در این مقاله ما سعی داریم که تا جای ممکن شما را با انواع مواد غذایی و خوردنی ها در زبان انگلیسی آشنا کنیم. آشنایی با مواد غذایی در زبان انگلیسی  و آشنایی شما با این خوشمزه های دوست داشتنی شاید باعث شود که شما نیز مانند ما دست از رژیم خود برداشته و تمام برنامه های خود را به شنبه دیگری موکول کنید!!!
غذا به زبان انگلیسی
 به معنی Food است و ما با این کلمه بسیار سر و کار داریم. چرا که امروزه در هر خیابانی که سر بچرخانید شاهد یک فست فودی هستید و این کلمه در صنعت غذای ما بسیار به کار برده می شود. در زبان انگلیسی به غذاهایی که سریع حاضر می شوند fast food می گویند که البته برای ما ناآشنا نیستند. برای آشنایی بیشتر در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین مواد غذایی در زبان انگلیسی می پردازیم. به عبارات و کلمات زبان انگلیسی زیر دقت کنید…

IELTS7 Banner 01 8 آشنایی با مواد غذایی در زبان انگلیسی,مواد غذایی در زبان انگلیسی

آشنایی با مواد غذایی در زبان انگلیسی

Egg: تخم مرغ
Onion: پیاز

Pepper: فلفل
Tomato: گوجه فرنگی

Peas: لوبیا سبز
Rice: برنج

Cheese: پنیر
Sugar: شکر

Pasta: ماکارونی
Butter: کره

Salt: نمک
Fish: ماهی

Meat: گوشت
Coffee: قهوه

Tea: چای
Water: آب

Juice: آب پرتقال
Milk: شیر

Aubergine: بادمجون
Avocado: آووکادو

Beetroot :چغندر
Broad beans: باقلا

Soda: نوشابه
Chicken: گوشت مرغ

Bread: نان
Bacon: بیکن

Beef: گوشت گوساله
Cooked meat: گوشت پخته شده

Duck: گوشت اردک
Ham:گوشت خوک

Lamb: گوشت بره
Liver: جیگر

Mince: گوشت چرخ کرده
Sausages: سوسیس

Turkey: گوشت بوقلمون
Veal: گوشت گوساله

Kipper: ماهی دودی
Pilchard: ماهی ساردین کوچک

Salmon: ماهی سالمون
Trout ماهی قزل :آلا

Tuna: ماهی تن
Asparagus: مارچوبه

Broccoli: کلم بروکلی
Cabbage: کلم

Carrot: هویج
Cauliflower: گل کلم

Celery: کرفس
Chili: فلفل قرمز

Cucumber: خیار
Garlic: سیر

Ginger: زنجبیل
Mushroom: قارچ

Lettuce: کاهو
Leek: تره فرنگی

Potato: سیب زمینی
Swede: شلغم

Sweetcorn: ذرت
Soup: سوپ

Cooking oil: روغن آشپزی
Olive oil: روغن زیتون

Cream: خامه
Yogurt: ماست

Cake: کیک
Sponge cake: کیک اسفنجی

Baking powder: بکینگ پودر
Plain flour: آرد سفید

یادگیری انواع غذاها برای افرادی که در کشور هدف با اهداف مهاجرت و یا مسافرت قدم می گذارند، مهم خواهد بود چرا که این افراد برای بیان سفارش به این لغات نیاز دارند. البته یادگیری لغات به تنهایی نمی توانند به شما کمک زیادی بکنند و اگر تمرین یادگیری لغات را در جملات متفاوت انجام دهید، قطعا نتایج مثبت زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. برای این منظور از جعبه لاینتر و یا روش کدینک انگلیسی بهره ببرید و تلاش کنید تا کلمات با موضوعات متفاوت را در دایره لغات خود جای دهید و در همین حین از این مهارت خود در تقویت سایر مهارت ها از جمله نوشتن، خواندن و شنیدن نیز بهره ببرید.
آموزش انواع غذاها به زبان انگلیسی در همان ابتدای آموزش حاصل می شود و در این زمینه محتواهای آموزشی متفاوتی قرار گرفته شده است. بهره گیری از فلش کارت ها، انیمیشن ها و فیلم ها و همچنین کلیپ های آموزشی، می توانند در جایگاه خود حائز اهیمت باشند.

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی تلاش گردیده تا لغات کاربردی در همان ابتدای راه و با روش های متنوع به زبان آموزان آموزش داده شود. این لغات در واقع ریشه های آموزشی هستند و هر قدر که بتوانید به تعداد بیشتری از آنها مسلط شوید، می توانید در مباحث متفاوت تر و همچنین موقعیت های غیر قابل پیش بینی تر به خوبی عمل کنید.
آموزش زبان انگلیسی با دوره متفاوت از جمله آموزش زبان در ۵۰ روز در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که هر یک از این دوره ها با ویژگی های مثبت خود توانسته اند نتایج مثبتی را رقم بزنند. ویژگی های این دوره عبارتند از:
_ آموزش کاملا خصوصی زبان انگلیسی
_ غیرحضوری بودن دوره ها
_ بهره گیری از اساتید راکت
_ نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
_ دخیل بودن زبان آموزان در انتخاب زمان و ساعت کلاس ها
_ بهره گیری از حمایت های مشاوران در حوزه آموزشی
_ پشتیبانی آنلاین
احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن دغدغه زبانی زبان آموزان و پیشرفت های روز دنیا دوره های راکت را به دو صورت فشرده (Tailored Rocket) و فوق فشرده (VIP Rocket) برگزار می کند و شما می توانید بسته به نیاز و با کمک مشاوران ما به انتخاب هر یک از این دوره ها بپردازید.
دوره های راکت و یا دیگر دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند علاوه بر دوره های موجود شما می توانید از پکیج های زبانی دیگر نیز استفاده کنید و یا در صورت نیاز در دوره های تک جلسه و یا پنج جلسه خصوصی شرکت نمایید.
احمدرضا ابراهیمی به همراه اساتید حرفه ای و چند زبانه خود، از نزدیک ترین و حقیقی ترین روش برای آموزش زبان آموزان استفاده می کنند. این روش منحصر به فرد و نتیجه بخش که باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود، آموزش زبان انگلیسی با سریال است. آموزش با سریال با ایجاد ناخودآگاه سازی در شما باعث تسلط شما بر چهار مهارت اصلی زبان به خصوص مکالمه زبان انگلیسی می شود. این روش با استفاده از اصول مدیریت و روان شناسی توانسته است علاقه مندان زیادی را تربیت کند و آموزش دهد. دوره های راکت با داشتن سبک و محتوای آموزشی متفاوت باعث ایجاد عادات و مهارت های زبانی در شما زبان آموزان می شوند.
اساتید دوره های راکت حداقل یک الی دو زبان را با سبک و شیوه راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده اند به همین علت با نیاز و دغدغه زبان آموزان آشنایی دارند و با درک بیشتر به آموزش زبان آموزان خود می پدازند. اساتید با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی دقیق و صحیحی خواهند پرداخت.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و استفاده از دوره ها و پکیج های ما می توانید با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا از طریق تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه ارتباط حاصل نمایید و علاوه بر آشنایی با دوره ها و زمان ثبت نام، مشاوره های لازمه در جهت انتخاب زبان، دوره و همچنین آشنایی با مهارت های یادگیری و… را نیز کسب نمایید. ما در طول مسیر یادگیری از ثبت نام گرفته تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستیم تا مسیری هموار را تقدیم شما نماییم.