از آن جهت که زبان روسی بعد از زبان های چینی، اسپانیایی و عربی پنجمین زبان بین المللی می باشد، یکی از زبان های رایج در دنیا محسوب می شود. علاوه بر آن، زبان روسی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل به شمار می آید. زبان های رسمی سازمان ملل، شامل انگلیسی، عربی، اسپانیایی، چینی، فرانسوی و روسی می باشد که زبان روسی پس از انگلیسی به عنوان مهم ترین زبان شناخته شده است .

 

ویژگی های زبان روسی

۱.زبان روسی مسیری روشن و شفاف برای پیشرفت ذهن: زبان روسی گامی بسیار مهم برای کشف راهی سرشار از موفقیت برای ذهن شما شناخته شده است و تنها به این دلیل که هنگام فراگیری زبان روسی، ذهن شما به طور متداوم باید فعالیت اندیشیدن را سپری کند،  شما با زبان روسی، با دنیایی جدید از اندیشیدن آشنا می شوید .

۲. زبان روسی، زمینه ای برای فراگیری زبان فرانسوی، انگلیسی، ترکی، اسپانیایی و…: هنگامی که شما قدم های اولیه را برای فراگیری زبان روسی بر می دارید، در مسیر شاهد این هستید که زبان روسی با زبان های انگلیسی، فرانسوی، ترکی و دیگر زبان های رسمی دارای شباهت هایی، شفاف و گاه تفاوت های ظاهری می باشد و ممکن است در قدم های اول و دوم و سوم، فقط در سطح اولیه با شباهت ها و تفاوت های زبان روسی با زبان انگلیسی،  فرانسوی، ترکی و دیگر زبان های رسمی ارتباط برقرار کنید ولی در قدم های دیگر که با انرژی بیشتری آن را بر می دارید، در سطوح پیشرفته با آن ها ارتباط برقرار می کنید. مخصوصا هنگامی که از زبان، استفاده می کنید، بر اساس ارتباط برقرار کردن شما در سطح های اولیه و سطح های پیشرفته، ذهن شما نسبت به فراگیری و آشنا شدن با زبان های انگیسی، فرانسوی، روسی، ترکی و دیگر زبان های رسمی، پربار تر می شود. آکادمی زبان بهین دانش بر همین اساس مسیری برای تسلط شما عزیزان طراحی کرده است.

 

۳. زبان روسی به عنوان زبانی که در دو مسیر حرکت می کند شناخته شده است: در دنیای امروز ۱۱۷ میلیون نفر زبان روسی را به عنوان زبان مادری شناخته اند و همچنین ۱۱۳ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم خود، در نظر گرفته اند. در مسیر فراگیری زبان روسی، گاه شما با هدف تسلط بر این زبان، و گاه با هدف پیشرفتی مؤثر برای آینده گام برمی دارید . آموزشگاه زبان بهین دانش،  بنا را بر این نهاده که تا انتهای مسیر فراگیری زبان روسی شما را همراهی کند و از طریق همین همراهی، زبان روسی را علاوه بر زبان مادری، به عنوان زبان دوم خود نیز بشناسید. برهمین اساس زبان روسی به عنوان زبانی که در دو مسیر حرکت می کند، شناخته شده است. در آکادمی زبان بهین دانش، مسیری بر اساس یادگیری در کوتاه ترین زمان، با عنوان یادگیری زبان روسی در ۵۰ روز یا به عبارت دیگر (راکت) طراحی شده است که گذراندن این دوره، تسلط کامل شما را بر زبان روسی، به همراه دارد.

 

یادگیری به جای آموزش

  • در مسیر راکت، هدف آموزش زبان روسی حذف شده و فراگیری زبان روسی، جایگزین آن شده است . شما عزیزان هستید که در مسیر این فراگیری قدم نهاده و برای پیمودن آن، همت می گمارید. در این شیوه، آموزشگاه زبان بهین دانش، تنها راهبر شما می شود. راهنمایی که مسیر را برای شما مشخص می کند و تا انتهای مسیر که همان فراگیری زبان روسی ست، همراه و پشتیبان شماست و همه می دانیم، که تلاش شما، مهمترین عامل موفقیتتان در مسیر پیش روست.
  • موفقیت در راکت: برای موفقیت و سر بلندی در مسیر {راکت}، مهم ترین و مؤثرترین عامل، تلاش و خودباوری شماست، از آن جهت که با قدم بر داشتن در مسیر راکت، استواری خود را ثابت میکنید. آکادمی زبان بهین دانش از همراهیتان در این مسیر، برای تبدیل شدن به استوارترین و بهترین خودتان، به خود می بالد.
  • بهترین انتخاب: آشنایی برای موفقیت کافی نیست، انتخاب شماست که این آشنایی را تکمیل می کند. اگر شما انتخاب مناسب و قابل اعتماد داشته باشید، ۵۰% از مسیر را پیش رفته اید. آموزشگاه زبان بهین دانش، این امر را برای شما آسان کرده و با اعتماد به این آموزشگاه، آینده خود را نه تنها در مسیر زبان روسی بلکه در تمام زبان های رسمی اعم از زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ترکی استانبولی، زبان عربی و زبان اسپانیایی روشن سازید. هدف آموزشگاه زبان بهین دانش، همراهیتان تا انتهای مسیر و لذت بردن از شاهد موفقیت شما بودن، است. به امید روزی که تمام انسان ها از موفقیت یکدیگر شادمان و مسرور باشند.

 

نکاتی جالب در مورد زبان روسی 

  • در کشور روسیه، نام هر شخص، دارای یک نام میانی می باشد. جالب است بدانیم، این نام میانی، اسم پدر هر فرد است.
  •  لغات زبان روسی با تمام حروف الفبا به جز حرف A شروع می شود.
  •  عدد یک در زبان روسی، دارای معنای بیشتر از یک می باشد .