کلاس Starters ۳ از مجموعه کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان است؛ که روزهای فرد و در ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه برگزار می شود. امروز اما زبان آموزان کمی زودتر از ساعت معمول در کلاس حضور یافته و با استاد و دوستانشان به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع جلسه قبل پرداختند.
کلاس های آنلاین برای زبان آموزان این موقعیت را بوجود آورده است که بتوانند بدون نگرانی از نداشتن پارتنر انگلیسی، با دوستان و همکلاسی های خود، به مکالمه و گفتگو بپردازند.
استاد اسحاقی نیز، در همان ابتدا زبان آموزان را به داشتن یک مکالمه کامل به زبان انگلیسی تشویق کردند و از آنها خواستند که از هر دری و تا جایی که دایره لغات انگلیسی آنها اجازه می دهد، صحبت کنند. این موضوع برای همه آنها خوشایند بود و مسیر کلاس را در واقع برنامه های روز قبل و صحبت هایی که در این باره می شد، تشکیل می داد.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

یادگیری فصل ها در زبان انگلیسی!

از خصوصیات زبان آموزان کلاس Starters ۳، فعال بودن و حال خوبی است که به همراه دارند. در واقع تلاش و جدیت را که از فاکتورهای مهم در یادگیری زبان انگلیسی هستند را این عزیزان دارا بوده و برای یادگیری و رسیدن به حد مطلوبشان، حتی در ساعات خارج از کلاس نیز، به خوبی با دوستان و استادشان به تمرین و تکرار می پردازند.
استاد اسحاقی کلاس امروز را بعد از یک گفتگوی عالی، با یک کلیپ آموزش زبان انگلیسی آغاز کردند. این کلیپ زبان آموزان را با فصل ها و لباس هایی که در هر فصل مورد نیاز است، آشنا می کرد. دیدن این کلیپ علاوه بر یادگیری زبان، تنوعی در زمان تدریس بود. در واقع کلیپ ها به شکلی انتخاب می شدند که برای هر رده سنی در هر سطحی، سرگرم کننده باشد و شکل رسمی کلاس های آموزشی را تغییر دهد.
یادگیری فصل ها در زبان انگلیسی
، یکی از موضوعات شیرین برای زبان آموزان است. در حقیقت هر آنچه که آنها را با دنیای واقعی روبرو کند، برای آنها خوشایند است؛ چرا که می توانند براحتی از آنها در مکالمات روزانه خود استفاده کنند. صحبت درباره سردی و گرمی هوا، شرایط آب و هوایی و موارد بسیار دیگری مانند فصلی که در آن متولد شده اند، همه و همه از موضوعاتی هستند که با یادگیری درس امروز برای همه ما صحبت کردن درباره آنها به انگلیسی، میسر می شود.
برای یادگیری فصل ها بهتر است که کمی در مورد ماه ها به زبان انگلیسی نیز برای شما عزیزان نیز صحبت کنیم. فصل بهار در کشور انگلیس از ماه مارچ (March) شروع می شود پس از آن آوریل و بعد از آن ماه می میلادی است که فصل بهار را در کنار هم تشکیل می دهند.
فصل تابستان اما از ماه ژوئن (June) شروع می شود و با فصل جولای (July) و آگوست (August) به اتمام می رسد. برای یادگیری تمامی آنها بهتر است که به صورت اختصار از آنها صحت کنیم.

– فصل بهار Spring

مارچ (March)
آوریل (April)
می (May)

– فصل تابستان Summer

ژوئن (June)
جولای (July)
آگوست (August)

– فصل پاییز Autumn/ Fall

سپتامبر (September)
اکتبر (October)
نوامبر (November)

– فصل زمستان Winter

دسامبر (December)
ژانویه (January)
فوریه (February)

این موضوع برای زبان آموزان با یک کلیپ زیبا آموزش داده شد. کلیپ های آموزشی به دلیل سرگرم کننده بودن، یادگیری بهتری را برای زبان آموزان رقم میزنند. استفاده از تصویر و موسیقی، یکی از روش های ایده آل برای یادگیری زبان است و در واقع با دیدن مکرر، بسیار بیشتر از خواندن یک متن، تاثیر مثبت می گذارد.

 

 

سوال در مورد شرایط آب و هوایی در زبان انگلیسی!

استاد پس از دیدن فیلم توسط همه شاگردانش، برای آنها یک سری جملات پرسشی فرستاد که جای یک کلمه در آنها خالی بود. سوالات به این شکل طراحی شده بودند:

?How’s the ….. today
?the weather today……
?………How’s the weather

با این شکل سوال، زبان آموزان می توانستند به جواب سوال در سوالات بعدی دست یابند و در حقیقت این خود آنها بودند که، به جوابها دست پیدا کرده بودند.

 

بیشتر بخوانید:
آموزش ماه های انگلیسی

 

در ادامه برای آنها یک ویس فرستاده شد تا با گوش دادن به آن، بتوانند به شکل بهتری با موضوع آشنا شده و در نهایت جاهای خالی را پر کنند. ملیکا از اولین زبان آموزانی بود که جاهای خالی را به خوبی پر کرده بود و مورد تشویق استاد قرار گرفت. در نهایت اما کاری که باید انجام می دادند، خواند از روی متن کامل شده و ارسال صدای خود در گروه بود که این کار نیز به خوبی توسط ملیکا انجام شد.
سوالات تکمیل شده به اضافه جوابهایی که برای آنها لازم بود به این شکل تکمیل شدند:

?How’s the weather today امروز هوا چطور است؟
.It’s rainy هوا بارانی است.

?How’s the weather today
.It’s sunny هوا آفتابی است.

?How’s the weather today
.It’s cloudy هوا ابری است

بعد از حل تمرین از طریق بچه ها، حالا نوبت این بود که آنها با هوای بارانی، آفتابی، سرد و یا … نیز آشنا شوند. این کار با ارسال ویسی از کتاب بیگ انگلیسش ۱، انجام شد. روند کار بر این منوال بود که زبان آموزان باید به ویس به خوبی گوش داده و به متن کتاب نیز به خوبی دقت کنند. وقتی که با تلفظ صحیح و معنی کلمات از روی تصاویر کتاب آشنا شدند، استاد از آنها می خواست که یکبار دیگر خودشان نیز این متن را تکرار کنند تا هم ملکه ذهنشان شده و هم با شکل صحیح تلفظ این لغات انگلیسی نیز، آشنا شوند.
تمرین های مربوط به این درس، با یک روند برنامه ریزی شده انجام می شد، تا برای تسلط به این موضوع، همین ۹۰ دقیق کلاس، کفایت کند و زبان آموزان در روزهای دیگر تنها به مرور و تکرار بپردازند. تمرین ها با تصاویر جذابی که استاد برای آنها فرستادند به خوبی انجام می شد، چرا که همگی به کلیت موضوع پی برده بودند.

 

 

لباس های مخصوص هر فصل در انگلیسی!

برای فصل بهار یا زمستان یا سایر فصل ها از چه لباس هایی استفاده می کنیم؟ این موضوعی است که در ادامه کلاس زبان آموزان علاقه مند بودند که با آن آشنا شوند و ما نیز در ادامه گزارشمان از تعدادی از آنها نام می بریم که اصولا در یک یا دو فصل بکار برده می شوند.

لباس های مخصوص فصل بهار و تابستان در زبان انگلیسی
T-shirt تی شرت / shirt پیرهن / dress لباس بلند زنانه / skirt دامن /

لباهای مخصوص فصل پاییر و زمستان در زبان انگلیسی
hat کلاه/ coat پالتو/ jacket کاپشن /  scarf شال گردن / sweater ژاکت

 

بیشتر بخوانید:
پوشاک به انگلیسی

 

در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، چیزی که بیش از همه به چشم می خورد، مشارکت تمامی زبان آموزان در کلاس درس است. در واقع هر سوالی که از جانب استاد پرسیده می شود را همه جواب می دهند و مانند کلاس های غیرحضوری زبان انگلیسی، سوال تنها از یک شخص یا نهایت دو شخص پرسیده نمی شود.
این مورد به خودی خود موضوع مهمی است، چرا که همگی با حل تمرین یا مشارکت بهتر می توانند به موضوع درس مسلط شوند و اگر احیانا جایی را درست متوجه نشوند، در تمرین های انجام شده آنها پیدا می شود و در نتیجه استاد در همان کلاس، شکل صحیح را به آنها آموزش می دهد.
کلاس های غیرحضوری زبان انگلیسی نکته مثبت دیگری نیز که دارد، تقویت مهارت نوشتن و مکالمه انگلیسی است. زبان آموزان در هر سطحی از زبان که باشند، می توانند با اندک دایره لغات خود نیز، منظورشان را رسانده و در نهایت مانند یک کودک نوپا برای صحبت کردن تلاش و تمرین کنند.
نکته ای که ما باید به آن توجه داشته باشیم این است که، اشتباه کردن بخشی از یادگیری است و توقع زیاد از خود تنها ما را از ادامه مسیر دلزده خواهد کرد. پس بهتر است اشتباهات خود را به عنوان عوامل یادگیری شناخته و از تپق زدن یا اشتباه املایی یا نگارشی نترسیم تا بهتر فرا بگیریم.
اگر شما عزیزان نیز علاقه مند در شرکت در دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی هستید می توانید با شرکت در دوره های آنلاین انگلیسی در هر کجای این جهان که هستید، تنها با روشن کردن کلید دیتای تلفن همراه یا لب تاپتان، به جمع ما بپیوندید و در نهایت در دوره های ترمیک انگلیسی به شیوه آنلاین و یا فشرده نیز شرکت نمایید.
کارشناسان آموزش ما، اینجا هستند تا شما را در انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایطتان، راهنمایی نموده و مشاوره رایگان خود را در تمامی بخش ها در اختیار شما قرار بدهند.
همکاران ما همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.