IELTS7 Banner 01 8 تست زنی انگلیسی استخدامی,آزمون های استخدامی
تست زنی انگلیسی استخدامی یک مهارت برای متقاضیان استخدام در دستگاه‌های دولتی و یا شرکت‌های خصوصی محسوب می‌شود. در صورت دارا بودن این مهارت شما می‌توانید از افراد خوش‌ شانسی باشید که به راحتی می‌توانند در شغل مورد نظرشان مشغول به کار شده و در نهایت آینده درخشانی را برای خودشان رقم بزنند.
برای این منظور جزوه‌ها و یا منابع بسیاری در اختیار متقاضیان نهاده می‌شود تا با تسلط بر موضوعات و البته تمرین تست زدن، خود را برای این آزمون مهم آماده سازند. البته که با آنلاین شدن تمامی حوزه‌ها و مزایایی که اینترنت در اختیار کاربران و موسسات متقاضی شغل نهاد، امروزه این منابع را به شکل آنلاین در اختیار تمامی افراد قرار داده‌اند تا فردی به دلیل اینکه به این منابع دسترسی ندارد، از این موقعیت خوب بی‌بهره نماند.
این جزوات در دو بخش عمومی و خصوصی در اختیار عموم قرار گرفته‌اند و شما تنها با یک کلیک ساده می‌توانید به دانلود آنها پرداخته و هر آنچه را که لازم دارید بر روی لب تاپ و کامپیوتر خود داشته باشید. این موضوع برای افرادی که در مناطق دور افتاده زندگی می‌کنند، بسیار حائز اهمیت است و البته که می‌تواند یک برگ برنده برای تک تک آن‌ها محسوب شود.
زبان انگلیسی در هر آزمون استخدامی، در دو بخش عمومی و خصوصی وجود دارد و این درس نیز به دلیل کاربردی که در پیشرفت شخصی و شغلی افراد دارد، از گذشته تاکنون وجود داشته است. البته که بهتر است هر یک از ما به زبان انگلیسی مسلط بوده و تنها به قبولی در این آزمون با شکوه فکر نکنیم. چرا که اگر به دنبال پیشرفت هستیم، این زبان می‌تواند مسیر را هموارتر نموده و در نهایت تضمینی برای یافتن شغل مورد علاقه‌تان باشد.

تست زنی انگلیسی استخدامی:

اگر شما به هر چهار مهارت انگلیسی مسلط باشید می‌توانید در مصاحبه‌های حضوری استخدامی نیز که گام دوم استخدام است، با قدرت و اعتمادبه‌نفس عمل کرده و مصاحبه گیرنده را راغب به پذیرشتان کنید. هر قدر شما به زبان های بیشتری مسلط باشید رسیدن به هدف برایتان قابل دسترس‌تر خواهد‌ بود.
دوره های زبان انگلیسی ویژه شاغلین نیز برای همین منظور تهیه دیده شده است و در دو شکل آموزش آنلاین زبان انگلیسی به روش راکت و با سیستم آموزشی رامیت در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است، تا شاغلین عزیزی که به دنبال کسب شغلی بهتر و یا ارتقای شغلی هستند، بتوانند در ساعات خالی خود و زمانی که در اختیار دارند، به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته و در نتیجه خود را برای دست یابی به هدفشان محیا سازند.

البته که بهتر است شما بدانید که منابع این آزمون از کجا می‌آید و باید به چه مطالبی مسلط باشید. برای این که بتوانید در آزمون استخدامی موفق عمل کنید باید به چند نکته توجه نمایید:

۱– در ابتدا سعی کنید که جزوات اینترنتی را تهیه کرده و سعی در مرور مطالب سال‌های پیش نمایید. اینترنتی شدن این جزوات در راستای همگانی کردن خدمات برای تمامی افراد است و البته که شما می‌توانید با خیال راحت در هر شهر و روستایی که هستید، در این آزمون به راحتی شرکت نمایید.

۲– برنامه ریزی کردن و تعیین هدف را فراموش نکنید و سعی کنید روزانه برای اینکه بتوانید در این بخش موفق عمل کنید، برنامه ریزی‌های شخصی و مختص به خودتان را داشته باشید و خود را موظف کنید که در هر شرایطی به انجام برنامه ریزی خود بپردازید. برای این کار می‌توانید از روش یادگیری زبان انگلیسی به وسیله تقویم استفاده کرده و سعی کنید پس از این که به برنامه ریزی خود عمل کردید، یک تیک رنگی خوشگل در تاریخ همان روز بگذارید. البته که در این روش توصیه می‌کنیم که از تقویم های دیواری استفاده کنید تا نتیجه فعالیت های روزانه‌تان جلوی چشم‌هایتان بوده و در نهایت باعث شود که تحت هیچ شرایطی این زنجیره را قطع ننمایید.

۳– روزانه به تست زنی آنلاین پرداخته و برای همین منظور از اپلیکیشن‌ها و یا سایت‌های معتبر استفاده کنید. تست زنی با روش درست برای شما باید به یک اولویت تبدیل شود و البته بدانید که تنها خواندن جزوه ها کفایت نمی‌کنند و تا شما تخصص‌های لازم را در تست زنی به دست نیاورده‌اید، نمی‌توانید طبق زمان مشخص شده، آزمون خود را به پایان برسانید.

۴– همزمان در کلاس های زبان شرکت نموده و اگر زمان محدودی در اختیار دارید، با دوره راکت انگلیسی، تمامی مهارت های خود را تقویت نموده و در نتیجه به منابع وسیعی از لغات زبان انگلیسی آشنا شوید. دوره های راکت تنها به آموزش زبان انگلیسی ختم نمی شود و در نهایت بر روی مهارت‌های شخصی اعم از خودباوری و خود اکتفایی شما نیز کار می‌کند. در این روش اساتید راهبران شما هستند و در نهایت این خود شما هستید که با توجه به آموخته‌های این اساتید انگلیسی را در مدت زمان ۲ ماهه به طور کامل فرا می‌گیرید.

۵لغات پرکاربرد انگلیسی در دروس عمومی و تخصصی خود را با روش یادگیری زبان با جعبه لاینتر و یا روش کدینگ فرا‌ گرفته و سعی کنید که این لغات را در موفقیت در بخش انگلیسی آزمون، دست کم نگیرید. هر قدر دایره لغاتتان را بیشتر گسترش دهید، می‌توانید در این بخش از آزمون استخدامی به بهترین شکل عمل نمایید.

۶گرامر زبان انگلیسی نیز در این آزمون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و شما می توانید با تسلط بر موضوعاتی مانند آشنایی با زمان ها در زبان انگلیسی، شناخت اسم ها و صفات مالکیت در انگلیسی و همچنین شناخت قیدها، خود را برای این میدان نبرد، آماده سازید.

۷– تمرین درک مطلب نیز با شناخت لغات و تسلط بر موضوعات پایه‌ای گرامر انگلیسی، می تواند برای شما عزیزان میسر شده و در نهایت از درک مطلب انگلیسی و تست های مربوط به این بخش نیز لذت ببرید. برای اینکه در این بخش نیز به خوبی عمل کنید، کافی است که یک مرور بر مطالب سال های پیش داشته و در نهایت سوالات درک مطلب این بخش را به خوبی تمرین نمایید. خوشبختانه امروزه جزوات با جواب ها و توضیحات لازمه همراه هستند و این برای شما یک خوش شانسی خواهد بود.

مطمئن باشید با رعایت نکات بالا نه تنها در این آزمون بلکه در دیگر آزمون های زبان انگلیسی موفق خواهید شد. همانطور که مشاهده کردید موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با توجه به شرایط شما و نیاز جامعه این مشکل را برای شما برطرف نموده است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با شرکت در دوره‌های راکت علاوه بر قبولی در آزمون‌های استخدامی، توانایی کسب نمره بالا را دارید. شما در این دوره‌ها نه تنها توانایی تست زنی در آزمون‌های استخدامی را فرا خواهید گرفت بلکه توانایی مکالمه و صحبت در هر حوزه ای را کسب خواهید کرد. این دوره ها بسته به نیاز شما به صورت فشرده (VIP Rocket) و فوق فشرده (Tailored Rocket) برگزار می‌شوند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب دوره و زبان مورد نظرتان به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.