آموزش زبان اسپانیایی با فیلم یک روش خارق العاده برای یادگیری این زبان است که باعث تقویت قسمت ناخودآگاه ذهن شما گشته و شما را تا حد بسیار زیادی از درگیری با قواعد خسته کننده نجات می دهد. در آکادمی زبان بهین دانش تمامی تلاش و تمرکز اساتید، بر روی ناخودآگاه سازی در ذهن زبان آموزان است. چراکه عقیده دارند، زمانی زبان آموزان به احساس رضایت از دانش زبانی خود دست پیدا می کنند، که به صورت فی البداهه و به دور از ترجمه بتوانند یک زبان را به راحتی صحبت کنند. زبان آموزانی که با قواعد، ترجمه و کتاب های آموزشی به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول می شوند، معمولا در موقعیت های واقعی به مشکل برخورده و به مرور علاقه ی خود را نسبت به این زبان از دست می دهند. ولی یادگیری زبان اسپانیایی با فیلم، زبان آموزان را به دنیای واقعی نزدیکتر کرده و باعث افزایش میزان علاقه ی آنها به این زبان می شود.

درکل، روش و مسیر یادگیری زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر شما از مسیر و نحوه یادگیری آن زبان لذت ببرید، در کیفیت و سرعت یادگیری شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. افرادی که تماشای فیلم از تفریحات مورد علاقه ی آنها به حساب می آید، دیدن فیلم به زبان اسپانیایی می تواند برای آنها یک روش ایده آل باشد.

 

مزیت های دیگر یادگیری زبان اسپانیایی با فیلم

۱. با تماشای فیلم های اسپانیایی، شما در معرض لهجه های مختلف منطقه ای و زبان عامیانه آنها قرار می گیرید و با فرهنگ آن منطقه نیز به خوبی آشنا می شوید.
۲: یادگیری زبان اسپانیایی با فیلم، به ادای صحیح تلفظ کلمات و سرعت یادگیری آنها کمک شایانی می کند چراکه از زبان افراد بومی آن منطقه ادا می شوند.
۳: کلمات ممکن است در جاهای متفاوت، معانی مختلفی داشته باشند. با دیدن فیلم، شما نحوه کاربرد کلمات و مکان درست بکارگیری آنها را یاد می گیرید و در شما ناخودآگاه سازی اتفاق می افتد.
۴: از همه مهمتر، حرکات بدن و لحن بیان جملات، تاثیر بسیار زیادی در رساندن پیام ایجاد می کند که فراگیری آن مستلزم بودن، در موقعیت های واقعی و یا دیدن فیلم است. فیلم ها می توانند انواع احساسات را به شما نشان دهند.

 

خلاصه ای از روش یادگیری زبان اسپانیایی با فیلم

به عنوان یک زبان آموز مبتدی برای دیدن فیلم به زبان اسپانیایی در دفعات اول باید فیلم ها را با زیرنویس اسپانیایی تماشا کنید و باتوجه به موقعیت ها، حرکات بدن و احساسات، منظور بازیگرها را حدس بزنید. در گام بعدی باید عبارات و کلماتی که توانسته اید معنی و منظور آنها را باتوجه به موقعیت حدس بزنید، در جایی برای خود یادداشت کنید. در دفعات اولی که یک فیلم را نگاه میکنید شاید فقط بتوانید ۲ یا ۳ کلمه از آن را حدس بزنید ولی جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. با گذشت زمان و تکرار این کار، شما رفته رفته دایره لغاتتان افزایش می یابد و قادر به فهمیدن فیلم ها به صورت کامل خواهید شد. در نظر داشته باشید فیلم هایی که با هدف یادگیری زبان اسپانیایی انتخاب می کنید باید مطابق با سطح دانش زبانی شما باشد و اگر قبل از شروع فیلم خلاصه ای از داستان آن را بخوانید، موقعیت فیلم را بهتر درک کرده و راحت تر میتوانید با جملات ارتباط برقرار کنید. آکادمی زبان بهین دانش همیشه به دنبال بهترین راه ها برای یادگیری زبان های خارجی است و باتوجه به نیاز و درخواست شما عزیزان، علاوه بر برگزاری دوره های ترمیک، دوره آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز را نیز برگزار کرده است و در این زمینه بسیار موفق بوده و نتایج قابل توجهی به دست آورده است. اگرشما جزو افرادی هستید که برای رسیدن به اهدافتان عجله دارید و می خواهید ره دو ساله را در دو ماه طی کنید، ما دوره ۵۰ روزه راکت استاد ابراهیمی که یک دوره فشرده است و این روز ها نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است را به شما پیشنهاد میکنیم. این دوره دارای پشتیبانی آنلاین است و علاوه بر ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته، دارای ۶۰ جلسه خصوصی دو ساعته نیز هست. ساعت و روز این کلاس ها نیز، به انتخاب شما عزیزان است و همین امر باعث میشود که شما بتوانید با آسودگی کامل و احساس بهتر، به فراگیری زبان اسپانیایی بپردازید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره ی آموزش آنلاین زبان اسپانیایی با ثبت مشخصات خود در فرم ثبت نام زیر، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و از مشاوره رایگان مشاوران آکادمی زبان بهین دانش بهره مند شوید. کارشناسان ما همه روزه، بجزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود. همچنین با اولین ثبت نام و تا انتهای این مسیر، شما می توانید از پشتیبانی و حمایت کارشناسان ما بهره برده و همگام با مسیر خود، آنها را در کنار خود داشته باشید.