آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است، که در میان زبان آموزان نوجوان علاقه مندان بیشتری را به خود جلب کرده است. این روش یادگیری با تمرکز بر قدرت  لیسنینگ انگلیسی و البته ایجاد سرگرمی، می تواند یک روش آموزش ایده آل به منظور آموزش انگلیسی در منزل باشد.
برای یادگیری انگلیسی روش های بسیاری وجود دارد که می توانند به ما دریادگیری زبان انگلیسی کمک کنند، اما این نکته مهم را به خاطر بسپارید که بیش از هر چیزی این داشتن انگیزه است که می تواند شما را در مسیر یادگیری ثابت قدم نگه دارد و شما را در آموزش زبان انگلیسی یاری نماید.

IELTS7 Banner 01 8

ایجاد سرگرمی در آموزش زبان انگلیسی می تواند یک روش برای ایجاد انگیزه باشد و یکی از این سرگرمی های می تواند آموزش زبان انگلیسی با آهنگ باشد. موسیقی فارغ از هر زبانی همواره توانسته است به خوبی میان ملت ها ایجاد همبستگی کند و ما اغلب شاهد این هستیم که برخی بدون اینکه به معنی آهنگ های انگلیسی زبان تسلط داشته باشند، از گوش دادن به آن لذت برده و حتی قادر به حفظ کردن آهنگ های انگلیسی هستند.

 

اگر شما جزء افرادی هستید که به دنبال ساده سازی زبان انگلیسی هستید، بهتر است که در اولین قدم به دانلود آهنگ های انگلیسی بپردازید. دانلود ترانه های انگلیسی چند مزیت دارد که بهتر است به چند تا از مزیت های یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ بپردازیم. اولین مزیت دسترسی سریع و راحت تر نسبت به دیگر منابع کمک آموزشی زبان انگلیسی است و دومین مزیت آن این است که شما می توانید در هر حالت و شرایطی به آموزش زبان انگلیسی بپردازید.
شما می توانید در هر کجا که اراده کنید، با ترانه های انگلیسی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. به طور مثال حتی در ساعات شلوغ رفت و آمد تنها با یک هندزفری در مترو، تاکسی یا اتوبوس به آموزش زبان انگلیسی اقدام کنید. شما حتی می توانید در ساعت استراحت یا ریلکس کردن، زمان پخت و پز غذا، زمان رسیدگی به کارهای منزل، وقت نهار خوردن یا حتی در رختخواب با گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود به زبان اصلی، همزمان به همه کارهای خود اعم از یادگیری زبان بپردازید.
در ادامه بهتر است به معرفی چند آهنگ برتر انگلیسی در سال های اخیر بپردازیم و همینطور بهترین آهنگ های انگلیسی در سال ۲۰۱۹ را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

– آهنگ Without Me از Halsey
این آهنگ با اجرای فوق العاده Halsey و البته ترانه ای زیبا و احساسی، در جمع بهترین آهنگ های انگلیسی قرار بگیرد. در این ترانه احساسی، Halsey به ماجرایی عشقی می پردازد که تا حدودی یک فاجعه در دنیای امروز است. شما می توانید در حین لذت بردن از این آهنگ، به نوع جمله بندی، تلفظ و البته یادگیری کلمات انگلیسی بپردازید.
– آهنگ Bad Guy از Billie Eilish
بیلی آیلیش یکی از خواننده های معروف و البته کم سن و سال است که توانسته در زمانی اندک، در دنیای موسیقی به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. این ترانه احساسی نیز طرفداران Billie Eilish را به وجد آورده و بسیاری دیگر را علاقه مند به این خواننده جوان کرده است.
– آهنگ Wow از Post maloe
 ریچارد آستین پست که به پست مالون معروف است، یکی از رپرهای آمریکایی است. این خواننده معروف انگلیسی زبان، در سال ۲۰۱۵ فعالیت رسمی خود را در دنیای موسیقی آغاز کرد و این روزها با ترانه Wow به موفقیت های خود اضافه نموده است.
– آهنگ Happier از Marshmello & Bastille
وقتی می خواهیم درباره مارشملو صحبت کنیم بی اختیار به یاد پوشش عجیب او خواهیم افتاد و اینکه او برای شناخته نشدن همیشه از یک سرپوش خاص استفاده می کند. مارشملو در این ترانه از آرزوهای خوب و عاشقانه خود صحبت می کند و از شادی ای که این روزها کمتر می شود در میان انسان ها دید.
– آهنگ ۷Rings از Ariana Grande
بی شک اگر به زبان انگلیسی علاقه مند باشید با این خواننده خوش صدا و جوان آشنا هستید. Ariana Grande در این ترانه به امید داشتن پس از شکست می پردازد و اینکه توانسته است بعد از گذشته ی سخت خود بین قدرتمند بودن و غمگین بودن، قدرتمند بودن را انتخاب کند. این ترانه در واقع علاوه بر آموزش زبان، نکات آموزنده بسیاری را در برگرفته است که در جای خود بسیار حائز اهمیت است.
– آهنگ Sucker از Jonas Brothers
جوناس برادرز یا برادران جوناس، گروهی متشکل از سه برادر است که اولین شهرت خود را در شبکه دیزنی کسب کردند و بعدها در سال ۲۰۰۸ توانستند یکی از نامزدهای جایزه “ام تی وی” باشند. برادران جوناس در این ترانه انگلیسی از احساس های مثبت و امید به خوبی سخن می گویند و شما می توانید به جای زانوی غم بغل کردن در حین آموزش انگلیسی، به داشتن افکار خوب در زندگی فکر کنید.

 

در یادگیری زبان به این نکته توجه کنید که همیشه بهترین روش، روشی است که با علایق شما همراه باشد. در نتیجه با خاطر داشته باشید که یادگیری زبان را با روش هایی که مورد علاقه تان هست به یک بازی و سرگرمی تبدیل کنید. همانطور که بارها گفته ایم، داشتن انگیزه، چرایی یا هدف و مهم تر از همه برنامه ریزی، می توانند شما را در آموزش زبان انگلیسی یاری کنند. اگر شما جزء افراد سختکوش هستید به شما تبریک می گوییم؛ چرا که یادگیری زبان نیاز به تمرین و تکرار دارد و اینکه برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز است که آموزش زبان انگلیسی را به کاری روتین و دائمی تبدیل کنید و زبان انگلیسی جزیی از زندگی شما شود.
نظر شما چیست؟ آیا شما برای آموزش زبان انگلیسی و صحبت کردن به انگلیسی به این نکات توجه می کنید؟
موسسه احمدرضا ابراهیمی
 با ارائه دوره های کاربردی آموزش زبان انگلیسی، از جمله آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد، آموزش زبان را به یک رویای قابل دسترس تبدیل نموده اند. این دوره ها همگی از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند و با روش سیستم آموزشی رامیت، گامی پرقدرت را در عرصه آموزش زبان برداشته اند. از ویژگی های این دو دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی آموزش زبان انگلیسی
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– بهره گیری از اساتید چند زبانه
– دستیابی زبان آموزان به اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان ARE
– دسترسی نامحدود زبان آموزان به محتواهای آموزشی تخصصی احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب زمان دوره ها با زبان آموز

در صورت تمایل به شرکت در دوره های ارائه شده در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، شما می توانید با ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نموده و یا به تکمیل بخش زیر پرداخته و منتظر کارشناسان اجرایی ما باشید. با شرکت در این دوره ها، علاوه بر آموزش زبان انگلیسی می توانید از مشاوره رایگان ما در حوزه مهارت های یادگیری و… نیز بهره ببرید.