IELTS7 Banner 01 8

شناخت جاذبه های دیدنی اسپانیا نه تنها برای علاقه مندان به زبان اسپانیایی، جذاب خواهد بود، بلکه سایر افرادی که علاقه مند به افزایش اطلاعات عمومی خود هستند و یا قصد سفر تفریحی و تجاری به این کشور فوق العاده زیبا را دارند، برایشان دست یابی به این موضوع مهم خواهد بود.اما در کنار این علاقمندی ما نیاز به آموزش زبان اسپانیایی برای برقراری بهتر با زیبایی های این کشور را داریم.
اگر شما نیز جز این افراد هستید باید بدونید که اسپانیا دارای سواحل زیبایی هست که اقامت در کنار آنها برای تمامی توریست ها، به مثابه یک رویا است و بسیاری تنها به دیدن و تفریح کردن در کنار این سواحل در طول سفرشان، اکتفا می کنند. سواحل شمالی اسپانیا را بسیاری به غذاها و انواع خوراکی های بی نظیری که دارند، می شناسند و به همین منظور اگر اهل امتحان کردن خوراکی های خوشمزه در کشور اسپانیا هستید می توانید با یک تیر دو نشان زده و علاوه بر تفریح های ساحلی، دقایقی را به لذت بردن از انواع این غذاها بپردازید.

 

در سواحل کشور اسپانیا  شما می توانید لحظات خود را به شنا کردن و ورزش های ساحلی بگذرانید و کاملا از تفریح و سفر خود لذت ببرید. البته که سواحل جنوبی کشور اسپانیا بهترین مکان برای موج سواری است و اگر شما نیز علاقه مند به این ورزش مهیج هستید، می توانید از این موقعیت استفاده کامل برده و از سفر خود کاملا استفاده کنید.
البته که یکی از معروف ترین جاهای دیدنی در کشور اسپانیا جزیره قناری است که این جزیره زیبا در طول سال به دلیل هوای نسبتا بهاری خود در میان عموم مردم شناخته شده است. در این مکان زیبا بیشتر هنرمندان و افراد مشهور اسپانیایی ویلاها و منازل تفریحی دارند و کمتر کسی است که به اسپانیا سفر کرده و در نهایت از این جزیره زیبا دیدن نکند. شما برای برقراری بهتر با افراد بومی میتوانید با گذراندن یک دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی سفر خود را با لذت و بدون نگرانی سپری کنید.
البته که در جزایر قناری برای شما امکانات تفریحی بسیاری تهیه دیده شده است که از این امکانات می تواند به اسکی روی آب و موج سواری و مواردی به این شکل پرداخت. رستوران های بی نظیر و هتل های با شکوه این جزیزه خود دلیل کافی ای برای سفر به این بخش جذاب اسپانیا است که بهتر است در برنامه های خود دیدن آن را بگنجانید.اما اگر دارای محدودیت زمانی برای یادگیری این زبان هستید دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز مشکل شما را حل خواهد کرد.

 

– کاخ الحمرا
این کاخ با شکوه را به عنوان زیباترین جاذبه های اسلامی می شناسند که در کشور اسپانیا بنا شده است و البته که با جنگل هایی که دور تا دور این کاخ را محاصره کرده اند، برای شما عزیزان زیبایی منحصر به فردتری را خواهد داشت. این کاخ به شکوه به دلیل اینکه در قطب مناطق طبیعی بنا شده است برای گردشگران از جذابیت ویژه ای برخوردار است. البته در توصیف این کاخ همین کافی است که قدمت آن به حدی می رسد که در قرن ۱۱ ام میلادی بخشی از آن مرمت و بازسازی و در نهایت کاخ سلطنتی بسیاری از شاهان آن دوره گردید.
مسجد این قصر با شکوه بعد از سالیان دراز به دلیل اینکه مورد استفاده حاکمان مسیحی آن دوران قرار گرفت به کلیسا تبدیل شد و البته که این موضوع در تاریخ به ثبت رسیده است. در این کاخ با شکوه شما می توانید علاوه بر اینکه دقایقی را به گذشته برگردید و با شاهان و خشم و حدم های آن دوران زندگی کنید، دقایقی از سفر خود را صرف استراحت و خودرن غذاهای بینظیر اسپانیایی و استفاده از امکانات بی نظیر آنجا کنید.

– کلیسای ساگرادا فامیلیا
این کلیسای بی نظیر در شهر بارسلونا قرار دارد و اگر بخواهیم به وصف واقعی این شاهکار معماری بپردازیم قطعا ساعت ها کفایت نداده و در توصیف آن همین بس که بگوییم: «شنیدن کی بود مانند دیدن؟»
معمار این کلیسای با شکوه گائودی معروف است که در معماری زمان خود بی نظیر عمل کرده است و این تنها یکی از چندین شاهکارهای او محسوب می شود. به این کلیسا، کلیسای خانواده مقدس هم گفته می شود که در واقع خود این اسم بخشی از تاریخ آن را برای ما نمایان خواهد کرد. شما می توانید در سفری که به این کشور زیبا دارید، به این کلیسای نه چندان قدیمی سفر کرده و از عظمت و زیبایی آن لذت ببرید. از عمر این کلیسا کمتر از دو دهه می گذرد.

– موزه گوگنهایم
این موزه سالانه بیش از ۲ میلیون بازدیده کننده را به خود اختصاص می دهد و البته که علاوه بر زیبایی هایی که درون آن نهفته است، با نمای فوق العاده خود توانسته است چشم های بسیاری را به خود جذب نماید. این شاهکار را یک معمار آمریکایی با سنگ آهک و ورقه های تیتانیومی همراه با هزاران کارگری که مانند هر کارگر دیگری در تاریخ نامی از آنها برده نمی شود، ساخته است و البته که دارای یک معماری فوق پیشرفته است. این موزه زیبا در شهر بیلبائو واقع شده است و شما می توانید در سفر خود حتما به این شهر زیبا و موزه خاص آن دیدن کنید.

– پارک گوئل
این پارک زیبا نیز از آثار گائودی، معمار بزرگ اسپانیایی است که معماری کلیسای ساگرادا فامیلیا را نیز بر عهده داشته است. کلنگ این پارک زیبا در سال ۱۹۹۰ زده شد و امروزه یکی از مناطق ویژه گردشگری در شهر بارسلونا محسوب می شود. این پارک در مرکز شهر بارسلونا قرار دارد که در سال ۱۹۸۴ در میان لیست آثار یونسکو به ثبت رسانده شد.

– اقامتگاه ال اسکوریال
این جاذبه تاریخی در شهر مادرید کشور اسپانیا قرار دارد که سراسر این اقامتگاه بی نظیر از نقاشی ها و حکاکی های منحصر به فرد تشکیل شده است که به هر کجای آن قدم بردارید قطعا با دنیایی از زیبایی و هنر روبرو خواهید شد. این اقامتگاه در سالیان دراز، محل زندگی شاهان بیساری بوده است و اما امروزه به عنوان یک مکان توریستی برای بازدید عموم قرار گرفته است و شما می توانید با هر بار سفری که به این کشور دارید، از دیدن این زیبایی فوق العاده، غافل نشوید.

 

شناخت جاذبه های دیدنی اسپانیا می تواند به شما در سفر تفریحی ای که به این کشور دارید کمک شایان به ذکری کند. یادگیری زبان اسپانیایی یعنی یادگیری همه چیز درباره اسپانیا که در این راستا با آموزش آنلاین زبان اسپانیایی شما کم کم به فرهنگ و آداب و رسوم اسپانیایی، مناطق دیدنی، هنرها و… نیز آشنا خواهید شد.
آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، به دو شکل آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و دوره های همیاد اسپانیایی برگزار می شود که در این دوره ها شما با تحقیق درباره تمامی بخش های اسپانیا می توانید پس از پایان دوره مربوط به خود، خودتان را به عنوان یک اسپانیایی نیز بشناسید؛ چرا که به خوبی می توانید صحبت کنید، مردم این کشور را بشناسید و برخورد صحیحی در برابر آنها داشته باشید و … که هر یک می توانند به خودی خود یک مهارت برای شما محسوب شود.
در آموزش های ایجاد شده شما نه تنها در زمان کلاس خود می توانید به یادگیری با دوستان و اساتید خود بپردازید بلکه این موقعیت را دارید که آموزش اسپانیایی را به صورت روزانه و با اپ ARE نیز فرا بگیرید. این اپ برای شما برنامه ای مدون را در نظر گرفته است که شما می توانید تمامی مهارت های اصلی در زبان اسپانیایی را با کیفیت بیشتر و بهتر و زیر نظر اساتید و پشتیبان های خود فرا بگیرید.
در این زمینه نیز مشاوران ما در کنار شما هستند تا با مشاوره های رایگان خود در بخش انتخاب زبان، انتخاب دوره و معرفی روش های یادگیری زبان در منزل و موارد دیگر مسیر را با کیفیت بیشتری در پیش روی شما عزیزان قرارد دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره بردن از مشاوره موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، با تکمیل بخش زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید و از این موقعیت بهره کامل را ببرید.