دوره آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش، با روش راکت زبان انگلیسی و سیستم آموزشی رامیت امروزه به شکل ویژه و اختصاصی تری برای زبان آموزان ما تهیه دیده شده است. که این ویژگی از این دوره، یک دوره کاملا هوشمندانه و کاربردی را می سازد.
هانیه تبعه امامیه از مدرسین این دوره و از اساتید برحق در آکادمی زبان بهین دانش هستند که علاوه بر تدریس حضوری و غیرحضوری در تمامی رده های سنی، در حوزه کودکان به صورت تخصصی فعالیت می کنند. تخصص ایشان تدریس زبان انگلیسی برای کودکان ۳ تا ۱۲ ساله است و طی این سالها کارنامه درخشانی را در حوزه زبان و کودکان، برای خود رقم زده اند.
ایشان تمامی دوره های تربیت مدرس از جمله TKT، TTC، English Proficiency و همچنین Self-Improvement را گذرانده و امروز مسلط به تمامی متدهای آموزشی در حوزه تدریس آنلاین زبان انگلیسی هستند.

IELTS7 Banner 01 8

حضور در کلاس های استاد تبعه امامیه همیشه برای ما از جذابیت بالایی برخوردار است. از لحظه شروع تا لحظه پایان کلاس، می توان حس خوب و رابطه عمیق استاد و شاگردی را احساس کرد.
ایلیا از زبان آموزان باهوش، شیرین و جذاب استاد تبعه امامیه است. او همیشه کمی زودتر از ساعت مقرر در کلاس حضور می یابد و با لحن کودکانه و قشنگ خود، به گفتگو به زبان انگلیسی می پردازد. ایلیا پسر باهوشی است که هر آنچه را که فرا می گیرد قطعا در جلسات بعد به موضوع مکالمه جدید خود اضافه کرده و از آن در گفتگوی خود بهره می برد.
کتاب بیگ فان۲
 از مجموعه کتاب های بیگ انگلیش است که برای تدریس در دوره آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی ویژه کودکان، توسط استاد تبعه امامیه، معرفی شده است. این کلاس در آکادمی زبان بهین دانش، با عنوان Primary ۶ (ویژه نونهالان) شناخته می شود و در واقع زبان آموزان شرکت کننده در این دوره از سطح پیشرفته در زبان انگلیسی بهره می برند.
در واقع روش کار استاد تبعه امامیه، راهبر بودن در یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان است و این باعث می شود که کلاس به شکل متکلم وحده اداره نشده و از حوصله زبان آموزان خارج نشود. این مهم می تواند زبان آموزان را بیشتر به مشارکت در کلاس ها راغب نموده و در عین حال، به تقویت مکالمه انگلیسی آنها بپردازد.
کتاب های بیگ انگلیش ۲ در آکادمی زبان بهین دانش برای نونهالان ۵ تا ۷ ساله تدریس می شود و داشتن ناشر قدرمندی چون آکسفورد، می تواند دلیلی بر کاربردی بودن این کتاب در یادگیری انگلیسی به کودکان باشد. این کتاب دارای یک سی دی صوتی آموزش زبان انگلیسی و یک دی وی دی تصویری آموزش زبان انگلیسی است.
استاد تبعه امامیه علاوه بر تدریس این کتاب، به زبان آموزان خود روش یادگیری زبان در منزل را می آموزد تا زبان آموزان بتوانند در ساعاتی خارج از زمان حضور در کلاس، به کمک پدر یا مادر خود، به تمرین و مکالمه انگلیسی بپردازند.

کلاس امروز با یک مرور کوتاه از جلسات قبل، شروع شد. ایلیا آماده تر از همیشه با انرژی و صدای گرم خود، با استاد همراهی کرد و ذوق استاد از این همه حال خوبی که ایلیا به کلاس میداد، کاملا از صدایشان در حین تشویق مشخص بود.
ایلیا به خوبی متوجه صحبت های استاد می شد و این برای ایشان، از ارزش بالایی برخوردار بود. برای شروع استاد یک فیلم آموزش انگلیسی در گروه ارسال کرد و ایلیا با ذوق به استاد گفت: ” خیلی خوب بود تیچر”
فیلم یک شروع متفاوت از درس بود و هدف از آن، یادگیری حرف L انگلیسی و اسامی ای که با این حرف شروع می شوند. در نهایت خواسته شد تا این اسامی توسط او تلفظ شود و او به خوبی از عهده آنها بر آمد.

حرف L در زبان انگلیسی!

آموزش کلمات انگلیسی با حرف L برای ایلیا دارای جذابیت بود. کلاس با فیلم های آموزشی و عکس های زیبا شکل سرگرم کننده ای به خود گرفته بود و این موضوع او را سر شوق آورده بود.
و اما حیواناتی که اسامی شان با حرف L انگلیسی شروع می شوند عبارتند از:

Lion شیر
Leopard پلنگ
Lamb  بره

شما چه؟ می توانید اسامی دیگری نام ببرید که با حرف L انگلیسی شروع می شود؟ تعدادی از این اسامی را به شما خواهیم گفت:

– Legs پا
– Lollipop آبنبات چوبی
-Lemonade لیموناد
– Lizard مارمولک

استیکرها در ادامه به کار آمده و به این شکل اعداد انگلیسی با یک بازی ویژه به ایلیا آموزش داده شد. در عین حال که اعداد ۱ تا ۲۰ انگلیسی آموزش داده می شد، ایلیا با توجه به استیکرهای ارسالی استاد با اسامی حیوانات مختلف در زبان انگلیسی نیز آشنا می شد.
اعداد ۱ تا ۲۰ انگلیسی
 را با هم بشماریم:
one 
یک
two
 دو
three 
سه
four
 چهار
five
 پنج
six 
شش
seven 
هفت
eight 
هشت
nine
 نه
ten 
ده
eleven 
یازده
twelve 
دوازده
thirteen 
سیزده
fourteen 
چهارده
fifteen 
پانزده
sixteen 
شانزده
seventeen
 هفتده
eighteen
  هیجده
nineteen 
نوزده
twenty 
بیست

یادگیری اعداد در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد. از مزیت های این موضوع می توان به یادگیری زمان در زبان انگلیسی، یادگیری تاریخ در زبان انگلیسی و حتی در یادگیری تلفن یا ایمیل و همچنین صحبت در مورد آدرس ها، اشاره کرد.

تفاوت This، That…

This
برای اشاره به نزدیک به انگلیسی از کلمه this استفاده میکنیم ولی دقت داشته باشید که این کلمه تنها برای شی استفاده نمی شود و برای اشاره به نزدیک برای انسان ها نیز؛ استفاده می شود. نکته دوم اینکه، بعد از this از اسم مفرد با a یا an استفاده باید کرد.
That
برای اشاره به دور در انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرد و برای انسان و اشیا نیز به یک شکل بکار برده می شود. بعد از that از اسم مفرد با a یا an استفاده باید کرد.
These
از این کلمه برای اشاره به افراد یا اشیایی که به ما نزدیک هستند استفاده می کنیم و تفاوت آن با this، در استفاده آن برای اسامی جمع است.

Those
از those در زبان انگلیسی زمانی استفاده می کنیم که بخواهیم به اشیا یا افرادی که از ما دور هستند، اشاره کنیم. در واقع تفاوت این کلمه با that در این جاست که این کلمه برای اسامی جمع مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش مجازی زبان انگلیسی به شکل جدید و با استفاده از مزایای اپلیکیشن های همگانی برای زبان آموزان از اتفاقات خوشایند است. این نوع آموزش به افراد خاص در یک شهر خاص بسنده نکرده و دایره ای گسترده از زبان آموزان کودک تا بزرگسال را تشکیل می دهد.
آموزش آنلاین انگلیسی
 قدمی تازه به سمت مدرن نمودن آموزش و یادگیری انگلیسی است و در حقیقت از رفت و آمدهای بیهوده و خسته کننده جلوگیری می کند و این ساعات را برای یادگیری بهتر زبان آموزان و تمرکزی که در این راه نیاز دارند اختصاص خواهد داد.
زبان انگلیسی
 یک نیاز اساسی در جامعه امروز است و ما در صدد داریم تا با کلاس های تخصصی آنلاین زبان انگلیسی، علاقه مندان به یادگیری این زبان را در شهرها، روستاها و مناطق دور دست، به رویا و هدف خود نزیک نماییم. همه مراحل برای ثبت نام در کلاس های آنلاین از تعیین سطح گرفته، تا آزمون پایان دوره، در آکادمی زبان بهین دانش به صورت کاملا آنلاین صورت می گیرد.
اپلیکیشن های بهین دانش
 از جمله اپلیکیشن ARE، بهین دانش و زبانگرد جهت همین امر تهیه دیده شده اند و شما عزیزان علاقه مند می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان همکاران ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط خود، بهره ببرید.
کارشناسان آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.