آموزش زبان اسپانیایی با فیلم یکی از بهترین روش های یادگیری زبان اسپانیایی است و قطعا می تواند در یادگیری زبان اسپانیایی  به صورت ناخودآگاه مفید واقع گردد. شنیدن و دیدن همزمان دنیایی از اصطلاحات زبان اسپانیایی و لغات اسپانیایی می تواند در به خاطر سپاری آنها در حافظه طولانی مدت ما تاثیرگزار بوده و در نتیجه روشی سرگرم کننده و آموزشی مناسب برای یادگیری باشد.
تصاویر همیشه بیش از متن ها در ذهن ما می مانند و اگر شما در سطح مقدماتی یادگیری زبان اسپانیایی هستید، می توانید با دیدن فیلم های اسپانیایی با زیرنویس، در ابتدا شروع به یادگیری کنید و پس از مدتی سعی بر این داشته باشید که دیدن فیلم های اسپانیایی بدون زیر نویس را در برنامه یادگیری زبان خود قرار بدهید.
دیدنفیلم های اسپانیایی علاوه بر تقویتمهارت های یادگیری زبان، می توانند برای شما عزیزان ایجاد سرگرمی کنند و زمان یادگیری برای شما به سرعت بگذرد.

IELTS7 Banner 01 8

معرفی چند فیلم فوق العاده در آموزش زبان اسپانیایی:

– فراموش شدگان اثر لوئیس بونوئل
فیلم فراموش شدگان یک فیلم اجتماعی است که به موضوع فقر می پردازد و گارگردان به خوبی توانسته است این موضوع را به یک فیلم قوی تبدیل کند. این فیلم در سال ۱۹۵۰ در کشور مکزیک فیلمبرداری و ساخته شد. امیدواریم از دیدن این فیلم لذت ببرید.
– چشمانت را باز کن اثر آلخاندرو آمنابار
فیلم چشمانت را باز کن به زبان اسپانیایی به معنی abre Los ojos است. فیلم نامه این فیلم اسپانیایی، توسط آلخاندرو آمنابار نوشته شده است. کارگردانی و آهنگسازی این فیلم توسط خود ایشان انجام شده است. موضوع فیلم نیز یکی از معضلات اجتماعی اروپا را نشان می دهد و به نظر می آید به خوبی توانسته در این کار موفق عمل کند.
– با او حرف بزن اثر پدرو آلمودُوار

این فیلم عاشقانه که در سال ۲۰۰۲ ساخته شد، توانست در سال ۲۰۰۳ جایزه اسکار را در کارنامه خود داشته باشد. در این فیلم، شخصیت اصلی، از عشق خود که ۴ سال است که در کما است، نگهداری و پرستاری می کند و شما می توانید با دیدن این فیلم علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی از دیدن ژانرهایی کاملا عاشقانه لذت تمام ببرید.

موسسه احمدرضا ابراهیمی با ایجاد فضایی کاملا آموزشی، آموزش و سرگرمی را در هم ادغام نموده است و یادگیری زبان اسپانیایی را با ارائه متدهای آموزشی نوین، یه یک سرگرمی تمام عیار برای علاقه مندان تبدیل نموده است. در این موسسه تمامی دوره ها، با روش سیستم آموزشی رامیت ارائه می گردند و در نتیجه زبان آموزان می توانند زبان را با توجه به نیاز و سبک یادگیری خود بیاموزند.
طراحی اپلیکیشن ARE نیز یکی دیگر از مزایای این دوره ها است که باعث گردیده تا زبان آموزان با دنیایی از محتواهای آموزشی به روز شده، از جمله فیلم های آموزشی، روبرو گردیده و در نتیجه دنیایی متفاوت از آموزش را تجربه نمایند. احمدرضا ابراهیمی طی دو دهه تجربه، آموزش غیرحضوری را یک نیاز مبرم در حوزه آموزش زبان دانست و در نتیجه برآن شد تا با طراحی دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، آرزوی بسیاری از علاقه مندان را در اقصی نقاط جهان به واقعیت تبدیل نموده و در نهایت بدون پرداختن به مرزهای جغرافیایی، تجربه ای کاملا متفاوت را برای تمامی افراد در شهر و روستاهای دور افتاده، رقم بزند.
این دوره ها با برابر سازی، شکلی نوین از آموزش را معرفی نمودند و با آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد، شخصی سازی در آموزش را نهادینه نمودند.
تمامی دوره ها دارای پشتیبانی آنلاین هستند و زبان آموزان می توانند با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی، مسیری کاملا کاربردی و پربازده را طی نمایند. از سایر ویژگی های این دو دوره، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی زبان اسپانیایی
– آموزش غیرحضوری زبان اسپانیایی
– انتخاب زمان دوره ها با زبان آموز
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
– بهره گیری از اساتید خبره و چندزبانه

در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها، شما می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط نمایید:
– پشتیبانی سایت
– تکمیل بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره
–  تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– ارتباط با ما از طریق صفحات مجازی ما در اینستاگرام و تلگرام