زبان انگلیسی در حال حاضر از رایج ترین زبان های بین المللی است و کسی نمی تواند منکر ضرورت یادگیری این زبان شود. چرا که مزایای یادگیری این زبان زنده، بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه کم و بیش با اهمیت این موضوع آشنا هستیم.
اگر بتوانیم زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیریم بدون شک می توانیم در هر کجای دنیا دریچه ای برای ارتباط گرفتن بیابیم. البته که یادگیری این زبان برای تمامی افراد نسبت به سایر زبان ها اهمیت ویژه تری پیدا کرده است و بسیاری از والدین در صدد آموزش زبان به کودکان خود هستند تا با ایجاد مهارت زبان آموزی بتوانند کودکانی با آینده ای به مراتب روشن تر را داشته باشند. آموزش زبان انگلیسی برای موسسه احمدرضا ابراهیمی به یک اولویت تبدیل شده است و در صدد است که با یادگیری زبان دنیایی شگفت انگیز را برای تمامی فارسی زبانان ایجاد نماید. در این موسسه با ایجاد دوره هایی خلاقانه و نو، متدهای آموزشی جذاب و بهره گیری از اساتیدی که در حوزه آموزش به روش راکت نیز تخصص دارند و… فضایی مثبت و کاربردی را به علاقه مندان تقدیم خواهند نمود.
IELTS7 Banner 01 8
در توصیف اهمیت یادگیری این زبان می توان به این موارد اشاره داشت که امروزه بسیاری از شرکت های بین المللی یادگیری زبان انگلیسی را از اولویت های خود می دانند و همه ساله برای گزینش نیروهای اداری، اولویت استخدام خود را استخدام افرادی که به این زبان مسلط هستند قرار می دهند. آموزش مکالمه زبان انگلیسی، می تواند زمینه های استخدامی بیشتر و بهتری را برای شما عزیزان فراهم آورد و در واقع  اگر شما تمایل به استخدام در شرکت های بین المللی را دارید، بهتر است بدانید که باید علاوه بر مکالمه ای قوی، دارای قدرت مکاتبه در زبان انگلیسی نیز باشید که در این امر تقویت مهارت Reading و Writing نیز از اهمیت بسزایی برخوردارد هستند.
علاوه بر این باید به این موضوع نیز اشاره داشت که ما برای اینکه سفری آسان به کشورهای انگلیسی زبان داشته باشیم قطعا نمی توانیم از روی کتاب های راهنما به سرعت منظور خود را بیان نموده و از این کتابچه های راهنما در شرایط حساس بهره کافی را ببریم. در واقع به این شکل گفتگو کردن علاوه بر اینکه برای مخاطب ما خسته کننده خواهد بود خود ما را نیز دچار استرس، دلزدگی و دستپاچگی خواهد نمود. پس چه بهتر که از همین حالا یادگیری این زبان را در اولویت های خود قرار داده تا بتوانیم به دنیایی از شغل ها، بازی و سرگرمی ها، مقالات علمی و … وارد شده و از تمامی آنها استفاده کافی را ببریم.

 

شما می دونید این هتل کجاست؟      ?Do you know where is hotel is

یه اتاق به تخت دو نفره می خواهم.         .I would like one queen bed

این اتاق چند تخته است؟             ?How many beds are in the room

آسانسور کجاست؟                                     ?Where are the elevators

اتاقم چه طبقه ایه؟                                             ?What floor am I on

آیا صبحانه رایگان هم ارائه می دهید؟             ?Is there free breakfast

من متوجه نمی شوم.                                            .I don’t understand

صبح بخیر.                                                                .Good morning

بعد از ظهر بخیر.                                                      .Good afternoon

عصر بخیر.                                                                 .Good evening

سفر من تفریحی است.                              .I am traveling for leisure

برای دیدن خانواده ام آمده ام.                             .I am visiting family

پرواز شما چه زمانی است؟                           ?What time is your flight

پرواز من با کدام شرکت هواپیمایی هست؟     ?What airline am I flying

این اتاق حمام دارد؟                   ?Does the room have a bathroom

چطور به اینترنت متصل بشوم؟          ?How do I access the internet

اتاق من به ملحفه نیاز دارد.                  .My room needs bed sheets

                                    ساعت چند است؟                        ?What time is it

گیت یا گیشه پرواز ایشون کجاست؟                 ?Where is your gate

سرویس بهداشتی کجاست؟           ?Where is the restroom

شماره صندلی شما چند است؟   ?What is your flight number

من ۱۰ روز در اینجا می مانم            .I will be here for ۱۰ days

من در … اقامت دارم            … I am staying at

صرافی کجاست؟           ?Where is the currency exchange

ایستگاه اتوبوس کجاست؟           ?Where is the bus station

ایستگاه اتوبوس کجاست؟           ?Where is the bus stop

کجا می تونم تاکسی پیدا کنم؟           ?Where can I find a taxi

می خواهم به هتل بروم.           .I would like to go to the hotel

قیمت این بطری چقدر است؟           ?How much does the bottle

قیمت آب چند است یا آب چه قیمتی دارد؟            ?How much does the water

ممکنه چیزی برای نوشیدن برای من بیارید؟            ?May I have something to drink

ممکنه یک هدفون بخرم؟            ?May I purchase headphones

چطور با خدمات هتل تماس بگیرم؟            ?How do I call for room service

چطور با پذیرش تماس بگیرم؟       ?How do I call down the front desk

 

همیشه یادگیری در منزل نیمی از آموزش است و نیم دیگر را آن را می توان با کمک اساتید و افراد با تجربه کسب نمود. در این راستا ما بهره گیری از اساتید کارکشته راکت زبان انگلیسی، توانستیم سرعت و کیفیت یادگیری را در کنار هم داشته باشیم و در واقع با شکل گیری دوره هایی از جمله آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد انگلیسی گامی استوار را طی نماییم.
این دوره ها به شکلی کاملا خصوصی به آموزش زبان انگلیسی پرداخته اند و در واقع با بهره گیری از اپ ARE هر دو بخش آموزشی یعنی آموزش انگلیسی در منزل و آموزش همراه با اساتید را در کنار هم برای زبان آموزان طراحی نموده اند. تمامی دوره ها همراه با پشتیبانی آنلاین هستند و شرحی مختصر از این دوره ها در بخش مربوط به گزارش دوره های آموزش زبان برای آشنایی بیشتر شما عزیزان گردآوری گردیده است تا بتوانید به صورت مکتوب تصویری درست و واقعی را از کلاس ها و روند آموزشی این موسسه داشته باشید.
دوره های ایجاد شده با هدفی مشخص تهیه دیده شده اند و سعی گردیده تا هر  دوره نسبت به نیازی که در جامعه احساس می شود، سازماندهی گردد. به طور مثال دوره راکت دوره ای فشرده است که با آموزش نامحدود در طی این ۵۰ جلسه در واقع فضایی فوق تخصصی را در حوزه آموزش زبان انگلیسی ایجاد نموده است. این دوره با پشتیبانی ۲۴ ساعته و نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی و همچنین برخورداری از مشاوره آموزشی، توانسته است گامی بزرگ را در عرصه آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایجاد نماید و مسیری روشن را برای تمامی فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان ایجاد نماید.
برای آشنایی بیشتر با دوره های راکت و همیاد انگلیسی و همچنین زمان ثبت نام شما می توانید به تکمیل بخش زیر اقدام نموده و مشاوره های لازمه را دریافت نمایید. همچنین در اینستاگرام تصویری شفاف از روند پیشرفت زبان آموزان راکت را ببینید و مسیری مطمئن تر را کسب نمایید.