در این مقاله ما سعی داریم که تا جای ممکن شما را با انواع مواد غذایی و خوردنی ها در زبان انگلیسی آشنا کنیم. آشنایی شما با این خوشمزه های دوست داشتنی شاید باعث شود که شما نیز مانند ما دست از رژیم خود برداشته و تمام برنامه های خود را به شنبه دیگری موکول کنید!!!
غذا به زبان انگلیسی
 به معنی Food است و ما با این کلمه بسیار سر و کار داریم. چرا که امروزه در هر خیابانی که سر بچرخانید شاهد یک فست فودی هستید و این کلمه در صنعت غذای ما بسیار به کار برده می شود. در زبان انگلیسی به غذاهایی که سریع حاضر می شوند fast food می گویند که البته برای ما ناآشنا نیستند.

Foods یا غذاها به زبان انگلیسی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

Egg تخم مرغ
Onion پیاز
Pepper فلفل
Tomato گوجه فرنگی
Peas لوبیا سبز
Rice برنج
Cheese پنیر
Sugar شکر
Pasta ماکارونی
Butter کره
Salt نمک
Fish ماهی
Meat گوشت
Coffee قهوه
Tea چای
Water آب
Juice آب پرتقال
Milk شیر
Aubergine بادمجون
Avocado آووکادو
Beetroot چغندر
Broad beans باقلا

Soda نوشابه
Chicken گوشت مرغ
Bread نان
Bacon بیکن
Beef گوشت گوساله
Cooked meat گوشت پخته شده
Duck گوشت اردک
Ham گوشت خوک
Lamb گوشت بره
Liver جیگر
Mince گوشت چرخ کرده
Sausages سوسیس
Turkey گوشت بوقلمون
Veal گوشت گوساله
Kipper ماهی دودی
Pilchard ماهی ساردین کوچک
Salmon ماهی سالمون
Trout ماهی قزل آلا
Tuna ماهی تن
Asparagus مارچوبه
Broccoli کلم بروکلی
Cabbage کلم

 

Carrot هویج
Cauliflower گل کلم
Celery کرفس
Chili فلفل قرمز
Cucumber خیار
Garlic سیر
Ginger زنجبیل
Mushroom قارچ
Lettuce کاهو
Leek تره فرنگی
Potato سیب زمینی
Swede شلغم
Sweetcorn ذرت
Soup سوپ
Cooking oil روغن آشپزی
Olive oil روغن زیتون
Cream خامه
Yogurt ماست
Cake کیک
Sponge cake کیک اسفنجی
Baking powder بکینگ پودر
Plain flour آرد سفید

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

یادگیری انواع غذاها برای افرادی که در کشور هدف با اهداف مهاجرت و یا مسافرت قدم می گذارند، مهم خواهد بود چرا که این افراد برای بیان سفارش به این لغات نیاز دارند. البته یادگیری لغات به تنهایی نمی توانند به شما کمک زیادی بکنند و اگر تمرین یادگیری لغات را در جملات متفاوت انجام دهید، قطعا نتایج مثبت زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. برای این منظور از جعبه لاینتر و یا روش کدینک انگلیسی بهره ببرید و تلاش کنید تا کلمات با موضوعات متفاوت را در دایره لغات خود جای دهید و در همین حین از این مهارت خود در تقویت سایر مهارت ها از جمله نوشتن، خواندن و شنیدن نیز بهره ببرید.
آموزش انواع غذاها به زبان انگلیسی در همان ابتدای آموزش حاصل می شود و در این زمینه محتواهای آموزشی متفاوتی قرار گرفته شده است. بهره گیری از فلش کارت ها، انیمیشن ها و فیلم ها و همچنین کلیپ های آموزشی، می توانند در جایگاه خود حائز اهیمت باشند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی تلاش گردیده تا لغات کاربردی در همان ابتدای راه و با روش های متنوع به زبان آموزان آموزش داده شود. این لغات در واقع ریشه های آموزشی هستند و هر قدر که بتوانید به تعداد بیشتری از آنها مسلط شوید، می توانید در مباحث متفاوت تر و همچنین موقعیت های غیر قابل پیش بینی تر به خوبی عمل کنید.
آموزش زبان انگلیسی با دو دوره متفاوت از جمله همیاد انگلیسی و همچنین آموزش زبان در ۵۰ روز به زبان آموزان تقدیم گردیده است که هر یک از این دوره ها با ویژگی های مثبت خود توانسته اند نتایج مثبتی را رقم بزنند. ویژگی مشترک این دو دوره عبارتند از:
– آموزش کاملا خصوصی زبان انگلیسی
– غیرحضوری بودن دوره ها
– بهره گیری از اساتید راکت
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– دخیل بودن زبان آموزان در انتخاب زمان و ساعت کلاس ها
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE
– بهره گیری از حمایت های مشاوران در حوزه آموزشی
– پشتیبانی آنلاین

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نموده و علاوه بر آشنایی با دوره ها و زمان ثبت نام، مشاوره های لازمه در جهت انتخاب زبان، دوره و همچنین آشنایی با مهارت های یادگیری و… را نیز کسب نمایید. ما در طول مسیر یادگیری از ثبت نام گرفته تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستیم تا مسیری هموار را تقدیم شما نماییم.