اگر تصمیم به یادگیری زبان گرفته اید شما یک قدم به هدفتان نزدیک تر شده اید. اما اگر می خواهید که تا همیشه بر تصمیمات خود پایبند بوده و جزء افراد هوشمند و باهوشی باشید که یادگیری زبان را با راه کارهای درست در مسیر بهتری قرار می  دهند باشید، بهتر است تعدادی از کارهایی را انجام دهید که شما را در رسیدن به اهداف و خواسته هایتان به شکل بهتری یاری می کنند.
در این مقله ما به ویژگی های یک فرد هوشمند می پردازیم و البته راه حل هایی را در جهت بهتر پیش رفتن در مسیر خواسته هایتان به شما عزیزان پیشنهاد نیز خواهیم کرد. با ما همراه شوید.

IELTS7 Banner 01 8

• به تصمیم هایی که می گیرید عمل کنید.
افراد هوشمند به تصمیم هایی که می گیرند در حد یک حرف اکتفا نمی کنند؛ آنها تلاش می کنند که بر تصمیم های خود پایبند باشند. اگر تصمیم گرفته اید که وزن کم کنید یا به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بپردازید، اگر تصمیم گرفته اید که هر روز ورزش کنید و یا خودتان را برای آزمون های آیلتس آماده سازید، بهتر است که بر تصمیمات خود پایبند بوده و در مسیر حرکت نمایید. شما زمانی از دیگران متمایز می شوید که به کاری که تصمیم به انجامش گرفته اید اصرار ورزیده و در صدد برآوره کردن آن برآیید.

• به خودتان و رویاهایتان ایمان داشته باشید.

هیچ چیزی به اندازه مثبت اندیشی نمی تواند به ما کمک کند. اگر یادتان باشد همیشه مادربزرگ ها و پدربزرگ ها از تاثیر نفوذ کلام صحبت می کردند و حتی برای گفتن کلماتی مانند سرطان از واژه هایی کاملا متفاوت استفاده می کردند تا مجبور نشوند حتی یک بار در سال از این کلمات نامی ببرند. این کار شگفت انگیز است. نیاز نیست برای درست رفتار کردن به خواندن هزاران کتاب اقدام نماییم، در واقع نیاز است که به هر تعداد کتابی که مطالعه نموده ایم پایبند باشیم و در زندگیمان از گفته های آموزنده آنها بهره کافی ببریم. زندگی سراسر اتفاق های مثبت و منفی است اما این ما هستیم که می توانیم با انرژی مثبت به رویاها و خواسته های خود جامه عمل بپوشانیم. خود شناسی یکی از دلایل موفقت است. وقتی شما خود را به خوبی بشناسید بهتر می توانید تصمیم بگیرید که به چه کارهایی علاقه مند هستید و چه کارهایی انجامش با روحیات شما سازگار نیست. اگر قصد یادگیری زبان را دارید به خود ایمان داشته و نگذارید کسی شما را ناامید کند. یادگیری زبان چیزی نیست که بتوانید یک شبه به دست بیاورید اما می توانید با برنامه ریزی درست آن را در برنامه روزانه خود گنجانده و راهی درست را برای دستیابی به آن انتخاب کنید.

• همیشه تمرکز کنید!
آدم های موفق بر روی خواسته هایشان تمرکز می کنند. این افراد فرقشان با سایرین در این است که هر روز بر روی یک مساله تمرکز ندارند و افکارشان پراکنده نیست. آنها همیشه بر روی یک خواسته تمرکز می کنند و تمام تمرکزشان را بر روی همان موضوع و پیشبرد آن، می گذارند. به طور مثال کسی که دوست دارد به خوبی به انگلیسی صحبت کند یا یک مدرس خوب زبان انگلیسی باشد، تمرکزش را بر روی هر آنچه که باید کسب کند بکار می گیرد و تنها به همین موضوع فکر می کند. اما گاها افرادی را می بینم که نصفی از سال را می خواهند فوتبالیست شده و نصفی از سال را دوست دارند نقاش باشند و هیچ وقت هم دقیق نمی فهمند که به چه کاری علاقه مند هستند! تمام تمرکز خود را بر روی هدف مشخصتان به کار ببندید و نتیجه مطلوب آن را در زندگی خود تجربه نمایید.

• به دنبال بهترین ها باشید!
اگر دوست دارید آینده خوبی را برای خود رقم بزنید به دنبال بهترین ها باشید، به کم اکتفا نکرده و از همه توانایی های خود در راه رسیدن به خواسته هایتان استفاده ببرید. در انجام این کار باید روحیه خود را به سمتی ببرید که همیشه تشنه رسیدن به خواسته هایتان باشید. بهتر است یاد بگیرید که حسرت زندگی دیگران را نخورید و تمام حواس خود را بر روی چیزی که می خواهید، متمرکز کنید. برای اینکه بتوانید در بهترین دانشگاه های سراسر جهان درس بخوانید و در هر کشوری که دوست دارید یک زندگی خوب را برای خود رقم بزنید یادگیری زبان دوم شرط اول است. شما با یادگیری زبان دوم نه تنها در کشور خود موقعیت های خوبی را بدست می آورید بلکه در سراسر جهان و هر کجا که اراده کنید موقعیت های خوب را شامل حال خود می کنید.
البته در کنار یادگیری زبان که امروزه به یک نیاز تبدیل شده است، کسب سایر مهارت نیز مهم هستند و اگر شما با مهارت های یادگیری آشنا شوید، می توانید به راحتی در مسیر خواسته هایتان قرار گرفته و این مسیر را با کیفیت و سرعت بیشتری طی نمایید.

• سعی کنید با بزرگان حوزه زبان به رفت و آمد بنشینید!
همیشه رفت و آمد با افراد بزرگ و هدفمند به ما کمک می کند تا انسان بهتری باشیم و این موضوع دریادگیری زبانهم صدق می کند. بهتر است با افرادی که علاقه مندی هایشان شبیه شما است به رفت و آمد بپردازید و از تجربیات آنها در یادگیری زبان دوم بهره ببرید. یادتان نرود که رفاقت و همنشینی با هر فردی تاثیرات مثبت و منفی خود را به همراه دارد؛ پس چه بهتر که با افرادی موفق و تشنه یادگیری ارتباط حاصل نموده تا تاثیرات مثبت حاصله از آنها در شما بیشتر و بیشتر شود.

• مراقب خودتان و سلامتی تان باشید.
قبل از هر چیزی مراقبت از سلامتی جسمی و روحی برای شما باید اولویت باشد. اگر شما مراقب سلامتی جسم و روح خود باشید بالطبع انسان قوی تری خواهید بود و با هر شکست یا اتفاق ناخوشایندی جا نخواهید زد. بهتر است تنها به فکر کار کردن نباشید چون موفقیت شما در گرو سلامتی جسم و روح شما است.

بهتر است در یادگیری زبان به دنبال علایق خود باشید تا این عشق و علاقه بتواند در حین یادگیری به شما کمک کرده تا لذت به دست آوردن را بچشید و از سختی های راه نهراسید.اگر در یادگیری زبان مسولیت پذیری، سخت کوشی و انگیزه را با خود به همراه داشته باشید قطعا شما می توانید در زمان درست، در جای درستی قرار بگیرید.
برای بدست آوردن مهارت یادگیری زبان همه چیز به تلاش و جدیت شما بستگی دارد. البته که نمی توان از تاثیرات موسسات زبان کارآمد و یا اساتید زبان چشم پوشی کرد اما در  نهایت این خود شما هستید که می توانید تعیین کننده مسیر زندگیتان باشید. ما  نیز در این مسیر به صورت ۲۴ ساعته در  کنار شما هستیم و از هیچ فعالیتی برای رسیدن شما به خواسته هایتان سر باز نخواهیم زد.
دوره های راکت زبان های خارجه در حقیقت خود دلیلی بر این موضوع هستند، چرا که نه تنها به آموزش زبان بلکه به آموزش مهارت های یادگیری، تقویت خود باوری در افراد و همچنین آشنایی زبان آموزان با سبک یادگیری فردی می پردازند و در نتیجه با شخصی سازی نمودن آموزش، به زبان آموزان مسیری متناسب با خواسته ها، نیازها و همچنین مهارت هایشان را نشان خواهند داد.
اساتید راکت از جمله افرادی هستند که علاوه بر دوره های آموزش زبان، دوره های بین المللی تربیت مدرس و… به گذراندن دوره  های متفاوتی اعم از تربیت مدرس راکت، تربیت مدرس آموزش آنلاین، دوره های تخصصی آموزش به کودکان و همچنین دوره های مرتبط با زبان شناسی و روانشناسی از جمله دوره های آموزشی رامیت به صورت سالانه می پردازند و در واقع این آموزش ها را به صورت مستمر و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به دست می آورند. در حقیقت ما به این موضوع معتقد هستیم که اساتید آگاه می توانند زبان آموزانی آگاه را به جامعه چند زبانه ما وارد نمایند و به همین دلیل اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی علاوه بر اینکه ملزم هستند این دوره ها را سالانه بگذرانند در واقع باید در کنار زبان انگلیسی، به دو تا سه زبان دیگر نیز مسلط باشند.
احمدرضا ابراهیمی مبتکر سیستم آموزشی رامیت با دغدغه آموزش صحیح زبان، این روزها به شکلی متفاوت در حوزه آموزش زبان فعالیت می کند که از جمله دوره های تاثیرگزار ایشان می توان به دوره های همیاد و راکت زبان اشاره نمود. دوره های همیاد به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… در اختیار زبان آموزان قرار می گیرند و در واقع این خود آنها هستند که به انتخاب تعداد جلسات مورد نیازشان می پردازند.
علاوه بر این موضوع زبان آموزان می توانند در انتخاب استاد، زمان کلاس و همچنین بهره گیری از محتوای آموزشی مبتنی بر سبک یادگیری خود دخیل بوده و صفر تا صد دوره های آموزشی را با شخصی سازی نمودن به بهترین شکل ممکن طی نمایند.
دوره راکت نیز از جمله دوره های فوق فشرده آموزش زبان است که به دلیل بازدهی و نتایج مثبتی که طی این سال ها کسب نموده است علاوه بر علاقه مندان، توجه بسیاری از کارشناسان زبان را نیز به خود جلب نموده است و امروزه شاهد این موضوع هستیم که اساتید بسیاری در دوره های تخصصی تربیت مدرس راکت شرکت نموده تا مسیری بهتر را در امر آموزش به دست بگیرند.
ما برای آشنایی شما با دوره های شگفت انگیز آموزش زبان بخشی را با عنوان گزارش دوره های آموزش زبان تهیه دیده ایم تا بتوانید با روند آموزشی ما تا حدودی آشنا شوید. البته که مشاوران ما به صورت تمام وقت در کنار شما هستند تا اطلاعات لازمه را برای شما عزیزان تهیه و علاوه بر آن اطلاعات تکمیل تری را از زمان برگزاری دوره ها، مشاوره های لازم را در جهت انتخاب زبان، انتخاب دوره، روش های یادگیری در منزل و… را برای شما ارائه دهند.
در صورت تمایل به دریافت مشاوره بخش زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان اجرایی ما باشید. همچنین می توانید با دنبال نمودن صفحه مجازی ما در اینستاگرام با روند پیشرفت زبان آموزان ما آشنا گردیده و در نهایت آموزش های کاربردی را نیز به دست بیاورید.