این قید به معنای صد در صد انجام کاری است و ما وقتی در شرایطی قرار میگیریم که همیشه کاری را انجام می دهیم از این قید استفاده می کنیم.
– usually

کارهایی که بیشتر وقت ها به انجام آنها می پردازیم و یا ۹۰% اوقات وقتمان را صرف آن می کنیم.
– often

وقتی کاری اغلب اوقات انجام می شود و از تکرار بالاتری نسبت به سایر کارها برخوردار است از این عبارت استفاده می کنیم.

 

بیشتر بخوانید:
اصطلاحات انگلیسی

 

– sometimes
وقتی کاری گاهی یا بعضی از وقت ها انجام می شود، از قید تکرار sometimes استفاده می کنیم.
– never

زمانیکه کاری را به هیچ عنوان انجام نمی دهیم و یا تکراری در انجام آن در کارهای روزانه مان وجود ندارد، از قید تکرار never استفاده می کنیم.

قیدهای تکرار امروز در مکالمه انگلیسی میان استاد رحیمی و زبان آموزانشان به کرات مورد استفاده قرار گرفت و در موضوع جدیدی که درس حول محور آن پیش می رفت به خوبی استفاده شد. این قیدها، در مکالمه روزمره زبان انگلیسی بسیار پرکاربرد هستند و یادگیری آنها از بازدهی بالایی برخوردار است.
استاد رحیمی در حقیقت مکالمه را با سایر آموزش ها در یک مسیر قرار می دهد و این خود به ویژگی های دوره آنلاین انگلیسی با ایشان می افزاید. دوره های آنلاین به خودی خود در تقویت مهارت اسپیکینگ انگلیسی و مهارت نوشتن در زبان انگلیسی بسیار مثمر ثمر است و این مورد اگر با آموزش صحیح همراه باشد می تواند نتایج بهتر و ایده آل تری را نیز کسب نماید.
اگر شما عزیزان نیز تمایل به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی با شیوه راکت دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش ما بهره مند شوید.کارشناسان آموزش در آکادمی زبان بهین دانش همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و به شما در انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایطتان راهنمایی های لازم را خواهند داد و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.