یادگیری مکالمه زبان اسپانیایی با آهنگ های اسپانیایی، یکی از چندین روش خود آموز زبان اسپانیایی در منزل است که در کنار آموزش های اساتید و همچنین متدهای آموزشی به روز، می توانند در یادگیری علاقه مندان مثمر ثمر واقع گردند. یادگیری زبان اسپانیایی در موسسه احمدرضا ابراهیمی، با متدهای به روز و کاملا آزمون و خطا شده به زبان آموزان، آموزش داده می شود و تلاش بر این است تا زبان آموزان بتوانند به بهترین شکل و روش هایی که در آنها ایجاد علاقه بیشتر می کند، زبان را بیاموزند.
هر یک از ما به سبک و روش خاصی با زبان دوم ارتباط برقرار می کنیم و به یادگیری آن مشغول می شویم. در این بین وجود اساتید زبان اسپانیایی و موسسات آموزش زبان اسپانیایی، می توانند در روند یادگیری ما موثر واقع شده و در این مسیر ما را به هدف خود نزدیک تر نمایند. عواملی دیگری که می توانند در یادگیری زبان اسپانیایی برای ما موثر واقع گردند، استفاده از محتواهای آموزشی از جمله کتاب های کمک آموزشی، استفاده از لوازم کمک آموزشی و مهم تر از همه داشتن “چرایی” مهم در آموزش زبان اسپانیایی و انگیزه کافی زبان آموز است. اما نکته مهم این است که ما در این مسیر به یک روش ایده آل و کاربردی برای یادگیری زبان اسپانیولی نیاز داریم و قطعا استفاده از تمامی روش های یادگیری اگرچه برای ما ایجاد سرگرمی می کنند، اما نمی توانند پاسخگوی نیاز ما با توجه به سبک یادگیری شخصی مان باشند.

IELTS7 Banner 01 8

ما در این مقاله به روش های خود آموز زبان اسپانیایی پرداخته و در پایان شما می توانید با آگاهی از مسیر پیش رو و البته سبک یادگیری خود، بهترین روش را برگزیده و به تمرین و تکرار زبان مورد علاقه تان بپردازید. البته که مشاوران آموزشی ما به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستند، تا در صورت لزوم از مشاوره های آموزشی رایگان آنها نیز بهره مند گردید. با ما همراه شوید.

 

روش های خودآموز آموزش زبان اسپانیایی

– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از پادکست های اسپانیولی
– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از گوش دادن به اخبار و رادیوهای اسپانیولی
– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از دیدن فیلم های اسپانیایی
– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از آهنگ اسپانیولی
– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از برنامه های آشپزی اسپانیایی زبان
– یادگیری زبان اسپانیایی با آینه
-یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از وبلاگ نویسی، خاطره نویسی و چت اسپانیایی
– یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از برقراری مکالمه مستمر با دوستان و همکلاسی های زبان اسپانیایی

 

ما در ادامه می توانیم موارد بسیاری را به روش های یادگیری زبان اسپانیایی در منزل اضافه کنیم اما هدف از این مقاله آشنایی شما با روش یادگیری زبان با استفاده از موسیقی و آهنگ های اسپانیولی است که قطعا یکی از دلایل ایجاد علاقه مندی در میان زبان آموزان، همین ترانه های بین المللی اسپانیایی زبان هستند.
موسیقی یکی از اعجاز انگیزترین هنرهای پیرامون ما است و ما در موارد بسیاری با شنیدن موسیقی خارجی بدون اینکه بدانیم که از چه چیزی سخن می گویند، به درستی با احساس خواننده و ترانه موجود ارتباط برقرار می کنیم و حتی در بسیاری از موارد این آهنگ ها دلیل علاقه ما به یادگیری زبان می شوند . آیا برای شما هم پیش آمده است که تنها با شنیدن یک ترانه به زبان آن کشور علاقه مند شوید و عزمتان را جزم کنید تا این زبان را فرا بگیرید؟
باید خاطر نشان کنیم که در این مسیر نباید گوش دادن به موسیقی اسپانیایی را در یادگیری زبان اسپانیولی را دست کم بگیرید؛ چرا که اگر بخواهیم از مزیت های این روش یادگیری سخن بگوییم قطعا نمی توانیم به این موضوع اشاره نکنیم که گوش دادن به آهنگ اسپانیش، در همه حالی امکان پذیر است. این روش تنها روشی است که شما برای استفاده از آن نیاز به برنامه ریزی در یادگیری زبان اسپانیایی ندارید و در هر حالت و موقعیتی که باشید، حتی در رختخواب، وقت سرو صبحانه، در هنگام آشپزی کردن و یا حتی مطالعه رمان مورد علاقه تان، می توانید از این روش کاربردی در یادگیری زبان اسپانیایی، استفاده نمایید.
گوش دادن به موسیقی در یادگیری زبان اسپانیایی، می تواند قدرت شنیداری شما در آموزش زبان اسپانیایی را تقویت کرده و علاوه بر تقویت این مهارت، سایر مهارت های دیگر در یادگیری زبان اسپانیایی را نیز در شما بهبود ببخشد.
در ادامه با معرفی چند آهنگ اسپانیایی و تاثیر آن بر قدرت لیسنیگ زبان اسپانیایی با ما همراه باشید:

 

۱- A Dios le pido / Juanes
اسم این خواننده اسپانیایی به زبان فارسی ” خوانس” است. از مشخصات بسزای این خواننده مشهور اسپانیایی، اجرای زنده در کنسرت هایی است که در سراسر جهان برگزار می کند. در این ترانه خوانس از خداوند می خواهد که از اطرافیانش مراقبت کند. این ترانه با مفهوم عشق بخشیدن به اطرافیان و مضمون اجتماعی آن، می تواند شنونده را دقایقی به فکر فرو ببرد. در این ترانه از جملات و اصطلاحات خوبی برای آموزش افراد استفاده شده است که می توانند در یادگیری زبان کشور اسپانیا تاثیری مثبت داشته باشند.
۲- ترانه Malamente / Rosalía

این خواننده نو ظهور در عرصه خوانندگی، در این ترانه از دغدغه خشونت علیه زنان سخن می گوید و برای همین منظور با توجه به آرامشی که این ترانه به شما می دهد، به خوبی می توانید با این موضوع ارتباط برقرار کنید. خبر خوب این است که با انتخاب این ترانه، می توانید علاوه بر آرامشی که کسب می کنید، به صورت شمرده شمرده با انواع کلمات و عبارات مهم در زبان اسپانیایی نیز آشنا شوید.
۳- Latinoamérica / Calle ۱۳

اگر شما دغدغه مسائل فرهنگی و معیشتی مردم جهان را دارید، ما به شما این ترانه را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی ارتباطی موثر با این ترانه برقرار کرده و با موضوعات و مشکلات جهان با زبان ترانه ارتباط برقرار نمایید.
۴- Andrea Bocelli / Besame Mucho

این ترانه یک ترانه عاشقانه اسپانیایی است و خواننده با بیانی آرام شما را کاملا به شنیدن صدای خود دچار می کند. این خواننده اسپانیایی با صدای آرام می تواند شما را برای دقایقی، کاملا به سکوت دعوت کند و چه چیز می تواند جذاب تر از عشق و احساسات انسانی باشد؟
۵- Me olivide Dr vivir / Julio Iglesias

این ترانه اسپانیایی مصداقی بارز از زندگی بسیاری از ما است. تمام عمر در تکاپوی یافتن اتفاقات خوب هستیم و از مهم ترین بخش زندگی غافل می شویم؛ زیستن در لحظه حال! خولیو ایگلسیاس خواننده مشهور اسپانیایی، در ترانه خود بارها به این موضوع اشاره می کند و این موضوع را به زیبایی هر چه تمام تر بیان می کند. موسیقی آرام و دلنشینی که در پس زمینه این صدا قرار دارد، شنونده را وادار می کند که تا پایان با آنها همراهی کند و از تمام دقایق شنیدن این ترانه آرام اسپانیایی لذت ببرد.
۶- Subeme la Radio / Enrique Iglesias

این آهنگ معرف خوبی برای سایر آهنگ های اسپانیایی زبان است و انریکه که به عنوان یک خواننده بین المللی در میان مردم سراسر جهان شناخته شده است، می تواند با این ترانه، ساعت ها شنوندگان خود را در یک جا میخکوب کند. در این ترانه ابتدا خواننده به دنبال راهی برای فراموش کردن اتفاقاتی است که از سر گذرانده است و در ادامه ی ترانه، گذر زمان را یکی از دلایل فراموش کردن معرفی می کند و امید به ادامه دادن را به شنونده القا می کند. انریکه ایگلسیاس یکی از خوانندگانی است که به چند زبان زنده دنیا مسلط است و می تواند به ۵ زبان از جمله زبان اسپانیایی، زبان انگلیسی، زبان ایتالیایی، زبان روسی و زبان فرانسوی صحبت کند.
شاید بد نباشد در ادامه به این موضوع مهم بپردازیم که برای ارتباط موثر با جهان پیرامون و آشنایی با فرهنگ دیگر ملت ها، قبل از هر چیزی باید به زبان آنها مسلط شویم. زبان، ایجاد کننده ارتباطی درست است و انسان ها با زبان مشترک می توانند جهانی بهتر را بسازند.

 

دلیل موفقیت انریکه در جهان ترانه و موسیقی می تواند همین موضوع مهم باشد. چند زبانه بودن این روزها یکی از مشخصات جهان مدرن است و ما تلاش داریم که در کنار هم و با کمک هم چند زبانه بودن را در ایران عزیزمان رواج دهیم و بتوانیم با شناخت و آشنایی با زبان های دیگر ملت ها، خود را در تمامی زمینه ها از جمله زمینه اقتصادی، هنر و سینما و زمینه های سیاسی و علمی رشد داده و ایرانی آباد بسازیم.
شما با دانلود آهنگ های اسپانیایی می توانید از تمامی وقت های خالی خود استفاده نموده و به یادگیری زبان اسپانیایی در این زمان ها بپردازید. آموزش زبان اسپانیایی در موسسه احمدرضا ابراهیمی با دو دوره از جمله آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد برگزار می شود و هر یک از این دوره ها، نتایج دو دهه تجربه است که باعث گردیده اند، شکلی نوین از آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت به حوزه آموزش وارد گردد.آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز، یکی از فوق فشرده ترین دوره های حال حاضر است که با آموزش نامحدود زبان اسپانیایی در ۵۰ روز، مسیری کوتاه، هموار و البته پربازده را به زبان آموزان تقدیم می نماید. این دوره با پشتیبانی آنلاین و ۲۴ همراه است و تمام طول دوره با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی به جلو سوق داده می شود.

 

علاوه بر این دوره، دوره های همیاد اسپانیایی، با تعداد جلسات متفاوت طراحی گردیده اند تا شکلی خصوصی از آموزش زبان اسپانیایی را به زبان آموزان معرفی نموده و در واقع به شخصی سازی آموزش زبان با توجه به سبک یادگیری زبان آموزان بپردازد. تمامی دوره ها در موسسه احمدرضا ابراهیمی دارای پشتیبانی هستند و زبان آموزان می توانند، علاوه بر تجربه آموزش از طریق آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، با مهارت های یادگیری و همچنین روانشناسی زبان نیز آشنا شده و در نهایت مسیری آگاهانه تر را طی نمایند.
زبان آموزان در این دوره ها، همچنین می توانند با بهره گیری رایگان از اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان اسپانیایی، تحت عنوان ARE، یادگیری در منزل را به همراه حمایت و پشتیبانی راهبران این اپ تجربه نمایند که این موضوع در جای خود تاثیرات مثبتی داشته و در واقع مسیر یادگیری را کوتاه تر خواهد نمود. در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها و برخورداری از مشاوره رایگان ما، می توانید با تکمیل بخش زیر اقدام به دریافت مشاوره نمایید. همچنین می توانید ما را در صفحات مجازی اینستاگرام احمدرضا ابراهیمی و همچنین تلگرام دنبال نمایید.