آموزش تضمینی زبان آلمانی، چیزیست که همه ما دوست داریم در بدو ورود در هر آموزشگاه زبان آلمانی با آن مواجه شویم. این نوع شیوه علاوه بر اینکه اعتقاد آموزشگاه زبان آلمانی به اساتید و روش آموزشی خود را نشان می دهد، زمینه ای برای دلگرمی زبان آموزان آنها خواهد بود.
این روش در واقع به ما بیان می دارد که تنها گرفتن شهریه کلاس زبان هدف آموزش زبان آلمانی نیست و آموزشگاه بیش از هر چیزی می خواهد زبان آموزان موفق و خوشنود داشته باشد.
در یادگیری زبان آلمانی هر یک از ما اهدافی داریم. زبان آموز با هدفی مشخص، استاد زبان آلمانی با هدفی مشخص و موسسه آموزش زبان آلمانی نیز به هدفی مشخص در این راه وارد می شوند. هر یک از ما اهدافمان مکلمل یکدیگر است. به طور مثال مراکز آموزش زبانی که بتوانند خدمات آموزشی مناسب جهت آموزش زبان آلمانی را فراهم آورند، اساتیدی با انرژی تر و هدفمندتر خواهند داشت و اساتیدی که از محیط کاری خود راضی و خوشنود باشند آموزشی درست تر و هدفمندتر خواهند داد و زبان آموزان موفقی را در زمینه آموزش زبان آلمانی به جامعه تحویل خواهند داد.
هر زبان آموز راضی خود دلیلی بر دیده شدن استاد و آموزشگاه زبان آلمانی است و این خود احساسی مشترک را در میان این سه گوشه از یک مثلث آموزشی را شکل خواهد داد.

 

ویژگی دوره های تضمینی زبان آلمانی

در زیر یک سری از ویژگی های کلی دوره های آموزش تضمینی آلمانی را برای شما بیان خواهیم کرد.

– ارائه برای هر سطحی

شرکت در این دوره ها برای هر سطح امکان پذیر است و زبان آموز نیازی ندارد که حتما یک سری دوره های زبان آلمانی را از قبل گذرانده باشد. در این دوره بیش از هر چیزی جدیت و تعهد شماست که مهم است.

– استفاده از متدهای روز دنیا

این روش روشی تضمینی است و استفاده از بروزترین متدهای آموزشی زبان آلمانی به زبان آموزان کمک خواهد کرد که با کیفیت بهتر و بیشتری زبان آلمانی را فرا بگیرند. خوشبختانه با در دسترس شدن اینترنت برای همگان آشنایی به این متدهای آموزشی آلمانی برای همه ما آسان تر و در دسترس تر شده و می توانیم با تنها یک سرچ ساده و البته تقویت زبان دوم به این روش های بروز آموزش زبان آلمانی دسترسی پیدا کنیم.

– دارای پشتیبانی آنلاین
مادر آکادمی زبان بهین دانش با هدف آموزش چگونگی یادگیری زبان آلمانی در منزل و آموزش به صورت آنلاین برای تمامی دوره های خود پشتیبانی آنلاین در نظر گرفته ایم تا زبان آموزان بیشتر ساعاتی را که در کنار ما و در آموزشگاه زبان نیستند با ارائه روش های درست از طریق اساتید ما، زبان آلمانی را در زندگی خود هدفمند کرده و در زندگی شان ادغام نمایند.
زبان آموزان علاوه بر حضور بر کلاس های آموزشگاه زبان آلمانی نیاز به حمایت اساتید خود در ساعات خارج از آموزشگاه دارند. ما با ارائه راه حل ها و روش های مطالعه زبان آلمانی در منزل، یادگیری زبان آلمانی را برای آنها راحت تر کرده و آنها را در مسیر یادگیری حمایت خواهیم کرد.

اغلب آموزشگاه های زبان آلمانی از اساتید و کادر اجرایی خوبی در ارائه خدمات آموزشی به زبان آموزان استفاده می نمایند. اساتید در دوره های تضمینی زبان آلمانی به سرحد توانایی در تلفظ لغات آلمانی، آموزش گرامر آلمانی و شکل ادای جملات در زبان آلمانی رسیده اند. چرا که استفاده از اساتید خبره در آموزش آلمانی، می تواند بخش مهمی در آموزش زبان آلمانی باشد. استاد زبان آلمانی باید خود در تلفظ کلمات وعبارات آلمانی مشکلی نداشته باشد و بتواند برای آموزش صحیح، بر تمامی روند آموزشی خود مسلط باشد.
دوره های تضمینی به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود. این چنین دوره هایی با سختگیری بیشتری نسبت به دوره های دیگر اجرا خواهند شد. دوره های تضمینی خصوصی ۵۰ روزه زبان آلمانی با توجه به نیاز زبان آموز، در روز و ساعت دلخواه زبان آموزان برگزار می شوند و حتی در بعضی موارد انتخاب تعداد جلسات نیز با خوده زبان آموز است. برنامه ریزی این دوره توسط استاد و آموزشگاه زبان، با توجه به سطح زبان آموز صورت می گیرد. زبان آموزان در این دوره ها مهارت چهارگانه زبان آلمانی را در کنار دستور زبان آلمانی فرا می گیرند. در این دوره به شکل حساس تری بر روی مکالمه زبان آموز تمرکز شده و زبان آموز را تا انتهای این دوره با روش های آموزش مکالمه زبان آلمانی پیش خواهند برد.