دوره های ترمیک آکادمی زبان بهین دانش که این روزها به صورت آنلاین در حال برگزاری است، محبوبیت ویژه ای در میان زبان آموزان دارد. پیشرفتی که زبان آموزان طی کلاس های آنلاین، در خود احساس کرده اند یکی از دلایل محبوبیت آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین است و آنها از ما خواسته اند که دوره های ترمیک آموزشگاه به همین سبک آنلاین ادامه پیدا کند.
دوره های ترمیک در آکادمی زبان بهین دانش با ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه، همراه است و زبان آموزان زمان کافی را برای یک یادگیری قدرتمند در دست خواهند داشت.
این کلاس های آنلاین، در کنار دوره راکت زبان انگلیسی، به شکل ویژه به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند. آکادمی زبان بهین دانش با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجه و آموزش حضوری، با روش سیستم آموزشی رامیت و راکت انگلیسی، شکل جدید و کاربردی تری از دوره های آموزش زبان انگلیسی را به زبان آموزان و علاقه مندان به آموزش، معرفی نمودند و در این راه بسیار موفق عمل کرده اند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:
آموزش زبان در ۵۰ روز

 

کلاسی که امروز سعادت بازدید از آن را داشتم، در آکادمی زبان بهین دانش تحت عنواندوره Effectual ۶ انگلیسی ویژه بزرگسالان بود و استاد یزدانی مدرس این دوره بود. استاد یزدانی با تخصص ویژه و گذراندن دوره های تربیت مدرس انگلیسی از بهترین اساتید آکادمی زبان بهین دانش است و به خاطر انرژی و علاقه که ای که به تدریس زبان انگلیسی و زبان آموزانش دارد، توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان زبان آموزان کسب کند. استاد یزدانی در کلاس های خود از متد های دوره ی راکت استفاده می کند و همین امر باعث جذابیت کلاس های او شده است. کلاس Effectual ۶ راس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد. سلام و احوالپرسی به انگلیسی و از طریق ویس که یک بخش الزامی در کلاس های آکادمی زبان بهین دانش است، در کلاس های استاد یزدانی با شور و حالی بسیار زیادی صورت می گیرد و باعث تبادل انرژی میان بچه ها و استاد می شود.

 

 

موضوع درس امروز حول محور تعطیلات و آداب و رسوم به انگلیسی بود. استاد یزدانی کلاس خود را با سوالی درباره آداب و رسوم شروع کرد و بعد از آن روند کلی کلاس به این صورت پیشرفت که استاد متنی از کتاب را درگروه ارسال می کرد و از بچه ها میخواست با لهجه ی آمریکایی و بدون اشتباه از روی متن بخوانند و ویسشان را ارسال کنند و در نهایت خود استاد نیز یک بار از روی متن می خواند و ویس خود را در گروه ارسال می کرد.
آنها برای ارسال ویس هایشان ۱ دقیقه زمان داشتند و در مواقع لازم به آنها فرصت دوباره ای داده می شد تا بیشتر تلاش کنند.
به این طریق چالشی برای زبان آموزان ایجاد شد و آن ها را به تکاپو و تلاش دعوت کرد و همین موضوع شاید یکی از دلایل جذابیت این کلاس بود. پس از هر فعالیت،  نتیجه ی چالش در گروه اعلام می شد و مشخص بود کدام یک از بچه ها به درستی فعالیت را انجام داده اند.
در هر قسمت بعد از ویس بچه ها، سوالی در رابطه با متنی که خوانده بودند ارسال می شد و آنها باید جواب خود را به صورت ویس در گروه ارسال می کردند. جنب و جوش بسیار زیادی در کلاس ایجاد شده بود و استاد با جدیت، تمام انرژی خود را برای یادگیری بچه ها به کلاس اختصاص داده بود.

 

 

بعد از اتمام فعالیت قبل، از بچه ها خواسته شد بیش از ۳۰ ثانیه درباره ی تعطیلات و آداب و رسوم در ایران صحبت کنند. انجام این تسک ها در کلاس های حضوری غیرممکن است چراکه در کلاس حضوری زمان زیادی برای انجام تسک ها هدر می رود. اما در کلاس آنلاین تمامی زبان آموزان به طور همزمان ویس خود را در گروه ارسال می کنند و نهایت استفاده را از زمان می برند.
در فعالیت بعدی بچه ها باید مکالمه ی کتاب را با دقت گوش می دادند و به سوالاتی که در گروه ارسال می شد به صورت دقیق پاسخ می دادند و حتی یک نقطه را از قلم نمی انداختند. برای انجام این تسک هم، زمان محدودی برای آن ها در نظر گرفته شد. بچه ها جواب های خودشان را ارسال می کردند و استاد تک به تک پاسخ ها را چک می کرد و به آنها در جهت یافتن فرم درست جواب کمک می کرد.

 

بیشتر بخوانید:
چرا زبان انگلیسی

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی

در آخر هم طبق روال همیشه کلاس های آنلاین آکادمی زبان بهین دانش، تمرین های انگلیسی برای منزل، در گروه ارسال شد. این تمرین ها به شکلی طراحی می شد که باعث تقویت تمامی مهارت ها در کنار هم می شد. از تمرین گرامر انگلیسی گرفته تا تمرین آشنایی با فونتیک های انگلیسی و تلفظ انگلیسی.
از اهداف دوره های آموزش غیر حضوری زبان این است که تمامی افراد در جای جای ایران و جهان بتوانند از این آموزش ها بهره ببرند و در روستا هایی که مؤسسه زبانی وجود ندارد، افراد بتوانند به راحتی از خدمات ما استفاده کنند و آکادمی زبان بهین دانش را به خانه های خود ببرند.
اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین و ترمیک زبان انگلیسی هستید یا تمایل دارید که در این دوره ها، فرزندان خود را ثبت نام نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از این طریق از مشاوره رایگان مشاوران ما، در زمینه انتخاب دوره متناسب با خود، بهره مند شوید. همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما می توانید از پشتیبانی آنها در کل دوره، بهره ببرید.