کلاس Aim ۲ دختران، کلاسی است که امروز مهمان آن بودیم. این کلاس در روز های یکشنبه و سه شنبه راس ساعت ۳ عصر برگزار می گردد. اولین پیام ارسال شده در گروه توسط راحله زبان آموز موفق و منظم با ارائه ی تکالیفش، زودتر از ساعت مقرر کلاس است و پس از او سایر بچه های کلاس با فرستادن تمرین هایی که در جلسه ی گذشته موظف به انجام آن بودند اعلام حضور کردند. به راحتی می شد میزان آمادگی بچه ها را برای شروع کلاس جدید نظاره کرد. هاجر آقاجانی با تمام مهربانی و لطفی که به زبان آموزان خود داشت چند دقیقه مانده به شروع کلاس تمرین ها را چک کرده و همه را بخاطر انجام بی نقص آنها تشویق می کند. حال دیگر بچه ها با ارسال ویس هایی از خود با شور و شوق بسیار، به سلام و احوال پرسی با استاد می پرداختند و پاسخ آنها به گرمی داده داده شد سپس از بچه ها خواستند تا خود را برای انجام اولین فعالیتشان آماده کنند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

در وهله ی اول خانم آقاجانی درس خود را با ارسال پیامی با محتوای مفهومی جملات شروع کرد، این جملات به صورت ناکامل ارائه شده بودند و از زبان آموزان خواسته شد تا با صبر و حوصله آن ها را بخوانند و با انتخاب گذینه ی درست، جمله ی کامل را از نظر معنایی در دفتر خود نوشته و عکس آن را ارسال کنند. این فعایت به خودی خود تقویت مهارت نوشتن و مکالمه انگلیسی است چرا که پس از ارسال تصاویر توسط زبان آموزان از آنها می خواهد تا با توجه به ویس خوانده شده توسط استاد از روی متن، شکل صحیح ادای عبارات و کلمات انگلیسی را فرا گرفته و تکرار کنند. دغدغه ی بچه ها برای درست خوانی شدت گرفت در حالی که اگر این امر در کلاس های حضوری انجام می شد، تنها دو نفر می توانستند از روی متن بخوانند و سایرین باید شنونده ای خوبی می بودند و به طور حتم همه ی زبان آموزان به این خوبی به چالش کشیده نمی شدند.

 

بیشتر بخوانید:

 

مرور گرامری از دیگر بخش هایی بود که استاد با بکارگیری فعل های is , was , were  با طراحی سوالات مخصوص به زمان حال و گذشته باعث شد تا بچه ها به نشانه ها در جمله توجه داشته و تفاوت استفاده از افعال را درک کند. نمونه ای از مثال ها:
.Today ( is , was ) Tuesday
.The sea ( was , is ) blue yesterday
.He and her sister ( are , were ) sick last Friday
بچه های کلاس برای تسلط به گرامر مورد نظر به همهمه افتاده و از شواهد خود در گذشته و حال، مثال های اضافه تری گفته و ارسال می کردند، این میزان از جدیت و تلاش، بی نظیر بوده و نشان میداد چقدر با کلاس و استاد همراه هستند. در این میان حواس استاد به تنها فردی که هنوز پاسخ خود را نفرستاده است، بود و با صدایی گرم و صمیمی خواست که، تا قبل از به پایان رسیدن زمان تعیین شده، برای ارسال مثالش دست به کار شود و امتیاز این بخش را بگیرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی نکته ی بسیار مهمی که نظر فرد را به خود جلب می کند مشارکت بی وقفه و همگانی اعضای گروه است.به عنوان آخرین تمرین بچه ها، از آنها خواسته شد تا کتاب تین تو تین خود را باز کرده و از روی متن لیسنینگ در مورد نظر بخوانند و تمام افعال گذشته مشخص کرده و به حال تغییر دهند.

 

در پایان کلاس استاد تکالیف بچه ها را به آنها یادآوری می کند و از آن ها می خواهد که برای آمادگی جلسه ی آینده در اوقات فراغت خود درباره ی تفاوت میان دو کلمه love و like با بکارگیری هر کدام در یک جمله نشان دهند. این روند آموزشی باعث شده تا نود دقیقه کلاس برای تسلط کامل هر یک از زبان آموزان به لغات، جملات و گرامر کافی باشد و تنها با مرور کوتاهی بر مطالب پیشترفت چشمگیری در یادگیری را احساس کرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

دوره های ترمیک و فشرده زبان انگلیسی نوجوانان به صورت آنلاین به خودی خود باعث شده تا علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی بتوانند در هر کجای جهان که هستند حتی در مناطق دور افتاده بدون فکر کردن به دوری راه و هزینه ها اضافی با داشتن یک استاد مجرب و تعدادی پارتنر در جمع کلاس برای تقویت مکالمه و دانش زبانی با بهره مندی از بهترین آموزش یعنی راکت با سیستم رامیت برای همه ی افراد از علاقه ی خود به بهترین شکل محافظت کرده و قدم در این مسیر بگذارند. اگر شما علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی هستید می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و هر گونه سوال یا پرسشی در این زمینه را از این عزیزان به صورت تخصصی جویا شوید. همکاران ما در آکادمی، همه روزه بجز در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.