امروز هشتمین جلسه از کلاس Essential ۷ راس ساعت ۱۶:۴۵ آغاز شد. همگی در ساعت مقرر در یک روز اردیبهشتی آماده یادگیری زبان انگلیسی شده و در همان ابتدای کلاس، با یک حال و احوال طوفانی، کلاس را آغاز کردند. چیزی که در این کلاس جالب توجه است این است که همگی، علاقه مند واقعی به یادگیری زبان انگلیسی هستند و این را با تلاش و جدیتی که دارند، برای ما نمایان می کنند.
تلاش و تمرین مکرر، دو فاکتور مهم در یادگیری زبان انگلیسی هستند که اگر ما هدف مهمی برای یادگیری تعیین نماییم، انگیزه لازم را کسب کرده و برای رسیدن به این هدف، از هیچ تلاشی دست بر نمی داریم. زبان آموزان ما نیز در این مقطع به خوبی تعیین هدف کرده اند و با برنامه ریزی درست، مسیر یادگیری را کوتاه نموده و به زودی در سطوح بالاتر نیز، شاهد حضور آنها خواهیم بود.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان، در حقیقت زبان آموزان ۱۶ سال به بالا را شامل می شود. البته ما زبان آموزان بسیاری را داشته ایم که آنقدر عالی پیش رفته اند که در سنین کمتر، هم پایه بزرگسالان خود شده اند. زبان آموزانی که هدف مشخص داشته باشند می توانند این مراحل را سریع تر بگذرانند.
استاد خلج شروع کلاس امروز را با گرامر آغاز کردند اما قبل از آن، یک حال و احوالپرسی گرم با زبان آموزان خود داشتند که در ادامه صحبت های ایشان، مکالمه ای که توسط بچه ها نیز انجام می شد به نحو احسنت انجام گرفت.
تلاش برای اینکه بتوانند به بهترین شکل، لهجه آمریکایی را در گفتگوی انگلیسی خود بکار ببرند بسیار قابل تحسین بود و البته که این کار آنها از دید استاد خلج پوشانده نماند و از آنها و تلاش هایشان، بسیار تقدیر شد.
علی با سلام پر شور و انرژی خود، کلاس را به وجد آورد و این باعث شد که استاد به صورت ویژه ای با او به گفتگوی انگلیسی بپردازد. چیزی که در این گفتگو مهم بود، جسارت او بود. زبان آموزانی که از اشتباه کردن نمی ترسند، در واقع به بخش بزرگی در یادگیری دست یافته اند. آنها زمین می خورند و در ادامه دوباره ادامه می دهند. آنها اشتباه می کنند و دوباره تکرار و تمرین می کنند.
تفاوت زبان آموز شاد و موفق با سایر زبان آموزان، در همین نترسیدن ها، جسارت ها و تمرین و تمرین کردن ها است و این مهم با خودباوری و اعتمادبنفس حاصل خواهد شد که البته استاد خلج در این مورد به خوبی عمل کرده و زبان آموزانشان را با روش های مختلف، به خودباوری و اعتمادبنفس لازم، می رسانند.
و اما گرامر این بخش از جلسه امروز درباره کاربرد و تفاوت های should و could بود. برای توضیح این بخش، عکسی از صفحه کتاب ارسال شد و کلاس حالت رسمی به خود گرفت.

 

 

کاربرد could !

Could
کابرد could در انگلیسی، در زمانی است که بخواهیم درباره یک احتمال در آینده صحبت کنیم. به طور مثال من دوست دارم که تا ۶ ماه دیگر، آیلتس انگلیسی خود را بگیرم. برای این منظور بیان می کنم که ۶ ماه دیگر به احتمال زیاد مدرک آیلتس خود را گرفته ام. چیزی که در این جمله به چشم می خورد، کلمه احتمال است که با کلمه could، بیان می شود. به مثال زیر توجه کنید:
.The express bus is full, but you could take the local
اتوبوس سریع السیر پر است اما شما می توانید اتوبوس محلی را بگیرید.

.We couldn’t take the car
ما نتوانستیم ماشین را بگیریم.

 

 

کاربرد should!

Should
این کلمه اما در مواقعی بکار برده می شود که ما بخواهیم یک پیشنهاد دوستانه که البته اطمینان به درست بودن آن داریم، بدهیم. یا بهتر است بگوییم که، در مواقع پیشنهاد یا توصیه، این کلمه در جملات انگلیسی بکار برده می شوند. به مثال های زیر توجه کنید:
.I should make a cake من باید یک کیک درست کنم.
در این جمله ما از کلمه باید یا should استفاده کرده ایم که در اینجا کاربردی که این کلمه پیدا می کند این است که انجام این کار در این زمان، درست است. حال به جمله زیر توجه کنید:

.You should have gone school yesterday
باید دیروز به مدرسه می رفتی.

در این جمله اما شما به یک فرد یک توصیه می کنید که اطمینان به درست بودن آن دارید. تمرین های بیشتری برای یادگیری بهتر زبان آموزان انجام شد. هدف از حل تمرین در کلاس، تسلط پیدا کردن زبان آموزان به موضوعات گرامری بود. این کار به شکل های متفاوتی انجام می شد تا زبان آموزان بتوانند با موضوع با روشی که به سبک یادگیری آنها مرتبط است، درس را فرا بگیرند.
افعال کمکی should و could هر دو به سه شکل مثبت، منفی و سوالی بکار برده می شوند و اصولا این افعال کمکی با ساختارهای ساده، کامل و مستمر نیز بکار برده می شوند. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که، should حالت گذشته ندارد و اگر بخواهیم در جملات مربوط به گذشته از آن استفاده کنیم باید از had که شکل گذشته have to است، استفاده کنیم.

 

بیشتر بخوانید:
آموزش گرامر انگلیسی

 

در ادامه اما کلاس بر تقویت مهارت مکالمه، البته با موضوع گرامری کاربرد should و could، پیش رفت. مکالمه مربوط به درس جدید بود و به همین منظور فایل صوتی آن نیز ارسال شد و از آنها خواسته شد که به خوبی به فایل صوتی ارسال شده گوش داده و سعی کنند که به خوبی این مکالمه را انجام دهند.
در این مکالمه لغات جدید نیز آموزش داده می شد که به زبان آموزان این کمک را می کرد، که به معنی آنها در جمله پی ببرند و به معنی تحت الفظی کلمات انگلیسی توجهی نکنند.
این بخش از کلاس اما، به ساخت مکالمه شخصی نیز اختصاص داده شد. آنها باید یک شکل جدید و اما نزدیک به مفهوم کانورسیشن کتاب، می ساختند و در عین حال از روی آن می خواندند و در کلاس ارسال می کردند. این کار ذهن آنها را باز کرده و در عین حال به شکل بهتری به تمرین لهجه آمریکایی، شکل صحیح ادای جملات انگلیسی و موارد مهم دیگری می پردازند.

 

 

آموزش انگلیسی به روش آنلاین، به شکل بهتری می تواند مکالمه بین زبان آموزان و همکلاس هایشان را تقویت نماید. این روش به شکل ناخودآگاه، احساس نیاز به مکالمه برقرار کردن را شکل می دهد و زبان آموز برای اینکه بتوانند در فعالیت های کلاس بهتر شرکت کنند و در عین حال منظور خود را بهتر منتقل نمایند، به تقویت این مهارت می پردازد و رفته رفته این مهارت به شکل ویژه ای تقویت می شود.
از اهداف برگزاری دوره های آنلاین انگلیسی، در دسترس قرار دادن یادگیری و آموزش زبان برای سایر افراد در شهرها و روستاهای دور افتاده است. در واقع این شکل یادگیری مرزها را کمرنگ کرده و علاقه مندان به یادگیری زبان را در هر کجای دنیا باشد، در کنار هم جمع می کند.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی
 در آکادمی زبان بهین دانش، امروزه از سراسر ایران زبان آموز داشته و در عین حال از کشورهای همسایه نیز، در این کلاس ها شرکت نموده اند و ما افتخار این را داریم که زبان انگلیسی را برای همه افراد با سیستم آموزشی رامیت و با بهترین روش یعنی راکت زبان انگلیسی، آموزش می دهیم.
اگر شما عزیزان نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی به شکل ترمیک و فشرده هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان آنها در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود بهره ببرید.
همکاران ما در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه بجز در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.رر