راکت زبان اسپانیایی و یا همان یادگیری زبان اسپانیایی در ۵۰روز یکی از دوره های فشرده آموزش زبان اسپانیایی در آکادمی زبان بهین دانش است که آموزش زبان اسپانیایی را برای علاقه مندان به این زبان شیرین در کوتاهترین زمان ممکن میسر می کند. در واقع دوره راکت زبان اسپانیایی را باید به عنوان یکی از دوره های فوق فشرده یادگیری زبان اسپانیایی دانست. دوره های فشرده یادگیری زبان اسپانیایی از این جهت، در بین علاقه مندان به یادگیری زبان، توجه بیشتری را به خود جذب کرده است که در این دوره تمامی چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان اسپانیایی در دو ماه به جای دو سال به زبان آموزان آموزش داده می شود و در این راستا با برنامه ریزی دقیقی که از جانب آکادمی زبان بهین دانش صورت گرفته است در طول این ۵۰ روز زبان آموزان به صورت خصوصی و عمومی تحت پشتیبانی آنلاین استاد ابراهیمی قرار می گیرند.

 

IELTS7 Banner 01 8

 

مدرس دوره راکت اسپانیایی استاد احمدرضا ابراهیمی است که با پشتیبانی مستقیم خود ایشان زبان آموزان دوره های اسپانیایی آکادمی زبان بهین دانش، می توانند استاد خود را در هر زمان و مکان و حتی در منزل خود در کنار خود داشته باشند.
این دوره فشرده آموزش اسپانیایی با برنامه ریزی دقیق از جانب آکادمی و با آزمون و خطاهای فراوان امروز به عنوان یکی از برجسته ترین دوره های آموزش زبان اسپانیایی شناخته شده است که علاوه بر آموزش زبان آموزان، دوره های تربیت مدرس آموزش زبان اسپانیایی آن نیز برای مدرسین زبان اسپانیولی و علاقه مندان به تدریس اسپانیایی در حال برگزاری است.
پذیرش در این دوره ویژگی های مختص به خود را دارد و قبل از هر چیزی با یک مصاحبه حضوری از جانب خود استاد مواجه می شوید که در صورت تایید استاد احمدرضا ابراهیمی شما می توانید جلسات راکت اسپانیایی خود را آغاز کنید. از ویژگی های مهمی که در این مصاحبه حضوری صورت می گیرد، می توان به داشتن انگیزه در یادگیری زبان اسپانیایی، داشتن روحیه مسئولیت پذیری در یادگیری زبان اسپانیایی، داشتن تعهد و جدیت کافی و همینطور برخورداری از دو ساعت کامل و وقت آزاد برای تمرین مستمر نام برد.
زبان آموزانی که در این دوره شرکت می کنند قطعا از تعهد و انگیزه کافی برخوردار هستند که البته این زمان دو ساعته برای این منظور مهم واقع شده است که زبان آموزان بتوانند در این دو ساعت با پشتیبانی استاد ابراهیمی علاوه بر ۳۰ جلسه عمومی از ۶۰ جلسه خصوصی خود به خوبی بهره ببرند.

 

ویژگی های دوره راکت زبان اسپانیایی

– یادگیری زبان اسپانیایی فقط در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته
– ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته
– دارای پشتیبانی آنلاین توسط استاد احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب ساعت و روز کلاس با شما!

 

زبان اسپانیایی یکی از زبان های محبوب در میان زبان آموزان است اما متاسفانه آموزشگاه های زبان اسپانیایی در اصفهان و حتی سایر شهرهای دیگر محدود هستند. آموزشگاه های زبان های خارجه ای که، زبان اسپانیایی را در دوره های خود به صورت مستمر بگنجانند، تعداد اندکی هستند و اگر این دوره ها نیز در آموزشگاه زبان های خارجه نیز وجود داشته باشد، بیشتر به صورت کاملا خصوصی برگزار می شود و قطعا زبان آموز این آزادی را ندارد که بتواند، دوره های آموزش اسپانیایی که از جمله ی آنها می توان به آموزش آنلاین زبان اسپانیایی اشاره کرد را در تمامی بخش ها در دایره انتخابی خود داشته باشد و بنا به نیاز دوره مورد تایید خود را انتخاب کند.
در اصفهان آموزشگاه زبان اسپانیایی به صورت تک کاربردی شده وجود ندارد و شما می توانید در میان محدود آموزشگاه هایی که زبان اسپانیایی را آموزش می دهند به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول شوید. اما نگران نباشید برای علاقه مندان به یادگیری همیشه یک راه خوب وجود دارد و اگر شما به این موضوع معتقد باشید می توانید در کمترین زمان ممکن زبان اسپانیایی را در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در اصفهان فرا بگیرید.
با ایجاد نیاز به دو زبانه بودن برای یک کشور مستقل و پیشرفته، این روزها ما نه تنها شاهد دو زبانه شدن افراد بسیاری در ایران بوده ایم، بلکه این روزها تعداد افراد چند زبانه در اصفهان و ایران به تعداد بیشماری رسیده است و از این بابت خوشحال هستیم که در این میان ما نیز توانسته ایم در این امر مهم قدم های هر چند کوچکی برداریم و با ارائه دوره های مختلف زبان اسپانیایی یادگیری زبان اسپانیایی را برای علاقه مندان به زبان اسپانیولی به امری آسان تبدیل نماییم.